Menüü
Ostukorv

LA TENE erikollektsioon kõrvarõngad "KARNEOOL"

LA TENE erikollektsioon kõrvarõngad "KARNEOOL" LA TENE BRÄND
LA TENE erikollektsioon kõrvarõngad "KARNEOOL"
15.50€
Maksudeta: 12.70€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: kõrvarõngad "KARNEOOL"

Toodet on piiratud koguses.

LA TENE erikollektsioon kõrvarõngad "KARNEOOL" on väeehe, aitab olla motiveeritud, suurendab lootust ja teotahet. Hoiab eemale mured raha ja toimetuleku pärast.

Kõrvarõngad on kokku pandud Karneooli pärlist ja hõbedast. Ehe on valmistatud vaid naturaalsetest poolvääriskividest, nii nagu kõik LA TENE brändi ehted.

KARNEOOL on aktiivsuse-, elujõu- ja energiakristall.

Karneool on oranžikas-punakas kristall, mis võib olla täiesti läbipaistva punaka tooniga kuni erkoranžini välja. Karneool on üks tuntumatest kristallidest, mida kasutatakse inimese Aura tervendamisel, kuna sellel on oskus anda vajalikku energiat, mis aitab erinevatest probleemidest lahti saada. Karneooli leidub peamiselt Tšehhis, Slovakkias, Peruus ja Uruguais. Karneooli esimesi põhjuseid, miks seda kandma asuti, oli see, et Karneool aitas järgmistesse eludesse ilma suuremate Karmavõlgadeta edasi minna - see omadus kehtib siiamaani, kuna Karneoolil on oskus selles elus Karmat lahendada ja mõista, miks üks või teine asi meie ellu saadetakse.

Kristallidel kõigil on oma iseloom ja oskused, kui neid aga erinevalt kasutada, kanda, paigutada või kombineerida, siis nad annavad omakorda veel huvitavama jõu, mõju ja müstilise energia meile või keskkonnale.

KARNEOOLI maagiline mõju kõrvarõngastena:

Kui Karneooli kanda kõrvarõngastena, siis selle vägi mõjutab kõige rohkem Kolmandat Silma, osaliselt ka Kroontšakrat ja Kurgutšakrat. Nende Tšakrate juures toob Karneool sulle oskuse blokeerida mõtted ja negatiivsuse, mis teised inimesed üritavad sinusse süstida, aidates sul mõista nende soovide ja tegude tagamaid. Selline oskus aitab ära hoida stressi ja enesekindluseprobleeme.

- Viljakusekristallina aitavad Karneooli kõrvarõngad eemaldada alateadliku bloki, mis takistab naisel lapseootele jäämast. Aitab eemaldada hirmud, mis on seotud sellega, et naine kardab, et ta on viljatu või, et ta ei jää mitte kunagi lapseootele. Aitab sellest lahti saada, et keha oleks valmis lapse kasvatamiseks.

- Suurendab positiivset suhtumist ja hoiakut, eriti kasulik neile, kes pidevalt jäävad negatiivsete faktide sisse kinni, kes ei suuda lahti lasta ja kes mõtlevad asju hullemaks, kui need on. Karneool aitab neil asju vabamalt võtta ning mõelda pigem positiivselt kui negatiivselt.

- Iidsetel aegadel kanti Karneooli kõrvarõngaid selleks, et suurendada oskust suhelda ja ennast väljendada. Usuti, et see muudab inimese enesekindlaks, julgeks ja isegi positiivselt hulljulgeks, aidates enda eest seista ja tekitada teistes tunde, et sind ei ole võimalik rünnata. Ehk see on kaudselt siis nagu kaitsekristall.

- Töökristallina aitab Karneool mõista, mis on sinu anne ja mida sa tegelikult soovid elus teha. Kui sa oled aga enda elutee leidnud, siis aitab Karneool tuua tööalalist edu, õnne ja häid kordaminekuid.

- Karneooli kõrvarõngad tõstavad enesekindlust, eriti seda, et see, kes neid kannab, hakkab tundma, et ta on ilus. Aitab iseenda kehas ennast hästi tunda.

- Kui Karneooli ehteid kanda teiste armastusekristallidega, nagu näiteks koos Roosa KvartsiPunase JaspiseTšaroiidiSugiliidi või Granaadiga, siis see tõstab kirge, sensuaalsust ja romantikat. aitab suhtel tugev olla ja sul endal sellest täisväärtuslikult osa võtta.

Kui pidevalt kanda Karneooli endaga kaasas kas kõrvarõngastena või mõne teise ehtena, siis pikema aja jooksul aitab lõpuks saavutada sul väga hea enesetunde, andes sinu elule mõtte ja suuna.

- Karneool on elujõudu, energiat ja motivatsiooni süstiv kristall. Kui sa kasutad või kannad Karneooli, siis see suurendab sinu hinges olevat jõudu, andes sulle eluenergiat ja väge, mis aitaks sul end teostada. Karneool muudab inimese hinge aktiivseks ja ka selle keskkonna energia, kus Karneool parasjagu asub.

- Karneool sümoliseerib head õnne. Selle kandja tunneb suuremat rõõmu elust. Karneool aktiveerib rõõmukanali ja seetõttu ei pääse halbade kavatsustega inimesed sinu Auraväljale ligi.

- Kristall, mis annab sulle jõudu selleks, et enda unistusi ellu viia. Karneool kingib sulle motivatsiooni, andes sulle jõudu ja optimistlikku meelt selleks, et sa suudaksid ära jõuda teha kõik selle, mida sa soovid selles elus teha.

- Kristall, mis aitab sul juba täna parandada enda tulevikku sellega, et see aitab sul täna teha õigeid ja edutoovaid valikuid. Karneool on kristall, mis aitab sul enda tulevikku planeerida, edu saavutada ja märgata seda, mis tooks sulle edu. Karneool paneb sind enda jaoks kasulikult mõtlema, aidates sinu mõtetesse ilmuda headel ideedel, mis on sulle kasulikud ennekõike tuleviku jaoks.

- Karneool lõpetab ära igasuguse elu paigalseisu, see on kristall, mis aitab sul enda elu pidevalt paremaks muuta. Karneooli kandes või kasutades ükskõik mil viisil, aitab see kristall kutsuda sinu ellu ligi vaid edu.

- Karneool on kristall, mille sees on magnet. Magnet, mis suudab enda ümber kutsuda häid võimalusi, positiivsust, rõõmsameelsust, häid inimesi, edu, küllust ja rikkust. Karneooli võib muuta sinu elus nii mõndagi negatiivset positiivseks. Anna Karneoolile võimalus enda elu ilusamaks muuta.

- Karneool on ka armastusekristall, millel on oskus sinu hinges olevat kirge tõsta, aidates sul muutuda suhtes armastavamaks, armastust andvaks ja andes sulle ka jõudu suhteprobleemidega tegelemiseks. See muudab sind vastupidavaks igasugustele probleemidele, mis suhtesse võivad siseneda, aidates sul hoolimata raskest suhteperioodist olla siiski võimeline suhte nimel pingutama ja kõike ainult paremaks muutma. 

- Karneooli kristalli on väga kasulik kanda Kuu esimese veerandi ajal. Karneool sümboliseerib tahtejõudu, motivatsiooni, inspiratsiooni, iseenda mõtete ja eesmärkide täideviimist. See on kristall, mis aitab sul luua iseenda jaoks paremat tulevikku, ja see on kindlasti üks kristallidest, mis loob soodsamat tulevikku selle jaoks, kes seda kristalli kannab või kelle elus see kristall on. Karneooli hoia Kuu esimese veerandi ajal enda lähedal, et see saaks tulevikus sinu soove ja ideid täide viia. Loe artiklit selle kohta, mida kindlasti võiksid Kuu esimese veerandi ajal teha, SIIT.

- Kanna Karneooli kristalli, et süstida endasse motivatsiooni, olla motiveeritud, inspireeritud ja õnnelik. Karneool on üks parimaid tujutõstjaid terves kristallide kuningriigis. Karneool on elujõuallikas, mis toidab enda energiaga sinu Sakraaltšakrat (teine Tšakra, mis vastutab vaimse heaolutunde eest, mis on seotud tööga). See kristall aitab sul nautida igat hetke enda elus, mida on paljudel raske saavutada. Lase Karneoolil end tervendada. 

- Kanna Karneooli, kui soovid olla tööalaselt motiveeritud ja töötahet täis. Lisaks väestab see Sinu Sakraaltšakrat ehk töö edukuse energiat Sinu Auraväljas.

- Karneool suurendab lootust ja teotahet. Suurepärane kristall nii-öelda enda püsti ajamiseks.

- Kui Karneooli koos Ametriini ja Rohelise Aventuriiniga koos kanda, siis see toob head õnne uuel töökohal. Hoia neid kristalle enda töölaual või kanna ehtena kaasas, et need muudaksid Sinu Auravälja rahavoolule atraktiivseks!

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Karneool kiirendab vereringet ja verevahetus. Seda kristalli on hea kanda või kasutada, kui sul on probleeme vereringega. Karneool aitab kaasa ka verepuhastusele ja vere taastumisele, aidates paremini ka taimedest rauda omastada. Karneool on vereringega väga tugevalt seotud ja seega on see kasulik ka vererõhu reguleerimisel. Sobib kõigile, kellel on vererõhuprobleemid.


- Karneool aitab kehal vitamiine omastada, aidates ka alternatiivmeditsiinil kehas kiiremini reageerida ja häid tulemusi saavutada. Karneooli kanna ajal, mil sa teed iseendale alternatiivtervendust või lased seda kellelgi professionaalil teha.

- Soovitan Karneooli kanda neil, kellel ei ole söögiisu ja kes ei soovi tervislikult toituda. Karneool töötab sellisel eesmärgil paremini siis, kui seda kanda talismanina või kõrvarõngastena. Lisaks sellele on Karneooliga koos kasulik kanda Apatiiti, millel on olemas väga tugev tervendav vägi, mis aitab  suunata tervislikikult toituma.


- Karneool on viljakusekristall, mida kantakse siis, kui soovitakse lapseootele jääda, tervendada viljatuseprobleeme, või siis, kui soovitakse veel sündimata last erinevate terviseprobleemide eest kaitsta. Karneool on kristall, mis aitab viljakust tõsta  nii mehel kui ka naisel. Karneool aitab lisaks viljakusele libiidot suurendada ja meestel impotentsusprobleemist lahti saada.


- Karneool edendab tervislikku seksuaalsust, ja kui inimene ei ole oma hinges seksuaalne, siis see aitab seksuaalseks muutuda. Lisaks sellele aitab Karneool mõista enda orientatsiooni, aitab lahti lasta seksuaalsetest traumadest ja probleemidest, mis blokeerivad inimeset seksuaalseks olemisel.


- Karneool aitab lahti saada jõuetusetundest, väsimusest, on kasulik nii kevad- ja sügisväsimuse ära hoidmisel. Karneool täidab inimese keha ja hinge energia, elujõu ja väega, mis aitab tugev olla. Karneool suurendab füüsilist ja vaimset energiat ühekorraga.

Karneool töötab ravitsemise eesmärgil paremini, kui sa kannad seda ehtena või kui sa valmistad selle poleeritud kristallist endale vee-eliksiiri. Hea on kasutada ka Karneooli massaažikristalle, mille leiad SIIT.

SODIAAK

Karneool on NEITSI ♍ õnnekristall. Karneool aitab Neitsil saavutada just seda, mida hing ihaldab ning aitab eriliselt hästi kaasa tööalaste unistuste täitumisele. Karneool on Neitsi kõige tugevam tervisekristall, aidates stressist vabaneda ja seda vältida. Lisaks on Karneoolil ka tujutõstvad, positiivsed, ambitsioonikust ja enesetunnet parandavad omadused. Neitsil on kasulik hoida Karneooli enda sünnikristallide komplektis.

Lisaks Neitsitele on Karneool väga kasulik ka JÄÄRADELE ♈. See on nende ideaalne tööedukristall, mis annab motivatsiooni, toob edu, aitab leida sobivat ametit. Karneool aitab Jäära olukordades, kus ta peab muretsema raha või toimetuleku pärast, sest temasse on juurdunud soov olla materiaalselt kindlustatud Lisaks toob Karneool Jääras välja kõik tema positiivsed iseloomuomadused. Jääral on kasulik hoida Karneooli oma sünnikristallide komplektis, kuna see aitab tema motivatsiooni terve elu kõrgel hoida ja üleüldse Jäära ellu pidevat head õnne luua.

NUMEROLOOGIA

Karneool toob head õnne kõikidele, kes on sündinud 30. kuupäeval. Sellel kuupäeval sündinu eesmärgiks on luua maise ja spirituaalse vahele ülim tasakaal. Karneool aitab seda teha, suurendades tööalast head õnne, rikkuseenergiat ja positiivset ellusuhtumist. See on õnnekristall, mis aitab luua luksust ja nautida seda nii, et samal ajal toimuks ka spirituaalne kasv. Karneool kaitseb raha ja küllusega seotud ebaõnne eest, aidates tagada 30. kuupäeval sündinule hea maise õnne. Karneooli hoia enda lähedal, kanna seda kaasas, hoia sünnikristallide laekas või enda kodus. Soovitan seda kristalli 30. kuupäeval sündinutele ka kinkida! 

Numeroloogia poolest toob Karneool väga palju head õnne, ja eriliselt veel materiaalset õnne ka neile, kes on sündinud elutee number 5 all.

Soovitame kristallidest valmistatud ehteid aeg-ajalt puhastada ning laadida, et tõsta nende energiataset. Karneooli sobib kõige enam laadida Tsitriin geoodi peal ja oleks hea, kui seda vähemalt korra kuus Palo Santo puu suitsuga puhastada. Kui Tsitriin geoodi ei ole, siis sobib Karneoolile veel ka Aragoniit geood

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
Tehniline
Mõõdud Pärl ca 7,8 mm. Kõrvarõngaste kogupikkus ca 3 cm.
KARNEOOL on aktiivsuse-, elujõu- ja energiakristallPÄIKESERATTAD sümboliseerivad lõpmatust, sellel kujul ei ole ei algust ega..
10.90€
Maksudeta:8.93€
KARNEOOL ripats erikujuline (hõbe 925)
AINUEKSEMPLAR
KARNEOOL on aktiivsuse-, elujõu- ja energiakristall.Karneool on oranžikas-punakas kristall, mis võib olla täiesti läbipaistva puna..
132.00€
Maksudeta:108.20€
KARNEOOL on aktiivsuse-, elujõu- ja energiakristall.Karneool on oranžikas-punakas kristall, mis võib olla täiesti läbipaistva puna..
62.00€
Maksudeta:50.82€
Tegemist on piiratud koguses toodetega.La Tene erikollektsiooni sõrmus "MOTIVATSIOON ja RÕÕM"  on väeehe, mis aitab maandada pingeid ja..
14.40€
Maksudeta:11.80€
KARNEOOL on aktiivsuse-, elujõu- ja energiakristall.Karneool on punakat-oranžikat tooni kristall, millele on iseloomulikuks v..
232.50€
Maksudeta:190.57€
LUMIKVARTS  on üks leebema vibratsiooniga kristall terves Kvartside perekonnas, seega sobib ükskõik kellele kandmiseks ja ükskõik kelle kodu..
5.00€
Maksudeta:4.10€
OONÜKS on väga tugev kaitsekristall, millel on oskus kaitsta Sind ebaõnne, kurjuse, negatiivse energia, halbad..
3.90€
Maksudeta:3.20€
ANTOFÜLLIIT vabastab hinges peituva kurbuse, probleemi või sügavale juurdunud hirmu, tuues sügavatele probleemidele ja blokaadidele valgust.Antof..
12.90€
Maksudeta:10.57€
MUST PIPAR on väga tugeva toimega taim ja seega saab selle küünla vägi olla samuti vaid tugev. Must Pipar on puhastava toimega ja s..
10.90€
Maksudeta:8.93€
GOLDRIVER on inimeste loodud vasest kristall, mis on on mõeldud soovide täitumiseks. Goldriver sümboliseerib head õnne, soovide tä..
8.90€
Maksudeta:7.29€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.