Menüü
Ostukorv

LA TENE kinkekomplekt "ÜLIM SELGUSE TOOJA"

LA TENE kinkekomplekt "ÜLIM SELGUSE TOOJA"
LA TENE kinkekomplekt "ÜLIM SELGUSE TOOJA"
74.40€
Maksudeta: 62.00€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: kinkekomplekt "ÜLIM SELGUSE TOOJA"

Võimalikud valikud

Toodet on piiratud koguses.

LA TENE kinkekomplekt "ÜLIM SELGUSE TOOJA" on kokku pandud väeehetest, mis loovad selgemat tunnetust elu, iseenda ja ümbritseva suhtes.

La Tene kinkekarbis on Mäekristalli hõberipats ja Vikerkaare Kuukivi hõbesõrmus. 

VIKERKAARE KUUKIVI on spirituaalselt väga kasulik kristall, mis toetab sind hingeliselt väga raskel perioodil või õppetunni hetkel, mille elu on sulle seadnud. Kui sul on väga raske periood, kus sa tunned, et elu annab sulle õppetunni, kuid sa ei suuda selles hetkes endaga toime tulla või täielikult mõista seda, mida sul on vaja ära õppida, siis Vikerkaare Kuukivi aitab sul seda teha. Hoia seda sellisel eluperioodil enda juures ja soovi, et see kristall tooks sulle selgust ja jõudu.

MÄEKRISTALL muudab mõtted ja pea selgeks, aidates negatiivsel energial muunduda positiivseks, aidates inimesel endal negatiivseid energiaid transformeerida millekski heaks ja positiivseks. Aitab mõista, et negatiivse kogemuse sees on alati mingisugune õppetund peidus. 

Ehteid võib puhastada Salvei viiruki või rituaalitaimega ja laadida Mäekristall geoodil.


Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
Lisainfo
Lisainfo Karbi suurus on ca 5x5x3,5 cm. Ripatsi kogupikkus on ca 1,8cm. Kristall on ca 1x1x0,5 cm. Sõrmuses oleva kristalli suurus on ca 5x5x2 mm. Toode ei sisalda paela ega ketti.
MÄEKRISTALL geood (väike)
Enim müüdud
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pil..
9.40€
Maksudeta:7.83€
"TÄHTKUJUDE SALAPÄRA" raamat
Enim müüdud
"TÄHTKUJUDE SALAPÄRA" raamat aitab Sul mõista iseennast, enda lähedasi ja teisi inimesi paremini!Tegemist on raamatuga, milles olen välja toonud 12 põ..
19.90€
Maksudeta:18.26€
Tooteid on piiratud koguses.La Tene erikollektsiooni käekett "SUHTED ja SELGUSTUNNE" on kokku pandud Peridoodi, Valge Hauliidi ja Hemat..
31.65€ 42.20€
Maksudeta:26.38€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.