Menüü
Ostukorv

LA TENE kristallikomplekt "PROHVETLIKUD ja ILUSAD UNENÄOD"

LA TENE kristallikomplekt "PROHVETLIKUD ja ILUSAD UNENÄOD" LA TENE BRÄND
LA TENE kristallikomplekt "PROHVETLIKUD ja ILUSAD UNENÄOD"
4.40€
Maksudeta: 3.61€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: kristallikomplekt "PROHVETLIKUD ja ILUSAD UNENÄOD"

La Tene kristallikomplekti "PROHVETLIKUD ja ILUSAD UNENÄOD" kuuluvad Alabaster, Pärlikarp ja Hõbeobsidiaan, mis avavad Sinu unenägudemaailma, aktiveerides ülemised Tšakrad ja tuues visioone, mida saad usaldada. Lisaks aitavad Sul enda unenägusid mõista. Hoiavad unenägudest eemal hirmude tõttu tekkinud valenägemusi.

Kristallid on kokku pandud koti sisse koos kristalle tutvustava jutuga. Kristalle kombineeritakse selleks, et saada neist konkreetsemaid energiaid, ja mida rohkem on koos ühe ning sama energiaga kristalle, seda võimsamalt need suudavad koos ühel eesmärgil töötada.

La Tene kristallikomplekti „Prohvetlikud ja ilusad unenäod” hoia magamistoas öökapi peal, voodi all või koos teiste hea une kristallidega.

Puhasta aeg-ajalt kristallikomplekti Lavendli viirukiga, et kristalle aktiivsena hoida.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Lisainfo
Lisainfo Kristallid on pandud koti sisse koos kristalle iseloomustava jutuga.
Aura kristallid on uued kristallid, mis on inimeste poolt loodud Mäekristalli ja mõne teise elemendi, üldjuhul metalli kokku kuumutamis..
9.30€
Maksudeta:7.62€
SELENIIT on imeilusa väljanägemisega, üldiselt valget tooni, hallikate varjundite, joonelise ja pragulise struktuuriga kristall. Seleniiti leidub..
149.40€
Maksudeta:122.46€
SELENIIT on imeilusa väljanägemisega üldiselt valget tooni, hallikate varjundite, joonelise ja pragulise struktuuriga kristall. Seleniiti leidub ..
22.50€
Maksudeta:18.44€
Tegemist on viimaste toodetega ja seetõttu on tooteid piiratud koguses.LA TENE kõrvarõngad "HÕBEOBSIDIAAN" õpetab iseendas rahu tegema ja eluga edasi ..
41.00€
Maksudeta:33.61€
SÜDAÖÖ viiruk koosneb erinevatest taimedest, mis aitavad tagada sulle rahuliku une. See on suurepärane abiline stressi ja mentaalse koormuse vähendami..
4.20€
Maksudeta:3.44€
ROSMARIIN on taim, millel on mitu palet ja mitmeid erinevaid häid omadusi. Rosmariini kasutatakse koduseks alternatiivseks raviks erinevate probl..
8.50€
Maksudeta:6.97€
BARÜÜT toetab spirituaalset arengut, suurendab visioonide nägemist ning muudab erinevatele energiatele tundlikumaks. See avab meeled spiritua..
2.60€
Maksudeta:2.13€
LUMIKVARTS  on üks leebema vibratsiooniga kristall terves Kvartside perekonnas, seega sobib ükskõik kellele kandmiseks ja ükskõik k..
2.40€
Maksudeta:1.97€
MANDARIINIKÜÜNAL on mõnusalt erksa aroomiga, mis on magus ja mõjub magusasõpradele suurepäraselt. Mandariin teeb meeli erksamaks, a..
10.90€
Maksudeta:8.93€
OONÜKS on väga tugev kaitsekristall, millel on oskus kaitsta Sind ebaõnne, kurjuse, negatiivse energia, halbad..
9.20€
Maksudeta:7.54€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.