Menüü
Ostukorv

LA TENE erikollektsioon kõrvarõngad "MALAHHIIT"

LA TENE erikollektsioon kõrvarõngad "MALAHHIIT" LA TENE BRÄND
LA TENE erikollektsioon kõrvarõngad "MALAHHIIT"
42.20€
Maksudeta: 34.59€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: kõrvarõngad "MALAHHIIT"

Tegemist on väga hapra kristalliga, mis ei kannata vett. Veega kokkupuutel kaotab kristall oma välimuse ja hakkab lagunema.

Toodet on piiratud koguses.

LA TENE erikollektsioon kõrvarõngad "MALAHHIIT" on väeehe, mis toob küllust, jõukust, edu, rikkust, rahavoolu ja materiaalset õnne. Kaitseb ebaõnne eest.

Kõrvarõngad on kokku pandud Malahhiidi pärlist ja 925 hõbedast. Ehe on valmistatud vaid naturaalsetest poolvääriskividest, nii nagu kõik La Tene brändi ehted.

MALAHHIIT on küllusejõukuseedurikkuserahavoolu ja materiaalse õnne kristall. Malahhiit suudab kaitsta sind kurjaebaõnneõnnetustelennuõnnetusepaanikareisimise hirmu ja stressi eest.

Malahhiit on väga kauni väljanägemisega kristall, millele on iseloomulikuks roheline toon. Malahhiit võib olla väga erksa värvusega rohelisega kui ka tumerohelise tooniga. Malahhiidile on iseloomulikuks kirju muster ja struktuuris erinevad rohelist värvi jooned. Malahhiidi kohta on andmeid, et juba 3000 aastat eKr. valmistati sellest väeesemeid ja ehteid. Malahhiit on kuni tänapäevani spirituaalsete inimeste seas väga kõrgel positsioonil ja sellel on väga tugevad energiapõhised omadused.

Malahhiidi peamisteks leiu- ja kaevanduspiirkondadeks on Lõuna-Aafrika, Rumeenia, Kongo, Austraalia, Tšiili ja USA. Malahhiidi mineraal koosneb mürgistest ainetest, küll aga ei ole ühtegi juhtumit, kus Malahhiit oleks kedagi mürgitanud või mingisuguseid reaktsioone tekitanud. Malahhiit poleeritakse ära ja kui ei ole kristallitolmu, siis ei saa ka see kahjulik olla. Sellegipoolest kantakse Malahhiiti enda energia täiustamiseks.

Malahhiit on küllaltki hinnaline kristall, seda seetõttu, et seal, kus seda leidub, seal on Malahhiidi kristalli ehk kivimit teiste kristallidega võrreldes vähe ja selle ehteks töötlemine on kulukam. 


Kristallidel kõigil on oma iseloom ja oskused, kui neid aga erinevalt kasutada, kanda, paigutada või kombineerida, siis nad annavad omakorda veel huvitavama jõu, mõju ja müstilise energia meile või keskkonnale.

MALAHHIIDI maagiline mõju kõrvarõngastena:

Kui Malahhiiti kanda kõrvarõngastena, siis selle vägi mõjutab kõige rohkem Kolmandat Silma, osaliselt ka Kroontšakrat ja Kurgutšakrat. Nende tšakrate juures loob Malahhiit tugeva Aura kaitse kihi, aidates eemale tõugata kõik ebavajalik, mis sinu saatuse teed niiöelda rikuks.

- Malahhiiti kanna endaga kaasas, kui sa teed tööd. Tööd tehes aitab Malahhiit suurendada sinu Auraväljas rahavoolu liikumist ja tänu sellele sulle rikkust ligi kutsuda. Malahhiit aitab parandada sinu sissetulekut, aidates sulle head õnne Auravälja tuua, mis omakorda aitab sul leida hea võimaluse enda rahalise sissetuleku suurendamiseks. 

- Juba 3000 ekr. valmistati Malahhiidist ehteid, mis kaitsesid vaenlase mürgitamise, rünnakute ja salakavaluse eest.

- Kõige tähtsam Malahhiidi müstiline võime on see, et see takistab energiavampiirluse. Energiavampiirlus on see, kui teine inimene võtab sinult kõik energia ära, kui sa temaga suhtled.

- Malahhiit avab kujutlusvõime ja fantaasia, aidates loovusel lennata ning areneda.

- Toetavaks kristalliks neile, kellel on väga raske tee olnud oma unistuste täitumiseni või üleüldse ka tööalaselt liiguvad asjad väga aegalaselt ja takistustega. Malahhiit ei lase sul usku iseendasse kaotada ja aitab ka need blokaadid eemaldada, mis tekitavad neid raskusi sinu teele. Blokaadid võivad olla emotsionaalsed, karmalised, teiste inimeste ära sõnumisest jne.

- Väga paljusid "tõmbab" Malahhiidi poole ja nad ei mõista miks see nii on. Asi on aga väga lihtne, sellel kristallil on sees külluslik magnet ja kui sa seda kristalli kõrvarõngastena kannad, siis see tõmbab ligi häid mõtteid, häid ideid, võimalusi ning aitab sul õigel ajal õiges kohas olla.

- Malahhiidi kõrvarõngaid kasutatakse kaela soonte tervendamisel ja sealse verevarustuse ergutamiseks. Sobib neile, kellel on pidevalt peavalud või insuldi oht.

- Malahhiit on kristall, mis õpetab inimest ennast analüüsima ja märkama seda, mis takistab tema isiklikku arengut ja on ebaoluline. Malahhiit aitab väga hästi ja korrektselt ära lahterdada selle, mis kannavad kaasas väärtuslikku õpetussõna ning mis mitte. Malahhiit aitab sul enda elus suuremat sorti suurpuhastust ette võtta, suunates sind alateadlikult enda elus vabastama kõigest, mis sind enam ei teeni.

- Malahhiit on üks tugevamatoimelisemaid rahamaagia, külluse ja rahavoolu kristalle. Kristall, mis suudab säilitada enda sisse sõnad, mis on seotud rahaenergia tõstmise ja võimendamisega. Kristall, mis toob rahaõnne sinu ellu ja veel enam siis, kui sa oled selle sisse laadinud ka soovi, et see nii toimiks. Kui sa hakkad esmakordselt Malahhiidist valmistatud ehet kandma, siis hoia seda ehet käes ja soovi sinna sisse soov enne selle kandmise asumist. Malahhiit on rahaõnne aktiveerija kristall, millega on võimalik teha rahamaagiatMis tähendab seda, et Malahhiiti rahaga kokku liites ehk rahakotis hoides või paberraha kõrvale sättides Feng Shui järgi Ida-ilmakaarde (kodus või tööl), aktiveerib see külluseenergiate võimendumise.

- Hoia Malahhiiti enda kodus Ida-ilmakaares, et tuua maisel tasandil enda ellu suuremat sorti õnne. Tegemist on rahavoolu aktiveerijaga ja juhusliku õnne toojaga.

- See kristall aitab sul enda hingesugulasega kontakti saavutada, oma eluteid ühendada ja armastust kirglikuks muuta. Tegemist on tugevatoimelise Tüümusetšakra avajaga.

- Malahhiit kustutab maise ebaõnne, see on tugev rahaenergia ja õnne aktiveerija.

Kui pidevalt kanda Malahhiiti endaga kaasas kas kõrvarõngastena või mõne teise ehtena, siis pikema aja jooksul aitab lõpuks saavutada sul küllusliku magneti Auras, mis tähendab seda, et sul tekib lõpuks oskus läbi oma soovmõtlemise positiivseid sündmuseid ja küllusliku elu ligi tõmmata.

RAVITSEMINE  

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist. 

Malahhiit on see kristall, millest vee-eliksiiri ei valmistata, kuna 
selle koostises on mürgiseid aineid.

Malahhiit tervendab sinu sees olevat lennuhirmu, aidates sinu alateadvusel terveneda. Lennuhirm ja paanika on suure tõenäosusega seotud sinu eelmise elu traumaga. Malahhiit aitab sellele traumale tervendust anda.


- Aitab vabastada sinu seest mürke, mis tekitavad sulle suuremat sorti terviseprobleeme, aidates sul endal valida toitaineid, mis sinu kehale tervislikud on.

TÜÜMUSE TŠAKRA EHK KÕRGEM SÜDAMETŠAKRA

Malahhiit on Südametšakra tervendaja, kuid sellel on oskus ka avada kõrgemat Südametšakrat ehk Tüümuse Tšakrat. See Tšakra pesitseb täpselt meie Südametšakra kohal ja selle avanemise-tervenemise käigus saame me ühendust enda hingesugulastega. Malahhiit tervendab Südametšakrat, avades Tüümuse ja mis omakorda avab tee armastuse õnneni. Kui kõrgem Südametšakra hakkab tervenema, siis inimene saab kogeda ka tõelist armastust. Enne seda ei ole see kahjuks võimalik. Malahhiit on üks parimaid kõrgema Südametšakra tervendajaid.

SODIAAK 

Tähemärgilt mõjutab kõige enam KALJUKITSEDE ja SKORPIONITE Aurat. Skorpionitele toob Malahhiit materiaalset edu ja seda on mõistlik kanda Skorpionil tööedu tagamiseks. Malahhiit on Skorpioni jaoks materiaalse edu, külluse, rahavoolu, tööedu ja õnne toovaks kristalliks. Malahhiit on Skorpioni jaoks universaalseks materiaalse õnne kristalliks. Kaljukitsedele toob Malahhiit konkreetselt rahaõnne. NEITSITELE, kes on sündinud 23. - 24. augustil, nende jaoks on Malahhiit tervise kaitse talismaniks.

NUMEROLOOGIA

Malahhiit on 15. kuupäeval sündinute õnnekristall, mis toob õnne väga mitmel erineval tasandil. Malahhiit aitab ennekõike saavutada materiaalset kindlustunnet, tuua ellu luksust ja aktiveerida 15. kuupäeval sündinute elus rahavoolu liikumise. Malahhiit kaitseb ebaõnne, probleemide, kurbuse ja negatiivsuse eest. Malahhiit aitab tervendada 15. kuupäeval sündinu negatiivseid iseloomujooni ja positiivseid iseloomujooni esile tuua. Malahhiit aitab õnnetule teele kaldunud hingel liikuda tagasi tagasi saatuse õigele teele. Malahhiit aitab üles leida selle ande ja oskuse, mis on võimalik erialaks ning enda sissetulekuallikaks muuta. Malahhiiti soovitan ma ehtena kanda ja sünnikristallidelaekas hoida. Sünnikristallide laeka kohta saad lähemalt edasi lugeda SIIT

Numeroloogia järgi on Malahhiit materiaalse edu ja õnnetalismaniks neile, kes on sündinud elutee number 1 all. 

Malahhiiti võid laadida Tsitriin geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Patšuliviiruki/eeterliku õliga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Lisainfo
Lisainfo Kõrvarõngaste kogupikkus ca 3,1 cm. Kristalli suurus on ca 8 mm.
Tegemist on väga hapra kristalliga, mis ei kannata vett. Veega kokkupuutel kaotab kristall oma välimuse ja hakkab lagunema.MALAHHIIT on küll..
30.70€
Maksudeta:25.16€
Tegemist on väga hapra kristalliga, mis ei kannata vett. Veega kokkupuutel kaotab kristall oma välimuse ja hakkab lagunema.Pilt on illustreeriv. Kivis..
55.80€
Maksudeta:45.73€
Tegemist on väga hapra kristalliga, mis ei kannata vett. Veega kokkupuutel kaotab kristall oma välimuse ja hakkab lagunema.LA TENE erikollektsiooni kä..
20.20€
Maksudeta:16.56€
Müügis ainult e-poes.Malahhiit on habras kristall, mis ei kannata vett. Veega kokkupuutel kaotab kristall oma välimuse ja hakkab lagunema.Tegemist on ..
69.90€
Maksudeta:57.30€
Tooteid on piiratud koguses.Malahiit on habras kristall, mis ei kannata vett. Veega kokkupuutel kaotab kristall oma välimuse ja hakkab lagunema.LA TEN..
37.70€
Maksudeta:30.90€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.