Menüü
Ostukorv

LA TENE kinkekomplekt "VALGE HAULIIT"

LA TENE kinkekomplekt "VALGE HAULIIT" LA TENE BRÄND
LA TENE kinkekomplekt "VALGE HAULIIT"
35.20€
Maksudeta: 28.85€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: kinkekomplekt "VALGE HAULIIT"

Võimalikud valikud

Toodet on piiratud koguses.

LA TENE kinkekomplektis "VALGE HAULIIT" on väeehted, mis aitavad sul olla rahulikud, tasakaalukad ja heatahtlikud. Valge Hauliit on kristall, mis aitab sind tervendada ja hoida.

La Tene kinkekarbis on metallist kõrvarõngad ja kaelavõru, mis koosnevad Valge Hauliidi kristallist.

VALGE HAULIIT on valget värvi või beežikas-valget tooni kristall, mille välimusele on omased hallikad ja ka mustjad jooned. Valge Hauliit on üks parimaid hinge tervendajaid, mille energia suudab aidata väga põhjalikult ja väga sügavuti. Valge Hauliit on kõrgelthinnatud teraapiakristall selle stressi leevendavate omaduste tõttu. Valge Hauliit on peamiselt pärit Kanadast ja seda kristalli soovitan ma ennekõike kanda ning kasutusele võtta neil, kes soovivad enda ellu rahu tuua. Valge Hauliit mitte ainult ei ole rahustav kristall, vaid see oskab ka lasta vabaks hirmusid ja ülemõtlemist, millega peab väga suur hulk inimesi silmitsi seisma. Kui sa otsid enda ellu kristalli, mis aitaks sul end hästi tunda, siis kindlasti on Valge Hauliit selleks kristalliks. Mina ise tunnen, et Valge Hauliit töötab meie inimese eeterkehaga kõige paremini siis, kui seda kanda võimalikult lähedal Kolmandale Silmale, kuna selle põhilised toimed on selle Tšakraga seotud. Valge Hauliidi kandmine kõrvarõngastena on peaaegu et ainuke võimalus saada selle kristalli toimet Kolmandale Silmale.

Kristallidel kõigil on oma iseloom ja oskused, kui neid aga erinevalt kasutada, kanda, paigutada või kombineerida, siis nad annavad omakorda veel huvitavama jõu, mõju ja müstilise energia meile või keskkonnale.

VALGE HAULIIDI maagiline mõju:


- Valge Hauliit leevendab unehäireid ja aitab ravitseda ka väga sügavale arenenud unehäireid.

- Suurendab taktitunnet, tolerantsust, eemaldab närvilise käitumise, leevendab kergelt ärrituva iseloomu, rahustab, aitab toime tulla ärevate situatsioonidega, aitab pidevat tuju kõikumist tervendada.

- Valge Hauliit on kristall, mis aitab inimese hinge tervendada ja sellel taastuda, aidates oma toetava energiaga parandada kõiki kohti, kus on emotsionaalsed haavad. Valge Hauliit toimib kui plaaster, mille all saab haav korralikult kinni kasvada. Kui Valget Hauliiti kanda, siis see tervendab need kohad inimese hinges ära, mis lasevad halval energial hingeni jõuda. 

- Valge Hauliit on sügav emotsionaalne tervendaja, millel on oskus inimese hingest välja võtta kõik sinna sisse kogutud stress ja ebamugav energia. Valge Hauliit toimib kui filter, mis aitab vabaks päästa ka kõige sügavamal olevat probleemset energiat. Valge Hauliit suudab oma väega minna alateadvusesse ja seal tervendama hakata. Väga kasulik on kanda Valget Hauliiti enda sisemiste probleemide tervendamiseks.

- Aitab INDIGOLASTEL toime tulla enda KRISTALLILASTEGA, aidates neid rohkem mõista ja mitte nii kergelt ärrituda või oma kurbust nende peale välja valada.

- Muudab selle kandja rahulikumaks ja aitab keskenduda erinevate ülesannete/probleemide/eesmärkide lahendamisele.

- On kasulikuks väeesemeks neile, kes soovivad enda toitumisharjumusi või elustiili paremaks muuta. Valge Hauliit on nii-öelda "dieedi" kristall, mis aitab sul alateadlikult õigeid toiduaineid enda keha jaoks valida ja samamoodi ka vältida kahjustavaid aineid. Valge Hauliit on kasulik neile, kes ei suuda magusale "ei" öelda, eriti šokolaadile.

- Rahustab närve ja lihaseid. Aitab sellisel juhul, kui keha ei suuda enam ise lõõgastuda ja lihastes olev pinge ei lase uinuda.

- Aitab lahti saada liialt enesekriitilisest mõtteviisist.

Valget Hauliiti on kasulik ka öösiti kanda, kuna see toimib rahustavalt. Peale selle aitab Valge Hauliit astraal-rännakutel käies end füüsiliselt välja puhata. Astraalis käies võib see füüsiliselt kurnav olla ja inimene ei puhka öösiti välja. 

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

Kanna Valget Hauliiti, kui sind vaevab mõni järgmistest probleemidest:

- Valge Hauliit tervendab ja aitab sind vabaks lasta stressist, ülekoormusest, pingest, närvilisusest. Valge Hauliit aitab tervendada paanikahoogusid ja hirmusid. Valge Hauliit aitab üliaktiivsel meelel vaiksemaks muutuda, aidates ülemõtlemisest ja paanitsemisest lahti saada. See on kristall, mis aitab sul end välja lülitada ja ennastkahjustavaid emotsioone vaigistada. 

- Kasulik kristall dieedipidamiseks ja tervislike toitumisharjumuste edendamiseks. Valge Hauliit aitab sul enda tervisele rohkem pühendada ja õppida tervislikumalt toituma. Lisaks sellele aitab Valge Hauliit pidurdada pidevat vajadust midagi süüa ja näksida. 

- Kui sind vaevavad uneprobleemid, sa ei suuda end välja magada ja sa ei suuda magama jääda, siis Valge Hauliit võib kindlasti olla see kristall, mis sind selle probleemi juures saab aidata. 

- Valge Hauliit aitab üliaktiivsel meelel vaiksemaks muutuda, aidates ülemõtlemisest ja paanitsemisest lahti saada. See on kristall, mis aitab sul end välja lülitada ja ennastkahjustavaid emotsioone vaigistada. 

- Kristall, mis aitab kaltsiumit omastada ja seda kristalli on kasulik kanda siis, kui soovitakse luid ning luustikku tervendada. 

KROONTŠAKRA

Valge Hauliit teeb väga edukalt tööd Kroontšakraga ja on väga kasulikuks kristalliks kanaldumise jaoks. Valge Hauliit aitab kogeda kehaväliseid kogemusi ja nägemusi. Väga kasulik on Valget Hauliiti kanda selleks, et sa suudaksid hiljem läbi une näha kohti, mis on sinu jaoks teadmata ning rännata ajas edasi või tagasi.

SODIAAK

Valge Hauliit on KAKSIKUTE ♊ tervise ja rahu kristall. See on kristall, mis aitab Kaksikul ise märgata, millal ta peab puhkama, mida peaks sööma ja mida ei tohiks süüa. Valge Hauliit suunab Kaksikute esindaja iseenda eest hoolt kandma. Kaksikutel on selline omadus, et nad võivad kõikide teiste eest hoolitseda ja teha tööd lõpmatuseni. Selle kõige keskel võivad nad iseennast täiesti unarusse jätta ning ühel päeval kokku kukkuda. Kaksikutel on vaja õppida selles elus tasakaalu luua ja Valge Hauliit aitab seda teha.


Valge Hauliit pakub Kaksikutele ka rahu, puhkust ja aitab neid ärevuse korral. See kristall hoiab Kaksikuid eemal ebaõnnest, probleemidest ja kaitseb eksiteele minemise eest. Tugevdab Kaksikute Aura kaitsekilpi.


NEITSITE ♍ jaoks on Valge Hauliit väga kiire toimega, Neitsi suudab oma Auravälja selle kristalli energia kiiresti vastu võtta. Valge Hauliit on eriliselt kasulik neile Neitsitele, kes on oma loomuselt väga rutakad, impulsiivsed, kärsitud ja kellel on ülemäära palju energiat, mis tekitab rahutusetunnet. Valge Hauliit suunab Neitsi energia õigesse kohta, aitab seda õiges kohas ära rakendada ja selle üleliigse energia millekski väga kasulikuks muuta. Neitsitel on kasulik Valget Hauliiti kodus hoida või kaasas kanda, et see saaks rahu Neitsi ellu tuua.


ASTROLOOGIA

Valge Hauliit on väga kasulikuks kristalliks neile, kes on sündinud Jänese- ehk Kassiaastal. Valge Hauliit aitab Jänestel olla tolerantsem ja see õpetab neile seda, et kõike ei tohiks teistele välja öelda. Jänesed on küllaltki ausad, kuid aeg-ajalt selle aususega teevad nad enda lähedastele haiget.

Valge Hauliidi kristalli soovitan ma laadida Mäekristalli või Tselestiit geoodil ja puhastada SalveiLavendli või Jasmiini rituaalitaime/viiruki/küünlaga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
Lisainfo
Lisainfo Kristalli suurus on ca 8 mm. Metallist kõrvarõnga kogupikkus on ca 2,6 cm, kõrvarõnga kinnituse läbimõõt ca 1,1 cm. Reguleeritava metallist kaelavõru pikkus on ca 42-49 cm. Karbi suurus on ca 8,5x8,5x2,5 cm.
VALGE HAULIIT on valget värvi või beežikas-valget tooni kristall, mille välimusele on omased hallikad ja ka mustjad jooned. Valge Hauliit on üks ..
29.00€
Maksudeta:23.77€
Toodet on piiratud koguses.LA TENE kinkekomplekt "GRANAAT" on väeehe, mis suurendab sinu eluenergiat. Avab hinge armastusele ja hinged ükste..
39.90€
Maksudeta:32.70€
Toodet on piiratud koguses.La Tene erikollektsiooni käekett SÕNN "ISEENDA VÄE TAASTAMINE" on väeehe, mis suurendab isiklikku jõudu..
21.20€
Maksudeta:17.38€
Toodet on piiratud koguses.LA TENE käekett KAKSIKUD "ARENG ja EDUKUS 2024. AASTAKS" toob edu 2024. aastal ja ka draakoniaasta..
42.20€
Maksudeta:34.59€
LA TENE erikollektsiooni käekett KAKSIKUD "TERVISE VÄGI" on väeehe, mis tasakaalustab energiaid, et head õnne ja küllust ning tugevat t..
32.20€
Maksudeta:26.39€
NOOR OUD ehk ILUJUMALANNA on Araabiamaade traditsiooniline viiruk, mis koosneb agaripuu eksklusiivsest õlist. See viiruk äratab üle..
5.50€
Maksudeta:4.51€
Pilt on illustratiivne.LA TENE kristallikomplekt KAKSIKUD "HEA ÕNN 2024. AASTAKS" on loodud Kaksikute tähtkujus sündinutele, et tuua ne..
9.76€ 12.20€
Maksudeta:8.00€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.