Menüü
Ostukorv

LA TENE erikollektsioon ehtekomplekt "SOOVIDE TÄITJA"

LA TENE erikollektsioon ehtekomplekt "SOOVIDE TÄITJA" EHTED
Uus
LA TENE erikollektsioon ehtekomplekt "SOOVIDE TÄITJA"
85.50€
Maksudeta: 71.25€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: "SOOVIDE TÄITJA"

Võimalikud valikud

Müügis ainult e-poes.

LA TENE erikollektsioon ehtekomplekt "SOOVIDE TÄITJA" on kokku pandud väeehetest, mis aitavad südamesoove universumisse saata ja enda unistuste nimel vaeva näha. Õpetab hetke nautima ja sellest maksimumi võtma. 

Ehtekomplekt sisaldab kaelakeed ja käeketti, mis koosnevad Punase Jaspise ja Oonüksi kristallidest, mis on kaunistatud metalldetailidega.

PUNANE JASPIS aitab soovidel täide minna. Muudab sind elujõulisemaks, enesekindlamaks, julgemaks ja tugevamaks.

OONÜKS eemaldab negatiivsuse, stressi ja ükskõik mille, mis ei lase sul õnnelik olla. Võib öelda, et Oonüksit saab kasutada enda õnne suurendamiseks ja positiivsuse edendamiseks. 

Komplekti võid laadida Tsitriin geoodiga. Lisaks puhastada kord kuus Sandlipuuviirukiga

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud Kaelakee on reguleeritav, maksimaalne ümbermõõt on ca 50 cm. Kaelakees oleva Punase Jaspise pärli suurus on ca 1,6 cm ja Oonüksi pärli suurus on ca 0,6-1,4 cm. Käeketis oleva Punase Jaspise pärli suurus on ca 1,6 cm ja Oonüksi suurus on ca 0,8-1,2 cm.
Pildil olev MALAHHIIT ei kuulu komplekti, ole nii armas ja sa võid ka Malahhiidi enda uute Tsitriin geoodide kõrvale soetada. Küllus sobib küllusega k..
22.20€
Maksudeta:18.50€
Tegemist on piiratud koguses ehetega.La Tene erikollektsioon kõrvarõngad "OONÜKS" on kokku pandud Oonüksist ja kullatud hõbedast. OONÜKS&nbs..
36.60€
Maksudeta:30.50€
Tegemist on piiratud koguses toodetega.Kristallsõrmused on tundlikud põrutustele ja survele ning see võib endaga kaasa tuua kristalli purunemise. Kris..
9.81€ 10.90€
Maksudeta:8.17€
ELIKSIIRIPUDEL on mõeldud kristallivee valmistamiseks, kuhu on kandunud kristallide vägi. Vett on võimalik kodeerida ja anda sellele kristallideg..
43.80€
Maksudeta:36.50€
LA TENE erikollektsioon ehtekomplekt "ÕNN"
Uus AINUEKSEMPLAR
Müügis ainult e-poes.LA TENE erikollektsioon ehtekomplekt "ÕNN" on kokku pandud väeehetest, mis hoiavad Sinu ümber head õnne ja külluslikke energ..
71.10€
Maksudeta:59.25€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.