Menüü
Ostukorv

LA TENE erikollektsioon käekett meestele JÄÄR "ÕNN ja ARMASTUS"

LA TENE erikollektsioon käekett meestele JÄÄR "ÕNN ja ARMASTUS"
LA TENE erikollektsioon käekett meestele JÄÄR "ÕNN ja ARMASTUS"
59.00€
Maksudeta: 48.36€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: meestele JÄÄR "ÕNN ja ARMASTUS"

Võimalikud valikud

Tegemist piiratud koguses toodetega.

LA TENE erikollektsiooni käekett meestele "JÄÄR "ÕNN ja ARMASTUS" on väeehe, mis aitab leida enda elus üles selle inimese, kellega saab tunda end hästi, mugavalt ja õnnelikult. Parandab ka olemasolevat suhet romantilisemaks.

Käekett koosneb Sardoonüksi, Kullisilma ja Laava kristallidest, mis on kaunistatud metalliga. See käekett on valmistatud vaid naturaalsetest poolvääriskividest, nii nagu kõik LA TENE brändi ehted. Ehe on kokku pandud spetsiaalse käeehtekummiga, mis teeb selle ehte kandmise väga mugavaks. 

SARDOONÜKS on positiivsuse kristall, mis avab inimese hinge sügavuses positiivsuse kanalid. Sardoonüks suurendab enesekindlust ja on seotud rõõmsameelsuse loomisega. Sardoonüks on Oonüksist tekkinud kristall, mille koostises on ka Mäekristalli ehk Kvartsi. Sardoonüks loob end vulkaanilistes piirkondades, seda sellepärast, et Oonüks on Laavast pärinev kristall. Sardoonüksit võib leida ja seda kaevandatakse üle maailma vulkaanilistes piirkondades.

Kui enamus tumeda tooniga kristallid on enamjaolt kaitseenergiaga seotud, siis Sardoonüks on omamoodi eriline ja edendab positiivsust. See energia tumedates kristallides ei ole tavaline nähtus.

SARDOONÜKSI käe peal kandmine annab (võib kanda mõlemal käel):


- Sardoonüks muudab sind rõõmsameelseks, optimistlikuks, heatahtlikuks ja suurendab sinu häid omadusi. See on kristall, mis avab sind lahke olema ja muudab sind tolerantsemaks.

- Kristall, mis suurendab enesekindlust, jõudu, isiklikku väge, teotahet, motiveerib unistama ja enda soovide poole liikuma. Sardoonüks aitab elus võimalusi näha ja enda jaoks võimalusi luua. 

- Kaitseb negatiivsete emotsioonide eest, ja kui keegi sind kritiseerib, siis Sardoonüks ei lase sellisel kahjulikul energial sulle kahju teha. Sardoonüks on Aurat kaitsva toimega, sellel on oskus sinu Auras olevad lekked kinni panna. Auras olevad lekked lasevad sinu positiivsusel ära kaduda ja läbi nende pääsevad teiste inimeste negatiivsed energiad sinu Aurasse.

- Sardoonüks on kristall, mis aitab sind suunata tervislikuma elu poole. Sardoonüks aitab sul teha paremaid, tervemaid ja kasulikumaid valikuid, mis on sinu jaoks head. Sardoonüks aitab sul halbadest harjumustest lahti saada ja näha, kuidas sa oma kehale ning hingele liiga teed. 

- See on kristall, mis aitab sul enda eluülesandest rohkem aru saada, aidates mõista, miks sa siia oled sündinud ja mis on sinu eesmärk. Sardoonüks aitab sul järk-järgult mõista sulle antud teekonda, aidates sul õigeid samme teha ning näha, miks sa oled just sellisesse ellu toodud. 

- Sardoonüks on kasulik nendele, kellele meeldib iseendale ennustada. Sardoonüksit kantakse ennustamise ajal, et takistada valestinägemist ja valestitajumist. Peale selle on see kasulik neile, kes kardavad, et nad mõjutavad pendlit või Ruunide vastuseid. Kanna Sardoonüksit igapäevaselt endaga kaasas, kui sa soovid seda oskust endas arendada.

- Kristall, mis aitab head õnne ja häid sõpru ligi tõmmata. Kui sa kannad Sardoonüksit koos mõne teise kristalliga, siis Sardoonüks aitab seda sinu ellu tuua, millised on teise kristalli mõjutused. Seega Sardoonüks sobib kokku kõikide teiste kristallidega.

- Sardoonüksis on olemas energia, mis abistab kahte armastajat nende omavahelises suhtluses ja läbisaamises. Sardoonüks aitab teineteist paremini mõista, enda tundeid, mõtteid ja emotsioone väljendada nii, et teine neid valesti ei tõlgendaks. Kristall, mis aitab ära hoida arusaamatusi ja lahendada erimeelsusi ilma suurema tülita. Sardoonüksit kandes hakkad sa enda suhte nimel rohkem pingutama ja leidma lahendusi erimeelsustele. Kasulik kristall, kui sa soovid enda kaaslasega hästi läbi saada ja seda läbisaamist ka edaspidi hoida.

- Sardoonüks on kristall, mis aitab sul enda elu paremaks muuta, aidates sul ise leida võimalusi selleks, et enda ellu heaolu luua. Sardoonüksit enda elus hoides hakkab see sinu poole kutsuma häid võimalusi ja kui need sinu ellu tulevad, siis sa ise pead oskama need ära tabada. Kui sa tood Sardoonüksi enda, siis hakka ise jälgima, kuidas sinu elu hakkab muutuma, mis siseneb sinu eluteele ja millised võimalused sind järsku üles leiavad. Kui sinu jaoks ilmub midagi ahvatlevat, siis see võib olla see miski, mille Sardoonüks tõi sinu eluteele. Sardoonüks on kaitsekristall, mis ei lase ebaõnne sisaldavaid võimalusi sinu ellu tuua, seega julge riskida, kui oled Sardoonüksi enda abiliseks valinud.

- Kristall, mis aitab sul iseenda potentsiaali näha, aidates sul mõista seda, milles sa oled hea ja kuhu sa liikuma peaksid, et veelgi edukamaks saada. Eriliselt kasulik on Sardoonüks tööalaselt, aidates sul leida võimalusi, kuidas tööalaselt edukaks saada ja eduredelil ülespoole liikuda. 

- Sardoonüks on kristall, mis pakub sulle materiaalset kindlustunnet. Kristall, mis su elus ja lähedal hoides aitab sulle tuua häid ning soodsaid võimalusi enda elu materiaalselt paremaks muuta. Kristall, mis aitab ära hoida laostumist, suuremat sorti materiaalseid probleeme, ja neid ära hoides kutsub see sinu ellu hoopis head õnne. Kanna seda kristalli endaga kaasas, kui soovid enda elujärge parandada. 

- Sardoonüksil on olemas oskus, õigus ja vägi aidata sul teha enda elus õigeid ning tervislikke otsuseid, kas siis igapäevaselt või mingis sulle vajalikus eluperioodis. Sardoonüksi kristalli on äärmiselt kasulik kanda ajal, mil Veenus on kvadraadis Uraaniga, perioodil, mil planeedid juhivad sinu tähelepanu millelegi ebatervele. Sardoonüks aita sind, et sa ei astuks valesid samme, mida sa võid pärast kahetseda. Sardoonüks puhasta taimsesuitsuga enne kasutamist ära, et selle töö saaks olla maksimaalne.

- Sardoonüks aitab sul taastada enda isiklikku heaolu ja õnnetunnet. Tegemist on kristalliga, mis aitab sul hoolimata olukorrast säilitada lootust, enda head iseloomu ning optimismi. See süstib ja sisendab optimismi. Kui sa tunned, et oled selle ära kaotanud, siis on õige aeg leida Sardoonüksile koht enda elus. Lase sellel kristallil säilitada sinu kõige paremad iseloomujooned ja kadumise eest kaitsta. Too kasvõi tükike Sardoonüksit enda koduseinte vahele.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Sardoonüksi füüsiliste ravitsemisoskuste juurde kuuluvad näiteks luude tugevdamine, silmanägemise ja kõrvakuulmise parandamine. Sardoonüksit on kasulik kasutada tervendamise eesmärgil osteporoosi korral. Sardoonüksit kanna ja kasuta, kui sul on probleeme silmade või kõrvakuulmisega.

- Meeste jaoks on Sardoonüks vajalik siis, kui probleeme on impotentsusega, viljakusega ja seksuaalsusega. Kui mees soovib olla seksuaalsem, siis selle kristalli kandmine aitab sellel luua. Lisaks sellele aitab Sardoonüks kaasa erinevate meestele omaste haiguste tervendamisele nagu näiteks eesnäärmeprobleemid.

- Kristall, mis aitab seljavalusid vähendada, neid ära hoida ja seljavigastustest tekkinud valusid tervendada. Kui selg on pidevalt pinges, ei suudeta seljalihaseid lõdvestada ja see põhjustab kehas ebamugavustunnet. Siis on kasulik kasutada Sardoonüksi kristalli pikaajaliselt.

- Sardoonüks on kristall, mis kiirendab metabolismi ehk see on väga kasulik kristall ainevahetuse parandamiseks. Kui sa tunned või sa tead, et sinu ainevahetus on aeglane, siis soovitan Sardoonüksi kristalli kasutada. Sardoonüks aitab kehas eksisteerivaid mürkaineid väljutada.

JUURTŠAKRA JA SAKRAALTŠAKRA 

Sardoonüks on kristall, mis tervendab kahte esimest Tšakrat, milleks on Juurtšakra ja Sakraaltšakra. Sardoonüks aitab nendest energiakanalitest vabastada blokaade, mis ei lase neil tööd teha. Kui sa kannad Sardoonüksist valmistatud käeehet või teeksid selle poleeritud kristallist endale vee-eliksiiri, siis Sardoonüks töötaks nende Tšakratega tõhusamalt.

Magusasõltuvusest aitab sul vabaks saada Sardoonüksi kandmine, kui sul on väga tõsine ning meeletu vajadus magusa järele. Sardoonüks aitab väga sügavale juurdunud magusasõltuvusest vabaneda ja tegeleda nende emotsioonidega, mis seda sõltuvust tekitavad. 

Sardoonüksi kristalli soovitan ma kanda siis, kui sa tunned, et sa ei suuda olla loominguline ja sul on tõsisemad blokaadid seoses eneseväljendamisega ning enda mõtete selgitamisega. Sardoonüks aitab tervendada neid Sakraaltšakra-probleeme, mis on seotud loomingulisusega.

SODIAAK

Tähemärgilt annab Sardoonüks võimsa kaitseenergia JÄÄRADE Aurale. Sardoonüks on veel eriliselt kasulik meestele, kes on Jäärana sündinud. See on kaks ühes kristall, mis toob Jäära mehele head õnne ja õnnestumisi. Peale õnne aitab see kristall kaitsta Jäära Aurat, aidates eemale hoida ebaõnne ja füüsilisi õnnetusi. Sardoonüks aitab nende intuitsiooni tugevdada.

Sardoonüks on  Jäära jaoks väga kasulik kristall, see on kristall, mis aitab Jääral enda elueesmärki täita ja läbi selle täitmise enda ellu head materiaalset õnne tuua. Sardoonüks aitab mõista Jääral seda, kuidas ta võiks inimesi enda kõrval aidata ja kuidas üleüldse edukamalt elada. Sardoonüks hoiab Jäära tema õigel saatuseteel. See on kristall, mis aitab Jäärale tuua materiaalset kindlustunnet ja rahalist õnne. Sardoonüks aitab Jääral olla positiivne, õnnelik ja sotsiaalselt edukas. Jäära elueesmärgi kohta saad lugeda SIIT.

Lisaks eluülesande täitmisele on Sardoonüks Jäära üks armastuseõnne kristallidest. Sardoonüks aitab Jääral enda elus leida üles selle inimese, kellega ta tunneks end hästi, mugavalt ja õnnelikult. Sardoonüks võiks Jäära elus olla selleks, et tuua tema ellu rohkem armastuseõnne, samuti parandada tema olemasolevat suhet ning muuta seda romantilisemaks. 

Sardoonüks on Jäärale üleüldine õnnetooja, mis aitab ligi kutsuda head õnne ja küllust ning blokeerida ära energiad, mis võivad tuua ebaõnne. Sardoonüksi kristalli soovitan ma, kas ehtena endaga kaasas kanda, et selle vägi saaks Jäära Auraväljas olla või Sardoonüksi kristalli Jäära sünnikristallidelaekas hoida. Selle laeka kohta saad lähemalt tutvuda SIIN.

Lisaks sellele on Sardoonüks kasulik neile KALADELE, kes on sündinud 24. - 25. veebruaril. 

Tähemärgikristalli mõjutus kandub edasi ka siis, kui talisman on mõnel teisel eesmärgil kantud.

NUMEROLOOGIA

Sardoonüks on kaitsekristall neile, kes on sündinud elutee number 3 all.

Sardoonüksi kristalli soovitan ma laadida Aragoniit geoodi peal ja puhastada seda aeg-ajalt Salvei või Palo Santo rituaalitaime suitsuga.

Tehniline
Mõõdud Sardoonüksi pärl ca 2x1,4x0,7 cm. Kullisilma ja Laava pärl ca 8 mm.
Pilt on illustreeriv. Kõik kristallid on Maa ise loonud, need on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega, mis tähendab, et kristall mille tellid, või..
8.00€
Maksudeta:6.56€
Tegemist on viimaste eksemplaridega ja seetõttu on suurused piiratud koguses. La Tene meeste käekett "SARDOONÜKS" on loodud vaid naturaalse..
37.90€ 39.90€
Maksudeta:31.07€
La Tene kristallikomplekt "JÄÄR" on loodud vaid naturaalsetest poolvääriskividest. Selles komplektis on Jäära päikesemärgi all sündinu ü..
11.90€
Maksudeta:9.75€
SARDOONÜKS on positiivsuse kristall, mis avab inimese hinge sügavuses positiivsuse kanalid. Sardoonüks suurendab enesekindlust ja on seotud rõõms..
16.30€
Maksudeta:13.36€
Toodet on piiratud koguses.LA TENE erikollektsioon kõrvarõngad "EDUÕNN ja KAITSE" on väeehe, mis kaitseb sinu jõudu, väge ja kõike seda mida..
27.70€
Maksudeta:22.70€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.