Menüü
Ostukorv

LA TENE erikollektsioon kaelaehe "ERILINE ÕNN"

LA TENE erikollektsioon kaelaehe "ERILINE ÕNN" LA TENE BRÄND
LA TENE erikollektsioon kaelaehe "ERILINE ÕNN" LA TENE BRÄND
Uus AINUEKSEMPLAR
LA TENE erikollektsioon kaelaehe "ERILINE ÕNN" LA TENE BRÄND
LA TENE erikollektsioon kaelaehe "ERILINE ÕNN" LA TENE BRÄND
LA TENE erikollektsioon kaelaehe "ERILINE ÕNN"
33.50€
Maksudeta: 27.46€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: kaelaehe "ERILINE ÕNN"

Toodet on piiratud koguses.

LA TENE erikollektsiooni kaelaehe "ERILINE ÕNN" on ülivõimas väeehe, mis suurendab materiaalseid ja rahaga seotud energiaid. Avab sinu hinge ja aitab unistustel täituda. Toob naeru ja rõõmsameelsust.

Kaelaehe on kokku pandud Krüsanteenumi ja Lumiobsidiaani kristallidest, mida kaunistavad metallist ja hõbedast detailid ning makramee. See ehe on valmistatud vaid naturaalsetest poolvääriskividest, nii nagu kõik La Tene brändi ehted.

KRÜSANTEENUM suurendab materiaalseid ja rahaga seotud energiaid. Avab sinu tõelise hinge ja aitab ka unistuste poole püüelda. Toob hinge huumorit, naeru ja rõõmsameelsust.

Krüsanteenum on kristall, mis aitab sinu tõelisel eluülesandel sinu juurde tulla nii, et sa ise oskaksid mõista, mis see on. Krüsanteenum aitab inimest suunata õigele rajale, sellele, mis on saatuse poolt ettemääratud. Krüsanteenum avastati esmakordselt Jaapanis, aga seda kaevandatakse tänapäeva ka Kanadas ja USA-s. Krüsanteenum on mitme kristalli kombinatsioon, selles on TselestiitiKaltsiitiDolomiiti ja paljusid teisi mineraale. Krüsanteenumile on omane mustjas värv, millest jooksevad läbi valged-hallikad jooned. Needsamad jooned moodustavad aeg-ajalt ka lille sümboli.

KRÜSANTEENUMI kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:


- Krüsanteenum on kristall, mis avab sinu tõelise hinge ja aitab sul unistuste poole püüelda. Krüsanteenum eemaldab loori, millega sa ennast kaitsed ja mis võib olla negatiivne. See kristall õpetab sind olema korraga positiivne ning samas ka kaitsepositsioonil, seega see on väga kasulik kristall neile, kes pidevalt tunnevad, et nad ei saa oma emotsioone avatult väljendada, arvates, et teevad sellega endale liiga.

- Krüsanteenum on eneseavastamise kristall, mida kandes aitab see selgust saada enda tõelise eluülesande suhtes. Mina soovitan sul kanda seda kristalli ka öösiti või hoida seda aeg-ajalt padja all, et tuua läbi unenägude visioone.

- Sellel kristallil on oskus sinu ja sinu kõrgema Ingliga kontakti luua, seega öösel padja all hoides ning päeviti kandes Krüsanteenumit aitab see justnimelt tema käest neid vastuseid saada. Ole alati väga tähelepanelik enda unenägude suhtes, kui see kristall on öösiti sinu juures.

- Krüsanteenum on kristall, mis õpetab elama olevikus ja tulevikus, aidates lahti lasta emotsioonidest ning valust, mis on minevikuga kaasa võetud olevikku. Krüsanteenum aitab elada täiel rinnal nii, et sa ise ei looks endale asjata probleeme ja takistusi enda mõtetega.

- See kristall on loomingulisuse avaja, aitab vabalt end väljendada igas elu aspektis ja igas valdkonnas. Ükskõik millist tööd sa teed, Krüsanteenum aitab sul inspiratsiooni ja motivatsiooni läbi loomingu saada.

- Lapsed valivad endale selle kristalli tihti sellepärast, et nad soovivad oma emotsioone ilma piiranguteta ja vabalt väljendada. Krüsanteenum aitab lapsel olla laps, loov ja rõõmsameelne. Sobib igale lapsele, kes soovib joonistada, laulda, tantsida või tegeleda mõne teise loomingulise hobiga. Krüsanteenum aitab neid veelgi kiiremini õppida, ja kui on annet antud, siis sellele head õnne anda. 

- Väga kasulik on Krüsanteenumit kanda, kui tegeletakse mediteerimisega või erinevate teraapiate ajal endaga, et piisavalt sügavalt lõõgastuda.

- Krüsanteenum on kristall, mis on universaalne tervendaja sinu hingele, kui sa ei tea täpselt, mis sind painab, mis sind kurvaks teeb ning millega sa pead rahu tegema. See on tervendaja-kristall sulle, kui sa soovid rahu leida ja sa ei mõista, mis on see stressitekitav emotsioon sinu alateadvuses. Krüsanteenum aitab nendest häirivatest emotsioonidest vabaks saada.

- Krüsanteenumit talismanina soovitan kanda igalühel, kes vähegi tunneb, et ta seisab elus paigas. Krüsanteenum annab elule mõtte ja aitab sul rajale tagasi astuda. 

Krüsanteenumi pikaajaline endaga kaasas kandmine aitab suurendada üleüldiselt head õnne igas eluaspektis. Soovitan kõigil neil kanda Krüsanteenumi endaga sellel samal päeval, kui te teete mõnda hea õnne või unistuste täitumise rituaali/maagiat.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- silmahaigused, silmade nõrkus

- probleemid ja traumad selja ja selgrooga

- nahahaigused ja akne.

- vee-eliksiiri on hea juua siis, kui on probleeme luudega või esineb luude hõrenemist. 

KROONTŠAKRA JA HINGETŠAKRA 

Krüsanteenum hakkab tervendama ennekõike Kroontšakrat ja kui see on tervendatud koos teiste kristallidega, siis Krüsanteenumil on oskus avada Hingetšakrat. Hingetšakra kaudu saame koos Krüsanteenumi väega läbi une prohvetlikke visioone enda elu kohta.

SODIAAK 

Tähemärgilt toob Krüsanteenum õnne võrdselt kõikidele tähtkujudele.

Krüsanteenumi võid laadida Tselestiit geoodi peal või kõrval. Puhasta vähemalt korra kuus Sandlipuuviirukitega või Sandlipuu eeterliku õliga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud Kaelakee kogupikkus 56 cm. Kaelakee pikkus on reguleeritav. Kristalli suurus ca 3x2x1 cm.
LUMIOBSIDIAAN on üks Obsidiaani liikidest, millele on iseloomulikuks värvuseks mustjas struktuur, millest kumavad läbi hallikad laigud või täpid...
6.90€
Maksudeta:5.66€
LUMIOBSIDIAAN on tugev kaitsekristall, mis suudab kaitsta sind vaimsel, kui ka füüsilisel tasandil. Aitab halbu mõtteid eemale hoida ja on üks tõ..
5.90€
Maksudeta:4.84€
LUMIOBSIDIAAN on üks Obsidiaani liikidest, millele on iseloomulikuks värvuseks mustjas struktuur, millest kumavad läbi hallikad laigud või täpid...
17.50€
Maksudeta:14.34€
KRÜSANTEENUM suurendab materiaalseid ja rahaga seotud energiaid. Avab sinu tõelise hinge ja aitab ka unistuste poole püüelda. Toob hinge huumorit..
12.50€
Maksudeta:10.25€
KRÜSANTEENUM suurendab materiaalseid ja rahaga seotud energiaid. Avab sinu tõelise hinge ja aitab ka unistuste poole püüelda. Toob hinge huumorit..
11.50€
Maksudeta:9.43€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.