Menüü
Ostukorv

LA TENE erikollektsioon võtmehoidja "KODU ja PEREKONNA KAITSE"

LA TENE erikollektsioon võtmehoidja "KODU ja PEREKONNA KAITSE" LA TENE BRÄND
Uus
LA TENE erikollektsioon võtmehoidja "KODU ja PEREKONNA KAITSE"
14.90€
Maksudeta: 12.21€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: erikollektsioon võtmehoidja "KODU ja PEREKONNA KAITSE"

 Tooteid on piiratud koguses

LA TENE erikollektsioon võtmehoidja "KODU ja PEREKONNA KAITSE" loob võimsa kaitsekilbi kõige halva eest, kaitstes ka majandusliku ebaõnne ja suhete purunemise eest.

Talisman on kokku pandud Gagaadi, Tektiidi, Kullisilma, Tiigrisilma, Kiastoliidi ja Hematiidi kristallidest, mida kaunistavad metalldetailid. See talisman on valmistatud vaid naturaalsetest poolvääriskividest, nii nagu kõik La Tene brändi ehted.

- GAGAAT on tugevatoimeline kaitsekristall, mis kaitseb Sind teiste inimeste pahatahtlikkusehalva energiaebaõnneluupainajate ja õnnetuste eest. Gagaat eemaldab ärasõnumist ja halba õnne.

- TEKTIIT pakub igaühele kaitset, tõstes inimese enda Auraväljas energiaid, mis blokeerivad ära ebaõnne ja probleemide tekke.

- KULLISILM on väga tugevate kaitsvate omadustega. Kullisilm muudab sind tugevamaks, julgemaks ja enesekindlamaks. 

- TIIGRISILM on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas, mida kantakse ja kasutatakse selle kaitsvate ning külluslike omaduste tõttu, see sind muudab edukaks, õnnelikuks, rikkaks ja jõukaks. Suurendab enesekindlust, teotahet, jõudu ja aitab enda eest seista.

- KIASTOLIIT on väga tugev kaitskristall, millel on oskus kaitsta ärasõnumise, needmise, halva õnne ja halva karma eest.

- HEMATIIT kaitseb sind nii väliste kui ka sisemiste ohtude eest

BUDDHA sümbol kannab endas sisemise rahu väge, head õnne, tervenemist, tasakaalu ja jõudu motiveerimaks meid, et iga päev peab elama kooskõlas loodusega. Buddha kutsub inimesi elama meid loodusega koos ja austama kõike seda, mida Maa on loonud. Buddha sümbol toob inimestes välja selginemise, aidates mõtteid selgeks saada ja emotsioone tasakaalustada. 

Võtmehoidjat võid laadida Ahhaadi geoodi peal ja puhastada seda aeg-ajalt Salvei või Palo Santo rituaalitaimega.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad pikemalt lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud Võtmehoidja kogupikkus ca 10,5 cm. Gagaadi kristall ca 1,1 cm. Tektiidi kristall ca 1,4x1,4x1 cm. Kiastoliit ca 1,2x0,5 cm. Kullisilma ja Tiigrisilma kristall ca 4 mm. Hematiit ca 1x0,8x0,6.
AHHAAT geood
Enim müüdud
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on. Kõ..
16.90€
Maksudeta:13.85€
La Tene kristallikomplekt "MAISE EBAÕNNE BLOKEERIJA" on valmistatud vaid naturaalsetest poolvääriskividest. Selles komplektis on Apat..
5.50€
Maksudeta:4.51€
Tooteid on piiratud kogusesLA TENE erikollektsioon talisman "AUTOKAITSE" kaitseb erinevate õnnetuste ja ohtude eest, mis tekivad juhist sõltumata..
26.20€
Maksudeta:21.47€
Tooteid on piiratud koguses.LA TENE erikollektsioon talisman "DRAAKONIAASTA" annab sulle võimaluse saada sellest aastast parim. See talisman suur..
13.00€
Maksudeta:10.66€
LA TENE kristallikomplekt "KODUKAITSE" on loodud selleks, et kaitsta sinu kodu erinevate õnnetuste, needuste, ebaõnne ja kurjuse eest. Kristalliko..
15.90€
Maksudeta:13.03€
Tooteid on piiratud kogusesLA TENE erikollektsioon talisman "AUTOKAITSE" kaitseb erinevate õnnetuste ja ohtude eest, mis tekivad juhist sõltumata..
26.20€
Maksudeta:21.47€
GAGAAT on tugevatoimeline kaitsekristall, mis kaitseb Sind teiste inimeste pahatahtlikkuse, halva energia, ebaõnne, luup..
5.00€
Maksudeta:4.10€
OONÜKS on väga tugev kaitsekristall, millel on oskus kaitsta Sind ebaõnne, kurjuse, negatiivse energia, halbad..
1.60€
Maksudeta:1.31€
MUST OBSIDIAAN on väga tugeva toimega kristall, mis aitab kaitsta inimese isikliku aurat, kodu aurat ja esemete energiat. Must Obsidiaa..
4.60€
Maksudeta:3.77€
MUST TURMALIIN poleeritud
Enim müüdud
MUSTAL TURMALIINIL on väga pikk minevik ja seda on aastatuhandeid kasutatud kaitsekristallina. Musta Turmaliini on kasutatud väga pikka aega juba..
4.00€
Maksudeta:3.28€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.