Menüü
Ostukorv

LA TENE erikollektsioon käekett meestele SÕNN "EDU ja KINDLUS"

LA TENE erikollektsioon käekett meestele SÕNN "EDU ja KINDLUS"
LA TENE erikollektsioon käekett meestele SÕNN "EDU ja KINDLUS"
26.60€
Maksudeta: 21.80€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: meestele SÕNN "EDU ja KINDLUS"

Võimalikud valikud

LA TENE erikollektsioon käekett meestele SÕNN "EDU ja KINDLUS" on väeehe, mis toob head õnne, rikkust ja küllust rahaasjades. Aitab olla tööalaselt edukas ja tagada majanduslikku kindlustunnet.

Käekett on kokku pandud Rohelise Aventuriini ja Oonüksi kristallidest. See käekett on valmistatud vaid naturaalsetest poolvääriskividest, nii nagu kõik LA TENE brändi ehted. Ehe on kokku pandud spetsiaalse käeehtekummiga, mis teeb selle ehte kandmise väga mugavaks.

ROHELINE AVENTURIIN aitab suurendada tööalast edu ja õnne. Suurendab külluslikke ja majanduslikke võimalusi läbi töö tegemise.

Roheline Aventuriin on Aventuriini üks liikidest, Aventuriin ise on aga Kvartsiline, milles omakorda on veel suur hulk mineraale, millest Aventuriinid koosnevad. Roheline Aventuriin on peamiselt seotud külluse, materiaalsuse ja hea õnnega. Rohelist Aventuriini leidub peamiselt BrasiiliasIndiasItaalias ja Hiinas. Roheline Aventuriin on "energia magnet", mis tähendab seda, et see neelab endasse väga kiirelt energiaid, Roheline Aventuriin neelab küllust ja toob seda ligi. Kandes Rohelist Aventuriini endaga alates 2025. aastast 1,5 aastat järjest, aktiveerib see suurjoonelise külluseenergia.

Roheline Aventuriin kuulub Kvartsiliste perekonda, kuna selle koostises on väga palju Kvartsi. Lisaks Kvartsile on Rohelises Aventuriinis Fuksiiti ja see kristall muudab Rohelise Aventuriini roheliseks ning ka veidi sädelevaks. Mitte kõikide Roheliste Aventuriinide sees ei paista sädelust, kuid seda selles võib esineda. Küll aga Fuksiidi osa Rohelise Aventuriini sees muudab selle värvuse erksaks. Olen märganud, et Rohelist Aventuriini aetakse tihtipeale segamini Jaadiga oma väljanägemise tõttu, küll aga on neil mõlemal kristallil täielikult erinev keemiline sisu ja ka spirituaalne väärtus. 

Roheline Aventuriin blokeerib elektromagnetkiirgust inimese kehasse jõudmise eest, samal ajal neelates seda endasse. Roheline Aventuriin sobib kõige enam lastetuppa asetamiseks, arvutite ees hoidmiseks või lapsele ehtena kandmiseks. Roheline Aventuriin aitab blokeerida hüperaktiivsuse tekkimist, mis on seotud liigse arvutis või telefonis olemisega. 

Asetage Rohelise Aventuriini kristall enneaegse beebi voodi kõrvale, et see annaks jõudu lapsel tugevaks muutuda, ilma komplikatsioonideta kasvada ja areneda. Ka emad, kes on sünnitanud enneaegse lapse võiksid kanda Rohelist Aventuriini, et anda head õnne lapsele tema üles kasvamise jaoks.

Roheline Aventuriin koos Roosa Kvartsiga aitab leida uusi sõpru. Need kristallid on eriti kasulikud neile lastele, kes on läinud esimesse klassi või uude klassi/kooli. Aidates lapsel end teiste seas paremini tunda, suurendades neil võimalust leida teistega head kontakti, luua häid sõprusi, julgustades sõbrunema ja nautima suhtlust teiste lastega. Parim viis on neid kahte kristalli lapsed koolis kaasas kanda.

Rohelist Aventuriini viiakse ka õue hoovi ning maetakse koos puude, taimede või lilledega maha. Seda sellepärast, et Roheline Aventuriin hoiaks majal head õnne peal ja ei laseks kodu hoovist sisse pääseda ebaõnnel. Peale ebaõnne eemale hoidmise aitab see ka energiaid liikuma viia, et ei tekiks seisvat energiat, mis omakorda tekitab ebasoodsat kohta elamiseks igas mõttes.

Sobib sinu koju, kui sa otsid armastust ja ei ole armastust leidnud. Sobib neile, kes on pikalt ühes suhtes olnud ja ei oska enam uut suhet luua või on vastavas eas, kus armastuse loomine on juba keerulisem. Roheline Aventuriin toob armastuse õnne sinna, kus armastuse energia seisab.

Roheline Aventuriin on küllust ja rikkust toov kristall. Kristall, mille jõukusega seotud energiad avanevad, kui inimene ise oma edu nimel midagi teeb. Väga kasulik on Rohelist Aventuriini kanda töö juures kaasas või lausa hoida ühel või teisel kujul seda kristalli enda töö juures. Tööd tehes avanevad Rohelise Aventuriini omadused, mis aitavad materiaalset õnne kasvatada ja tööalaselt edukam olla. Roheline Aventuriin aitab tööalaselt paremaid tulemusi saada ja enda eriala peal samm-sammult kõrgemale positsioonile astuda. Lisaks sellele on kasulik Rohelist Aventuriini kodus hoida, et alati oleks majas tööalane edu ja õnn garanteeritud.

Hoia Rohelist Aventuriini enda töölaua peal või töö juures kaasas, et see tooks paremaid eneseteostamise võimalusi ja teiste poolt "märkamist", mis omakorda võib tuua soodsaid võimalusi.


ROHELISE AVENTURIINI KÄE PEAL KANDMINE ANNAB (võib kanda mõlemal käel):

- Roheline Aventuriin on emotsioonide tervendaja, see on kristall, mis aitab südamevalu ja südames olevaid emotsionaalseid haavu tervendada. Sobib neile, kes on sõpruses või armastuses kõrvetada saanud. See on kristall, mis aitab unustada ja lõpetada heades inimestes vigade otsimist. Vigu hakatakse otsima siis, kui hinges on haavad ja ei suudeta teist inimest usaldada iseenda mineviku pärast. 

- Roheline Aventuriin on väga kasulik suhetekristall. Selles peitub vägi, mis õpetab inimesele teistega leebem, arvestatavam, tolerantsem, kaastundlikum ja sõbralikum olema. Kristall, mis aitab igal tasandi suhteid parandada, probleeme vältida ja nende tekkel kiiremini neist vabaks saada. Kristall, mis muudab inimese enda suhetes analüüsivamaks ja peatab impulsiivsete sõnade kasutamise, mis võib tekitada tülisid. Väga kasulik suhete tervendaja, mida tasub enda elus hoida. 

- Kristall, mis aitab head õnne sõpruses ja armastuses tuua. See on kristall, mis aitab armastust leida, kui sa seda kannad koos armastuse kristallidega. Üheks armastuse kristalliks, millega Roheline Aventuriin väga hästi kokku sobib on Fuksiit ja teine Roosa Kvarts

- Roheline Aventuriin on kristall, mis aitab sul enesekindel olla ja jätta teistele inimestele endast head muljet. See on kristall, mis tõstab enesekindlat suhtumist ja aitab sul enda emotsioone täpselt nii väljendada, kuidas sa ise seda soovid. Roheline Aventuriin aitab sul avameelne olla oma tunnete osas.

- Roheline Aventuriin on kristall, mis aitab sinu eneseväärikust ja armastust iseenda vastu suuremaks muuta. Roheline Aventuriin on kristall, mis ei luba sul iseendale liiga teha ja see takistab sul laskmast ka teistel endale liiga teha. See on kristall, mis õpetab sulle seda, kui oluline sa iseenda jaoks oled ja see aitab sul endale anda aega ning pühendumist. 

- Roheline Aventuriin on meeli tervendava toimega, see on kristall, mis aitab sul emotsionaalset heaolutunnet tunda. Roheline Aventuriin tervendab närvisüsteemi, aidates närvilisuset vabaks saada.

- Kanna Rohelise Aventuriini kristalli, kui sa tunned, et sa soovid midagi täiesti unikaalset luua ja teha. Roheline Aventuriin aitab sul jõuda idee juurde, mis on eriline ja tänu millele sa saaksid enda ellu tuua edu ning erialast kasvamist.

- Kristall, mida kantakse siis, kui ei ole usku iseenda andesse ja tegemistesse. Roheline Aventuriin aitab näha enda häid ja edukaid külgi. 

- Kanna koos Ametriiniga või Tsitriiniga, kui lähed uude töökohta tööle või alustad täiesti uues valdkonnas enda tööd. Nende kristallide kombinatsioon aitab sul kiirelt tööga kohaneda ja kiirelt uued teadmised endale selgeks teha. Neid kristalle aitab koos kanda ka siis, kui soovitakse uut töökohta leida. 

- Rohelisel Aventuriinil on oskus tuua tööedu ja head materiaalset õnne. Seda on hea kanda töö tegemise ajal, et enda töösse tuua küllust. Läbi selle külluse see aitab sinu materiaalsel seisul paremaks muutuda, see annab vähemalt sulle head energiat, et sa saaksid seda teha.

- Kristall, mida kantakse siis, kui soovitakse ärilist õnne ja karjääri redelil tõusmist tuua. See on neile, kes soovivad enda materiaalsemat elupoolt muuta. 

- Roheline Aventuriin aitab leevendada pingeid, mis on seotud materiaalsete muredega. Sobib neile, kes pidevalt muretsevad selle pärast, kuidas ta rahaliselt hakkama saab. Kui liigset muremõtet suunata materiaalsete teemade peale, siis lähevad Auras olevad külluse kanalid kinni ja see võib omakorda veelgi suuremaid rahalisi probleeme ehk ebaõnne sellele inimesele tuua. 

- Roheline Aventuriin on tööedu, külluse, karjääri loomise ja ärilise edu kristall. Kanna seda kristalli koos teiste külluse kristallidega, et enda edu veelgi rohkem suurendada. Roheline Aventuriin sobib kokku MalahhiidiKrüsopraasi, Tsitriini, Tiigrisilma, Püriidi, Rohelise Kvartsi ja Karneooliga.

- Tööedu ja küllust ligi kutsuv kristall, mis aitab sul edukas olla enda eriala peal. Roheline Aventuriin on kristall, mis aitab sinu ellu tuua võimalusi selleks, et edukamaks saada ja enda sissetulekut suurendada. Rohelist Aventuriini kanna selleks, et tööalaselt edukam olla, paremaid tulemusi saada ja ka selleks, et enda eriala peal samm-sammult kõrgemale positsioonile astuda. 

- Kui Rohelist Aventuriini koos Ametriini ja Karneooliga koos kanda, siis see toob head õnne uuel töökohal. Hoia neid kristalle enda töölaual või kanna ehtena kaasas, et need muudaksid Sinu Auravälja rahavoolule atraktiivseks!


RAVITSEMINE

- Rohelisel Aventuriinil on oskus inimese emotsioone rahustada ja kõige enam see töötab ärevuse, paanika ning põhjendamatu hirmuga, mis inimese sees eksisteerib. Analoogse energiaväljaga on Tsitriin ja kui näiteks sa vaevled väga suure hirmu all, siis tasuks neid mõlemaid kristalle enda elus väga tihedalt hoida. Teine võimalus on see, et teha neist kristallidest kas koos või eraldi vee-eliksiiri.

- Südametšakra kristallina on Roheline Aventuriin tervendamise eesmärgil väga kasulik just südamele. Kristall, mis rahustab südamenärve, võttes ära valu ja pinge, mis nendesse stressi pärast tekib. Kui sinu emotsionaalne pinge lööb välja rindkere valudena, siis see võib olla märk südamenärvide nõrkusest, sellisel juhul on kasulik Rohelist Aventuriini ravitsemise eesmärgil kasutada.

- Roheline Aventuriin tervendab haigestunud südant ja südameveresoonkonda, eriliselt kasulik on see vanematele inimestele. Rohelist Aventuriini on kasulik ravitsemise eesmärgil kasutada, kui südamega on juba teadaolevaid terviserikkeid. Roheline Aventuriin aitab südamel võimalikult kaua tööd teha ja taastuda.

- Roheline Aventuriin parandab silmanägemist ja hoiab silmi tervena. Kui sa tunned, et sinu silmad on nõrgaks jäänud ja sul ei ole enam sellist silmanägemist, nii nagu sul varem oli, siis tasub ravitsemise eesmärgil Rohelise Aventuriini enda ellu tuua, seda kanda või näiteks aeg-ajalt meditatsioonikritalle mõlemal silmad hoida ja lasta neil silmi tervendada.

- Roheline Aventuriin on väga hea allergiate tervendaja. Kui sinu kehas on allergia, see lööb sul ühel või teisel juhul välja, siis võta Roheline Aventuriin kasutusse. Sellel kristallil on oskus allergiate põhjuseid tervendada.

SÜDAMETŠAKRA

Roheline Aventuriin on väga kasulik Südametšakra tervendaja, kui sa soovid enda suhteid parandada ja ise luua paremais suhteid. Sellel kristallil on olemas oskus ära blokeerida teiste inimeste poolt loodud survet ja valenägemust inimeste kohta, kellega sa ise sidet tunned. See on kristall, mis aitab sul suhteid luua väga tervislikul tasandil, aidates sul vältida teiste klatšijuttu ja negatiivsust, mis on suunatud sellele inimesele, kellega sina sooviksid suhtes olla. Roheline Aventuriin tervendab Südametšakrat, aidates sul ise otsustada, kellele sinu süda võiks kuuluda ja milline inimene keegi on.

SODIAAK

Tähemärgilt toob küllust Roheline Aventuriin kõige enam KAALUDELE, NEITSITELE ja SÕNNIDELE.

Roheline Aventuriin toob Sõnnile head õnne, rikkust ja küllust rahaasjades, seda aga siis, kui ta ise selle nimel vaeva näeb. Tegemist on Sõnni küllusekristalliga, mis aitab tal jõuda unistuste tööni ja loob häid võimalusi eneseteostamiseks. Roheline Aventuriin aitab Sõnnil olla tööalaselt edukas ja tagada majanduslikku kindlustunnet.

Roheline Aventuriin on Kaalude sodiaagi kristall, mis toob neile materiaalset õnne. See paneb Kaalude elus rahavoolu liikuma ja toob tema ellu ka head tööd. Roheline Aventuriin toob jõukust läbi Kaalude enda pingutuste. 

Rohelise Aventuriini kristalli soovitan ma laadida Mäekristalli või Tsitriin geoodi peal ja puhastada Salvei või Palo Santo rituaalitaimega.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
Lisainfo
Lisainfo Rohelise Aventuriini pärl on ca 8,5x7,6x0,4 mm. Oonüksi pärl on ca 6,3 mm.
ROHELINE AVENTURIIN aitab suurendada tööalast edu ja õnne. Suurendab külluslikke ja majanduslikke võimalusi lä..
14.30€
Maksudeta:11.72€
La Tene kristallikomplekt SÕNN "RAHAÕNN" on spetsiaalselt Sõnni tähtkujus sündinuile. See kristallikomplekt toob rahaõnne, aktiveerib r..
13.50€
Maksudeta:11.06€
La Tene kristallikomplekt "SÕNN" on loodud vaid naturaalsetest poolvääriskividest. Selles komplektis on Sõnni päikesemärgi all..
16.90€
Maksudeta:13.85€
Toodet on piiratud koguses.La Tene erikollektsiooni käekett meestele SÕNN "ARMASTUSE SIDE 2024. AASTAKS" toob armastuseõnne 2024. ..
59.90€
Maksudeta:49.10€
"TÄHTKUJUDE SALAPÄRA" raamat
Uus -15 %
"TÄHTKUJUDE SALAPÄRA" raamat aitab Sul mõista iseennast, enda lähedasi ja teisi inimesi paremini!"TÄHTKUJUDE SALAPÄRA" on minu kauaoodatud esimen..
16.91€ 19.90€
Maksudeta:15.52€
LA TENE erikollektsiooni käekett SÕNN "HINGE KAITSE" on väeehe, mis loob sinu ümber tugeva kaitse, et vabastada mineviku takistusi, mis ei l..
24.40€
Maksudeta:20.00€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.