Menüü
Ostukorv

LA TENE erikollektsioon käekett meestele VÄHK "ARMASTUSE SOOVID"

LA TENE erikollektsioon käekett meestele VÄHK "ARMASTUSE SOOVID" EHTED
LA TENE erikollektsioon käekett meestele VÄHK "ARMASTUSE SOOVID"
46.60€
Maksudeta: 38.20€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: meestele VÄHK "ARMASTUSE SOOVID"

Võimalikud valikud

Müügil ainult e-poes.

LA TENE erikollektsiooni käekett meestele VÄHK "ARMASTUSE SOOVID" on väeehe, mis toob armastuseõnne, tervendab suhteid lähedastega, aitab parandada olemasolevat suhet ja vallalistel leida kaaslast. Täidab armastusesoovid.

Käekett on kokku pandud Vikerkaare Kuukivi, Roosa Kvartsi, Labradoriidi ja Gabbro kristallidest, mida kaunistavad metallist detailid. Selles ehtes on vaid naturaalsed poolvääriskivid, nii nagu kõikides La Tene butiigi ehetes. Käeehe on kokku pandud spetsiaalse ehtekummiga, mis teeb selle kandmise väga mugavaks. 

VIKERKAARE KUUKIVI on valge Kuukivi, millele on iseloomulikuks mustad täpid tekstuuris ja sinakas helendav läige. Kõige helendavamaid kristalle kasutatakse tavaliselt Vikerkaare Kuukivi ehete kristallina. Vikerkaare Kuukivi leidub peamiselt KanadasMadagaskarilIndias ja Sri Lankal. Vikerkaare Kuukivil on palju tavalise Kuukivi omadusi nagu näiteks armastuse ja romantikaga seotud vägi. Vikerkaare Kuukivist on valmistatud ehteid juba sadu aastaid selleks, et see armastust tooks.

Vikerkaare Kuukivi on oma tekstuurilt praguline, mis ei tähendab seda, et kristall oleks katki või kõlbmatu. Paljudele kristallidele on selline tekstuur omane ja see tuleneb nende tekkeprotsessist. Vikerkaare Kuukivi on oma ehituselt mitmekihiline, tänu millele muutub see ka läbikumavaks ja valguse käes muutuvaks. Kui sa näed oma isikliku Vikerkaare Kuukivi sees jooni või pragusid, siis need ongi sellele kristallile iseloomulikud. 

Vikerkaare Kuukivi on tegelikult üks Labradoriidi liikidest ja sellepärast võib leida seda kristalli Vikerkaare Labradoriidi või Valge Labradoriidi nimega. Kõik need nimetused on õiged, kuid kõige populaarsemas nimekasutuses on selle kristalli puhul siiski Vikerkaare Kuukivi. Kuukiviks nimetatakse seda kristalli sellepärast, kuna sellel on tavalise Kuukiviga sarnane välimus ehk selle läike ja kuma tõttu. Lisaks sellele ka väga sarnased energiaomadused. Kuukivile on omane teksti sees olev sügav läbikumamine, mis esineb ka Vikerkaare Kuukivil. Vikerkaare Kuukivi oma värvuselt on valge või hall, milles esineb musta värvi laike või täppe. Lisaks sellele on Vikerkaare Kuukivis sinakat värvust, mis võib päevavalgusega kergelt esile tulla. Kõikides kristallides sinakat tooni ei esine, see sõltub kõik sellest, millise Vikerkaare Kuukivi mineraali osast on kristallitükk välja võetud. 

VIKERKAARE KUUKIVI käe peal kandmine annab (võib kanda mõlemal käel):

- Vikerkaare Kuukivi kandmine loob selgemat tunnetust elu, iseenda ja ümbritseva suhtes. Vikerkaare Kuukivi äratab üles ka kõige nõrgema intuitsiooniga inimese intuitiivse tunnetuse, tugevdab ükskõik millises astmes intuitsiooni. Tegemist on kristalliga, mis aitab selgelt näha, tajuda ja mõista. Väga hea enesearendamise kristall, mis muudab sinu meeled teravaks ja aitab tõde lihtsamini näha. Vikerkaare Kuukivi soovitan sul enda elus hoida juba seetõttu, et sellel on oskus vabastada sind uskumustest, mis teevad sulle endale liiga. 

Vikerkaare Kuukivi on väga tugevatoimeline armastusekristall, mida kandes aitab see suurendada sinu romantilisemat poolt, muuta sind romantilisemaks, armastust ligi tõmbavamaks ja muudab Auras armastuse ligi tõmbamist suuremaks. Ehk, kui sa otsid enda ellu armastust, siis Vikerkaare Kuukivi on ideaalne sinu jaoks. Vikerkaare Kuukivi võib kanda ka siis, kui tahad enda suhtesse rohkem elu ja vürtsi tuua ehk taastada seda. 

- Vikerkaare Kuukivi on spirituaalselt väga kasulik kristall, mis toetab sind hingeliselt väga raskel perioodil või õppetunni hetkel, mille elu on sulle seadnud. Kui sul on väga raske periood, kus sa tunned, et elu annab sulle õppetunni, mille pead sa ära õppima, kuid sa ei suuda selles hetkes endaga toime tulla või täielikult mõista seda, mida sul on vaja ära õppida, siis Vikerkaare Kuukivi aitab sul seda teha. Hoia seda sellisel eluperioodil enda juures ja soovi, et see kristall tooks sulle selgust ja jõudu.

- See kristall on täielik naiste kristall, kuna see toob naisele üleüldist head tervist, head enesetunnet, ilu, julgust ja oskust iseendas ilu näha. Vikerkaare Kuukivi muudab naise naiselikumaks ja enesekindlamaks. 

- Vikerkaare Kuukivi on seotud väga tugevalt spirituaalse maailmaga, sellel on oskus sind viia ühendusse kõrgemate jõududega, enda teejuhi juhatusega ja Inglitemaailmaga. Tänu sellele, et see suudab inimese viia kontakti nähtamatu maailmaga, see aitab sul spirituaalselt kasvada ja õppida ära need õppimata oskused, mida sa siia tänasesse ellu ära õppima tulid.

- Vikerkaare Kuukivi on suurepärane ja võimas armastusekristall. Vikerkaare Kuukivi on oma energiaomaduselt väga emotsionaalne kristall, mis suudab inimest ennast muuta positiivses mõttes emotsionaalsemaks, tundlikumaks ja armastavamaks. Mida rohkem emtosioone suudab inimene tunda, seda sügavamaks suudab muutuda ka armastus. Vikerkaare Kuukivi aitab armastust täis hetkedel tunda armastust, märgata seda ja täielikult armastust nautida. Paljudel inimestel ei ole oskust armastust hinnata ja armastust täis hetki nautida, Vikerkaare Kuukivi aitab kõike seda tunda ja nautida. 

- Kanna Vikerkaare Kuukivi alati vahetult enne ja pärast Täiskuu loomist, kuna sellel kristallil on oskus Täiskuu käest saada jõudu juurde. Kui sa kannad sellel ajal seda ehet ka näiteks magamise ajal, siis Vikerkaare Kuukivi koos Kuuga aitab sulle head armastuse õnne tuua kuni järgmise Täiskuuni. 

- Vikerkaare Kuukivi on armastuseleeki ülal hoidev kristall. Vikerkaare Kuukivi ei lase armastusel maha vaibuda ja asjatult ära lõppeda. Vikerkaare Kuukivi on kristall, mis suudab sind armastuse nimel suhte pärast pingutama panna ja selle nimel tööd teha. 

- Vikerkaare Kuukivi on kasulik tervenduskristall neile, kes on jäänud oma emaarmastusest ilma ühel või teisel põhjusel. Sobib ka neile, kellel on täna oma emaga väga raske läbisaamine ja kelle suhte vahel on palju pingeid. Vikerkaare Kuukivi aitab tervendada Südametšakrasse kogunud kurbust ja emotsionaalseid probleeme, mida emaarmastuse puudumine põhjustab. Samas aitab see taastada emaga suhet või ema leinast välja tulla.

- Vikerkaare Kuukivi käe peal kandmine on kasulik siis, kui soovid stressi leevendada. Eriti hästi leevendab see kristall stressi siis, kui sa kannad seda vasaku käe peal. 

Vikerkaare Kuukivi öösel kandmine aitab tuua prohvetlikke nägemusi ja Inglite käest sõnumeid. Eriti selliseid, mis kuulutavad sulle armastust.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaašikristalliga massaaži. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

Vikerkaare Kuukivi käe peal kandmine aitab:

- Vikerkaare Kuukivi on kasulik naisele, kes on lapseootel või kes soovib lapseootele jääda. Vikerkaare Kuukivi aitab tervet rasedust hoida, kaitsta nurisünnituse või muude ohtude eest, mis raseduse ajal võivad ilmneda. Lisaks tervendab see kristall viljatust.

- Kristall, mida on hea kasutada kristallteraapiaks artriidi, multiskleroosi, verevaeguse, verehaiguste ja veresoonkonna probleemide korral. Vikerkaare Kuukivi aitab verel kehas korrapäraselt liikuda, vabastades blokaade, mis ei lase verel ringi liikuda.

- Naistele ideaalne tervenduskristall üleminekuperioodil, kuna leevendab menopausiga kaasnevaid sümptomeid ja kehva enesetunnet. Lisaks on Vikerkaare Kuukivi kasulik kanda naisel, kellel on ebaregulaarne tsükkel. Vikerkaare Kuukivi on hormoonprobleemide korral kasulik tervendaja ja seetõttu aitab see parandada väga paljusid erinevaid haiguseid või tervislikke seisundeid, mis on seotud hormoonidega.

- Tasakaalustab keha, aidates toksiinidel kehast väljuda ja kehal aluseliseks muutuda. Vikerkaare Kuukivi kandes või selle poleeritud kristallist vee-eliksiiri tehes aitab see sul enda menüüd muuta ja sind alateadlikult suunata sööma toite, mis ei muuda sinu keha happeliseks.

SODIAAK

Vikerkaare Kuukivi on sodiaagimärkide seast kõige kasulikum neile, kes on oma päikesemärgilt VÄHID. Vikerkaare Kuukivi on Vähi jaoks ideaalne ja väga aktiivne armastusekristall. See kristall toob Vähile armastuses õnne, tervendab Vähi suhteid oma lähedastega, aitab parandada olemasolevat suhet ja vallalisel Vähil leida kaaslast. Aitab Vähi armastusesoovidel täide minna. Igal vähil võiks olla Vikerkaare Kuukivist ehe või see kristall võiks olla esindatud sünnikristallide laekas. Selle laeka loomise kohta saad lugeda SIIT.

Vikerkaare Kuukivi kristalli soovitan ma laadida Mäekristall või Apofülliit geoodi peal ja puhastada Salvei või Palo Santo rituaalitaimega.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
Lisainfo
Lisainfo Pärl ca 8 mm.
VIKERKAARE KUUKIVI on väärtusliku ja intensiivse energiaga armastusekristall. Kristall, mis aitab armastuseõnne suuremaks muuta, ellu k..
18.00€
Maksudeta:14.75€
La Tene kristallikomplekt VÄHK "ARMASTUS" koosneb kahest Vähi armastuseõnne ja südamesoovide täitumise kristallidest. Sell..
10.90€
Maksudeta:8.93€
VIKERKAARE KUUKIVI on valge Kuukivi, millele on iseloomulikuks mustad täpid tekstuuris ja sinakas helendav läige. Kõige helendavamaid krista..
15.70€
Maksudeta:12.87€
VIKERKAARE KUUKIVI aitab armastuseõnne suuremaks muuta, ellu kirge ja romantikat juurde tuua. Aitab nautida õnnelikke hetki.Vikerkaare Kuukivi on..
14.30€
Maksudeta:11.72€
ALGIZ ruun parandab teiste inimestega läbisaamist, suurendab kommunikatsiooni ja aitab olla avatud suhtleja. See Ruun toetab üksteisemõistmist,&n..
18.80€
Maksudeta:15.41€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.