Menüü
Ostukorv

LA TENE erikollektsioon talisman "AUTO KAITSEKILP"

LA TENE erikollektsioon talisman "AUTO KAITSEKILP" LA TENE BRÄND
Uus
LA TENE erikollektsioon talisman "AUTO KAITSEKILP"
25.20€
Maksudeta: 21.00€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: talisman "AUTO KAITSEKILP"

Tooteid on piiratud koguses

LA TENE erikollektsioon talisman "AUTO KAITSEKILP" loob kaitsekilbi, et kaitsta autot ja autos olevaid inimesi õnnetuste eest.

Talisman on kokku pandud Musta Ahhaadi, Tiigrisilma, Hüpersteeni, Kullisilma, Musta Turmaliini, Pietersiidi ja Ahhaadi kristallidest, mida kaunistavad metalldetailid. See talisman on valmistatud vaid naturaalsetest poolvääriskividest, nii nagu kõik La Tene brändi ehted.

- MUST AHHAAT on väga võimas kaitsekristall autole, millel on oskus kaitsta ükskõik millise füüsilise probleemi, vägivalla ja õnnetuse eest.

- TIIGRISILM kaitseb autot liiklusõnnetustesse sattumise eest ja väga suure kiiruse juures teelt välja kaldumise eest. Lisaks kaitseb see auto keret erinevate löökide eest.

- HÜPERSTEEN kaitseb väga suurel kiirusel tekkivate ohtude eest ja ka trahvide saamise eest. Hüpersteen juhib inimest olema hoolikam ja aitab kiirusejanust lahti saada.

- KULLISILM on üks Tiigrisilma liikidest, mille lisaomaduseks on kaitsta autot erinevate loodustegurite eest, nagu näiteks talvekülmast tekkinud autorikked või auto tee äärde jäämise eest. Kullisilm kaitseb ka lindude esiklaasi lendamise eest.

- MUST TURMALIIN on selles komplektis üks vajalikumaid kristalle, kuna sellele on oskus kaitsta metallielementi ehk autot erinevate õnnetuste eest.

- PIETERSIIT aitab kaitsta loomade teele tulemise eest ja loomadega seotud autoavariide eest.

AHHAAT on see kristall, mis kaitseb autos olevaid inimesi õnnetustesse sattumise eest või annab jõudu juurde selleks, et õnnetuse korral saaks väiksemate vigastustega välja tulla. Lisaks kaitseb Ahhaat autot varastamise eest.

Talismani võid laadida Ahhaat geoodi peal või kõrval. Puhasta vähemalt korra kuus Salvei rituaaltaime/õliga või Eukalüpti eeterliku õli auruga

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Lisainfo
Lisainfo Toote kogupikkus on ca 48 cm. Musta Ahhaadi pärl on ca 1,2x0,8 cm, Tiigrisilma pärl on ca 1,5 cm, Hüpersteeni pärl on ca 1,2 cm, Kullisilma pärl on ca 1 cm, Musta Turmaliini pärl on ca 0,8 cm, Pietersiidi pärl on ca 0,6 cm ja Ahhaadi pärl on ca 0,5 cm.
TIIGRISILM on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas, mida kantakse ja kasutatakse selle kaitsvate ning külluslike omad..
12.90€
Maksudeta:10.75€
La Tene kristallikomplekt "AUTOKAITSE" on mõeldud sinu auto kaitsemiseks erinevate õnnetuste eest, nagu näiteks plekimõlkimised..
26.60€
Maksudeta:22.17€
MUSTAL TURMALIINIL on väga pikk minevik ja seda on aastatuhandeid kasutatud kaitsekristallina. Musta Turmaliini on kasutatud väga pikka aega juba..
25.70€
Maksudeta:21.42€
TIIGRISILM on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas, mida kantakse ja kasutatakse selle kaitsvate ning külluslike omad..
15.70€
Maksudeta:13.08€
La Tene kristallikomplekt "LIIKLUSKAITSE" kaitseb liikluses esinevate probleemide eest, millesse võid sattuda igapäevaselt või reisides. Eri..
34.00€
Maksudeta:28.33€
Tooteid on piiratud koguses.La Tene erikollektsiooni käekett meestele LÕVI "ISIKLIK JÕUD ja KÜLLUS" on kokku pandud Bronsiidi, Laava, Jaadi&..
34.40€
Maksudeta:28.67€
SANDLIPUU on väga rahustava toimega, sellest valmistatud viirukit kasutatakse ärevustunde leevendamiseks. Kui sa tunned, et sa oled muutunud väga..
4.90€
Maksudeta:4.08€
NAG CHAMPA toob armastuseenergiat, muudab atmosfääri armastusväärsemaks, sensuaalsemaks, romantilisemaks ja rõõmsameelse..
6.00€
Maksudeta:5.00€
La Tene kristallikomplekt "LÕVI" on loodud vaid naturaalsetest poolvääriskividest. Selles komplektis on Lõvi päikesemärgi all sündinu ühed peamis..
14.90€
Maksudeta:12.42€
MAGUS VANILJE JA NAG CHAMPA viiruk aitab aktiveerida armastuseõnne energiaid. Vanilje on armastusetaim, mis loob romantikat, aitab parandada suhteid, ..
4.50€
Maksudeta:3.75€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.