Menüü
Ostukorv

LA TENE erikollektsioon kõrvarõngad "PUNANE TIIGRISILM"

LA TENE erikollektsioon kõrvarõngad "PUNANE TIIGRISILM" LA TENE BRÄND
LA TENE erikollektsioon kõrvarõngad "PUNANE TIIGRISILM"
29.90€
Maksudeta: 24.51€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: kõrvarõngad "PUNANE TIIGRISILM"

Toodet on piiratud koguses.

La Tene erikollektsiooni kõrvarõngad "PUNANE TIIGRISILM" on väeehe, mis hoiab eemale kahjulikke ja salakavalaid inimesi ning kaitseb ebaõnne ja kurjuse eest.

Kõrvarõngad on kokku pandud Punase Tiigrisilma kristallist, mida kaunistavad hõbedast detailid. See ehe on valmistatud vaid naturaalsetest poolvääriskividest, nii nagu kõik LA TENE brändi ehted.

PUNANE TIIGRISILM on väga kauni ja sügava punase värvusega kristall. Kristall, mis on Tiigrisilma üks liikidest, millel on samasugune tekstuur nagu kuldset tooni Tiigrisilmal ehk peamisel Tiigrisilmal, kuid mille värvus on punane. Punane Tiigrisilm omab kaitsvaid omadusi, kuid selle energiaomadused on siiski kuldsest Tiigrisilmast erinevad. Punase Tiigrisilma kõige suurem erinevus on see, et sellel on oskus kaitsta väga õelate, sakalavalate, agressiivsete, julmade ja pahatahtlike motiividega inimeste eest. Seevastu kuldset tooni Tiigrisilm kaitseb pigem avariide, õnnetuste ja ebaõnne eest. Kui sa otsid kristallide maailmas ühte tugevat kaitsekristalli, mis aitaks sind kellegi konkreetse eest kaitsta, kes on võtnud sind sihikule ja kes soovib sulle väga palju halba, siis oled leidnud täpselt õige kristalli üles. Selleks on loomulikult Punane Tiigrisilm.

Punane Tiigrisilm pärineb peamiselt Brasiiliast ning seal on selle leiukohti ja kaevandusi hetkel kõige enim maailmas. Tegemist on kristalliga, mis loob end kuldsest Tiigrisilmast ja see on seotud ka kõikide teiste Tiigrisilma liikidega nagu seda on näiteks KullisilmTiigriraud ja Pietersiit

Punane Tiigrisilm mitte ainult ei ole üks intensiivne ja tõsise energiaga kaitsekristall. See kristall sümboliseerib lisaks sellele ka kirge. Kui sa tunned, et sa ei ole enam kirglik, sa ei suuda elu nautida, suhtuda enda töösse või suhtesse kirglikult, siis Punane Tiigrisilm aitab sind. See kristall aitab sul üles leida selle sama tunde, mis kord on kaduma läinud. Kanna või kasuta seda kristalli, kui soovid olla kirglikum inimene igas valdkonnas, mida sa tegelikult sügaval sisimas armastad. 

PUNASE TIIGRISILMA maagiline mõju kõrvarõngastena:

- Punane Tiigrisilm suurendab sinu julgust ja oskust erinevate olukordadega silmitsi seista. See on kristall, mis paneb sind enda kaitse nimel liikuma, aidates sul leida lahendusi, kuidas probleemidest üle olla ja kuidas neid enda elust eemaldada. See on kaitsekristall, mis annab sulle võimaluse enda elu paremaks muuta.

-  Lisaks sellele on Punane Tiigrisilm ka motivatsioonikristall, mis paneb sind eesmärgi poole liikuma. Kui sa tunned, et sul ei ole tahtejõudu, energiat ja sul ei ole midagi, mis sind motiveeriks, siis Punane Tiigrisilm on täpselt sinu jaoks.

- Punane Tiigrisilm on kristall, mida kandes see blokeerib sinul soovi klatšida. See on kristall, mis aitab sul vähem rääkida teistest inimestest halba ja võtab järk-järgult sul soovi ära ka halba kuulata. Punast tiigrisilma soovitan ma kõigile, kes ise soovivad klatšimisest loobuda ja kellel on seda väga raske teha, kas iseenda või teiste mõjutuste pärast.

- Soovitan Punast Tiigrisilma lastele, kes kannatavad kiusamise all ja kes soovivad sellest vabaks saada. Punane Tiigrisilm aitab ka neid, keda on kiusatud ja kes ei ole sellest traumast veel vabaks saanud.

- Kasulik sulle, kui sul on probleeme liialt kiiresti endast välja minemisega. Punane Tiigrisilm rahustab äkilist ja impulsiivset meelt, aidates kiiremini rahuneda ja äkilistes olukordades säilitada enesevalitsust.

- Sobib sulle, kui sa tunned, et sa ei ole piisavalt seksuaalne või sa ei suuda suhtes olla füüsiliselt lähedane. Kui sul on probleeme kallistamisega, puudutamisega või mõne teise füüsilise kontakti loomisega, siis see on kristall, mis aitab sul sellest probleemist vabaneda. Punane Tiigrisilm suurendab füüsilise läheduse vajadust.

- Kristall meestele nende karjääri edendamiseks. See on kristall, mis kaitseb karjääri tegemist ja ei lase materiaalsetel tagasilöökidel tekkida. See on meeste jaoks rahaõnnekristall. Sellisel eesmärgil võiks seda laadida Tsitriin geoodil, et see tooks materiaalset õnne.

- Punane Tiigrisilm on kasulik meestele, see on nende armastusekristalliks. Punane Tiigrisilm aitab mõista, kellele võiks süda kuuluda ja kes see õige inimene on, aidates valedest valikutest eemale hoida ja mõista, milline suhe ei too õnne.

- Seda kristalli soovitan ma kanda siis, kui suhte vahele on tulnud suhte rikkuja. Seda kristalli võib kanda ükskõik kumb osapool. Punane Tiigrisilm aitab eemale hoida naisi ja mehi, kes on otsustanud sinu suhte vahele tulla. Punane Tiigrisilm blokeerib sellist inimest, kes soovib kellegi teise armastust nii-öelda üle lüüa. Selleks, et Punane Tiigrisilm niiviisi töötaks, tuleks sellele sõnad peale lugeda. Sõnade peale lugemise kohta saad lugeda "Kaitse enda suhet suhterikkuja eest" alt, mille leiad SIIT.

- Punase Tiigrisilma kristall aitab pidurdada sinu seest tulevaid mürgiseid kommentaare, sarkastilist meelt ja blokeerida vihapurskeid. Punane Tiigrisilm aitab teiste inimestega hästi läbi saada ja lõpetada teiste inimeste üle domineerimise. Punane Tiigrisilm õpetab võrdsust ja aitab enesekindlaks muutuda ilma selleta, et sa kedagi maha teeksid ning alla suruksid. 

- Kanna Punast Tiigrisilma koos Tšaroiidiga või loo nendest kristallikomplekt, mida hoia enda voodi lähedal. Nende kristallide kombineerimine on väga kasulik suhtekriisi ajal. Kui sinu suhe on väga kriitilises seisus või sinu ja kaaslase vahele on tekkinud suhterikkuja ehk kolmas inimene, siis need kristallid aitavad sellest kõigest välja tulla. Kui saatus lubab teie suhtel taastuda, siis need kristallid aitavad sinu suhet.

- Punane Tiigirisilm aitab blokeerida sinu eraelu kohta informatsiooni lekkimist valedesse allikatesse, hoides eemale inimesi, kes võivad sinu jaoks kahjulikud olla. 

- Nelja inimtüübi eest, kes toituvad inimenergiast ja on energiavampiirid, ja kelle eesmärk on saada jõudu teiste inimeste nõrkustest, aitab sind oma väega toetada ja kaitsta Punane Tiigrisilm koos Nuumitega. Mõlemad toimivad suurepäraselt, kuid veidi erinevalt. Punane Tiigrisilm on rohkem suunatud naiseenergiale ehk naistele, kes on sellise naise küüsis ja Nuumite töötab meeste puhul paremini, aidates kaitsta taoliste meeste eest. Kui soovid kahjulikust inimesest eemalduda, siis soovitan ühte neist kristallides kanda endaga igapäevaselt või vähemalt ajal, mil sa pead olema koos manipulaatoriga või mõne teisega neist. Need kristallid loovad sinu ja nende vahele barjääri, aidates kaitsta sind kui ohvrit. Loe nendest neljast inimtüübist, kelle eest end kaitsta, põhjalikumalt SIIT.

RAVITSEMINE


Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaašikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Punane Tiigrisilm on väga kasulik metabolismi ergutaja, see paneb keha liikuma, end uuendama ja seisvad energiad tööle. Eriliselt kasulik on Punane Tiigrisilm nende inimeste jaoks, kellel ei ole seksuaalseid soove ehk kelle libiido on madal. Punane Tiigrisilm ergutab meeli ja tekitab tervisliku vajaduse olla seksuaalne.

- Punane Tiigrisilm on kristall, mida võiks kanda naine perioodil, kui tal on emakas tehtud erinevaid protseduure või operatsioone läbi viidud. See on kristall, mis aitab taastuda operatsioonist.

JUURTŠAKRA JA SAKRAALTŠAKRA 

Punane Tiigrisilm aitab sul end liikuma saada, füüsiliselt aktiivseks muutuda ja toob sulle füüsilist energiat. Seejärel asub see alles Sakraaltšakrat tervendama. Punane Tiigrisilm tervendab sinu teist ehk Sakraaltšakrat. See on kristall, mis avab kinni jäänud Tšakra ja aitab sellel taas tööle hakata, aidates blokaadidest vabaneda ja see on kasulik ka siis, kui on kehas tõsisemad haigused. Sakraaltšakra tõsisemaks haiguseks peetakse viljatuse probleeme ja reproduktsiooni organi vähkkasvajat. 

SODIAAK 

Tähemärgilt mõjutab Punane Tiigrisilm kõige enam JÄÄRASID ja LÕVISID. See on kristall, mis annab nendele mõlemale tähemärgile kaitset ja oskust õiget armastust üles leida.

Punane Tiigrisilm aitab SKORPIONI elust eemale hoida ebaõnne, õnnetusi, probleeme ja tema intuitsiooni tugevana hoida. Hoiab üleval tema õnneenergiat ja suurendab enesekaitset. 

NUMEROLOOGIA

Numeroloogia poolest tugevdab Punane Tiigrisilm eluteenumber 5 kandjat, tema iseloomu ja Aurat. See on kristall, mis aitab neil inimestel halbadest ja domineerivatest inimestest eemale hoida. Punane Tiigrisilm õpetab selliste inimestega toime tulema.

Punase Tiigrsilma kristalli soovitan ma laadida Ahhaat geoodi peal ja puhastada seda aeg-ajalt Salvei või Palo Santo rituaalitaime suitsuga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud Toote kogupikkus on ca 3,5 cm. Kristalli läbimõõt ca 1,5 cm
Kaelavõru on väga kaunis ja mugav iluese kristallehete kandmiseks. Kaelavõru läheb läbi enamustest auguga kristallidest ja seda sobib k..
10.40€
Maksudeta:8.52€
TIIGRISILM on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas, mida kantakse ja kasutatakse selle kaitsvate ning külluslike omad..
41.90€
Maksudeta:34.34€
Tegemist on piiratud koguses ehetega.La Tene erikollektsioon kõrvarõngad "TIIGRISILM" on kokku pandud Tiigrisilmast ja 925 hõbedast. ..
79.90€
Maksudeta:65.49€
PUNANE TIIGRISILM kaitseb ebaõnne, julmuse, kurjuse, tagakiusamise, salakavaluse, teadliku ründamise ja ärakasutamise eest. Suudab kirge taastada..
24.70€
Maksudeta:20.25€
Tooted on piiratud koguses. Müügil ainult e-poes.Pilt on illustreeriv. Kaelavõru ei kuulu ripatsi juurde.LA TENE erikollektsioon ripats "TII..
19.90€
Maksudeta:16.31€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.