Menüü
Ostukorv

LA TENE erikollektsioon võtmehoidja "ÕNNELIK KODU"

LA TENE erikollektsioon võtmehoidja "ÕNNELIK KODU" LA TENE BRÄND
Uus
LA TENE erikollektsioon võtmehoidja "ÕNNELIK KODU"
19.90€
Maksudeta: 16.31€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: võtmehoidja "ÕNNELIK KODU"

Tooteid on piiratud koguses

LA TENE erikollektsioon võtmehoidja "ÕNNELIK KODU" hoiab kodust eemale tööstressi, kurjuse, õnnetused ning kaitseb kahjulike inimeste ja halbade kogemuste eest.

Võtmehoidja on kokku pandud HüpersteeniKullisilma, Tiigrisilma ja Kiastoliidi kristallidest, mida kaunistavad metallist detailid.

- HÜPERSTEEN kaitseb ebaõnne, kahjulike inimeste ja halbade kogemuste ja ohtude eest.

TIIGRISILM kaitseb kodu negatiivse energia eest, mis ei lase külluslikel energiatel kasvada. Toob perekonda rahu ja kaitseb pereliikmeid. Eriti hästi kaitseb see perekonnasiseste probleemide tekkimise eest ja ei lase ka teistel sellele perekonnale liiga teha. Kutsub majja küllust, aitab heal õnnel ja tööedul majja pääseda.

- KULLISILM on väga tugevate kaitsvate omadustega. Kaitseb kodu varaste, vandaalide, sissemurdjate ja nõiduste eest. Kullisilm kaitseb nende inimeste eest, kes soovivad perekonda lõhkuda.

KIASTOLIIT on väga tugev kaitsekristall, millel on oskus kaitsta ärasõnumise, needmise, halva õnne ja halva karma eest.

Võtmehoidjat võid laadida Ahhaadi geoodi peal ja puhastada seda aeg-ajalt Salvei või Palo Santo rituaalitaimega.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad pikemalt lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud Võtmehoidja kogupikkus ca 10 cm. Hüpersteeni kristall ca 20x5 mm, Kiastoliit ca 10x5 mm. Kullisilma pärli läbimõõt ca 4 mm, Tiigrisilma kristall ca 15x5mm.
AHHAAT geood
Enim müüdud
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on. Kõ..
16.90€
Maksudeta:13.85€
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühtegi ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus telli..
32.00€
Maksudeta:26.23€
HAMSA KÄSI sümbol kujutab endas ette kätt, mille väike sõrm ja pöial on ühesuurused ning sõrmeotsad kaarduvad väljapoole. Vahel kujutatakse neid ..
38.80€
Maksudeta:31.80€
 Tooteid on piiratud kogusesLA TENE erikollektsioon võtmehoidja "KODUKAITSE" loob võimsa kaitsekilbi kõige halva eest. Hoiab ära õnnetu..
18.00€
Maksudeta:14.75€
LA TENE kristallikomplekt "KODUKAITSE" on loodud selleks, et kaitsta sinu kodu erinevate õnnetuste, needuste, ebaõnne ja kurjuse eest. Kristalliko..
15.90€
Maksudeta:13.03€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.