Menüü
Ostukorv

La Tene erikollektsioon käekett meestele VÄHK "KAITSE JA KÜLLUS"

La Tene erikollektsioon käekett meestele VÄHK "KAITSE JA KÜLLUS" LA TENE BRÄND
La Tene erikollektsioon käekett meestele VÄHK "KAITSE JA KÜLLUS"
29.90€
Maksudeta: 24.51€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: VÄHK "KAITSE JA KÜLLUS"

Võimalikud valikud

La Tene erikollektsiooni käekett meestele VÄHK "KAITSE JA KÜLLUS", koosneb SuitskvartsistAhhaadist ja Piltjaspisest. See on väeehe, mis tõmbab ligi rahalist õnne, küllust ja materiaalset edu. See hoiab ebaõnne eemal ja loob sinu ümber tugeva kaitse.

Selles ehtes on vaid naturaalsed poolvääriskivid, nii nagu kõikides La Tene ehetes. Käeehe on kokku pandud spetsiaalse ehtekummiga, mis teeb selle kandmise väga mugavaks. 

SUITSKVARTS on Kvartsi ehk Mäekristalli üks liikidest, millele on iseloomulikuks suitsune toon. Suitskvartsi põhiliseks värvuseks on pruunikas-hallikas toon, mis võib enamjaolt kristallis ka olla läbipaistev. Suitskvarts võib olla peaaegu, et läbipaistev, kui ka väga tume. Suitskvarts on väga kõrgelt hinnatud energeetilise väärtusega ja sellel on väga palju omadusi, miks seda kas siis endaga kanda või sellega oma kodu sisustada. Ma võin öelda seda, et Suitskvarts on tõepoolest selline kristall, mida läheb igaühel vaja, kuna sellel on kindlasti midagi, mis sind aitab. Seega on see ka kristall, mida saab teisele inimesele viia, et talle head teha -  sa ei saa eriti valesti valida.

SUITSKVARTSI käe peal kandmine annab (võib kanda mõlemal käel):

- Suitskvarts aitab kõigega sul hakkama saada, mis vajab sinu hoolitsust ja tähelepanu. Kui kannad Suitskvartsi endaga kaasas, siis sa alateadlikult hakkad lõpetamata ülesannetele lahendusi leidma. Suitskvarts kingib sulle jõudu, et sa suudaksid hakkama saada kõigega, mis sa pead enda elus ära tegema. Suitskvarts ei lase sul tegemata kohustusi pidevalt homse varna lükata, see aitab sul erinevaid ülesandeid järjepidevalt ära teha, et sinu elus valitseksid pidevalt harmoonia ja tasakaal.

- Suitskvarts on kristall, mis aitab sul endas potentsiaali näha, ja seda, mida kõike sa suudaksid ära teha, ning seda väga selge pilgu läbi. Suitskvarts aitab sul olukorda reaalselt hinnata ja samas eemaldada liigset enda mahategemist, allasurumist ning alavääristamist. Suitskvarts eemaldab negatiivsed mõtted, mis sul enda kohta eksisteerivad, ja aitab sul ennast õiglaselt hinnata.

- Suitskvarts aitab sul mõista seda, miks sa kannad endaga kaasas ühte või teist emotsiooni, aidates sul enda tunnete sisu mõista ja õpetades sind neid intuitiivselt kuulama. Lisaks sellele abistab Suitskvarts sind oma elu korrigeerimisel ja harmoniseerimisel. See on kristall, mis aitab elu näha väga selge pilgu läbi ja on seega väga hea kristall, mis õpetab sind elus suuremat pilti nägema. 

- Suitskvarts on kristall, mis tervendab sinu hinge, aidates närvilisusel kaduda, aidates sind tasakaalus hoida ja vabastada sinus eksisteerivad negatiivsed mõtted. Kui sa tunned, et sa oled pidevalt negatiivne ja pessimistlik, siis Suitskvarts on see kristall, mis aitab sul muutuda palju rõõmsameelsemaks inimeseks. Eriti kasulik on see neile, kes kannatavad tööst tekkinud pingete all.

- Suitskvarts on üks parimaid kristalle, mida kanda endaga töö juures Seda selleks, et see aitab sul pärast töölt tulemist end hästi tunda, aidates maandada pinget, mis on päeva jooksul tekkinud. 

- Puhastab Aurast minevikujälgi, mis tähendab seda, et see kristall aitab vabastada mineviku peale mõtlemisest. 

- Suitskvarts on neile, kes tunnevad, et nad ise tekitavad endale "ülemõtlemist". Ülemõtlemist veel eriti asjade suhtes, mida ka tegelikult soovitakse ellu saada. See on neile, kes ise rikuvad enda tuju asjata ja ei suuda keskenduda positiivsetele teemadele. Kasulik siis, kui sa soovid olla sihikindel ja enesekindel. Eriti hästi töötab see kristall selsamal eesmärgil koos Tiigrisilmaga.

- Suitskvarts on kasulik neile, kes on väsinud pidevatest tülidest. See on tülidevastane kristall, aidates muuta selle kandjat teiste suhtes tasakaalukamaks ja tolerantsemaks. Samas aitab see ka Aurast tülisid eemal hoida. Sobib kokku Roosa KvartsiGranaadi või Mango-Kaltsiidiga kandmiseks, et leevendada suhtesiseseid probleeme.

- Kristall, mis aitab selle kandjal olla vähem riiakas, tülinoriv, vinguv ja vaidlev. 

- Kanna Suitskvartsi käeketti vasaku käe peal, kui sa soovid lõpetada sellise kombe, kus sa pidevalt jagad enda kohta liialt palju informatsiooni kellelegi, kellele sa ei soovi seda jagada. Suitskvarts aitab sul enda isiklikke või kellegi teise saladusi paremini hoida.

- Suitskvartsi kanna samal käel, kus on sinu külluse- ja tööedukristallid. Suitskvarts aitab nende kristallidega koos olles kaitsta sinu õnne ja edukust. Aitab kaitsta kõige enam sinu tööd ja karjääri.

- Suitskvarts on kristall, mis aitab sul enda unistusi reaalsuseks teha. Eriliselt kasulik on Suitskvarts tööalaselt, karjäärialaselt ja äriliselt, andes selle kandjale häid ideid, kuidas enda unistusi materiaalses mõttes täita. Kanna seda kristalli, et saada häid materiaalseid ja rahateenimisega seotud ideid. 

- Suitskvarts aitab pidurdada enesehävituslikku ja enese saboteerivat käitumist. Kristall, mis annab abistava jõu ahistavatest sisemistest häältest vabanemiseks. Suitskvarts aitab sul enda mõistuse üle kontrolli saavutada ja parandab sinu enesekontrolli. See on kristall, mis annab tuge, et saavutada positiivne, selge ja puhas vaimne seisund. 

RAVITSEMINE 

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.
  
- Stress, depressioon, ärevustunne, pidev kurbus, põhjendamatu kurbus, melanhoolia, suitsiidsed mõtted, laiskus, pidev vingumine, kõhuvalud, energiapuudus, peavalud. Suitskvarts on kristall, mis aitab sul endal kadedusest ja vihatundest vabaks lasta. Sobib neile, kes on elus pettunud ja aitab lahti saada kibestumisest.

- Suitskvarts on leinamise kristall, see kristall aitab leppida surmaga ja samas aitab see surma mõista ning seda positiivsemalt näha.

- Suitskvarts oskab valu leevendada ja seda Aurast välja saata. Loomulikult mõjub see kõige paremini peavalude leevendamisel, aga sellisel juhul tuleb seda kanda kas talismanina kaelas või kõrvarõngastena.

Küll aga aitab see käeketina kandes leevendada valusid, mis on käe sees või Juurtšakra kohal ehk alakõhus/puusade piirkonnas. Käed juhivad energiat kõige paremini Juurtšakrasse, kus siis Suitskvarts saab enda tööd võimsalt teha.

JUURTŠAKRA

Suitskvarts on parimaid kristalle Juurtšakra tervendamiseks. Suitskvarts kuulub Kvartside perekonda ja kõikidel Kvartsidel on energiaid puhastav toime. Kui soovid Juurtšakrat tervendada, siis laota Suitskvartsi kristallid oma kehale, kasuta neid mediteerimisel või kanna pikaajaliselt enda Auraväljas ehtena. Suitskvarts aitab Juurtšakras eksisteerivaid probleeme lahendada ja haigestumist tervendada. 

Suitskvarts aitab Juurtšakrast kiirgaval energial jõuda ülemiste Tšakrateni ja paneb selle tšakra teiste Tšakratega koostööd tegema. See on ülioluline kogu Tšakravälja toimimiseks, kuna Juurtšakra võimekus määrab ära teiste Tšakrate võimekuse. 


SODIAAK

Suitskvarts on tähemärgilt VÄHI kristall. Vähi jaoks on see väga kasulikuks kristalliks, kuna see aitab Vähil enda intuitsiooniga ühendust saada nii, et ebavajalikud hirmud ja valenägemused ei saaks intuitsiooni mõjutada. Vähil aitab enda elu selgemalt näha just Suitskvarts, see on kristall, mis aitab Vähil isiklikult areneda, elus õigeid otsuseid vastu võtta, iseenda sisemistele probleemidele lahendusi leida ning elus esinevat negatiivsust vähendada. Suitskvarts aitab segastele mõtetele selgust tuua ja muuta Vähi elu lihtsalt ilusamaks ning edukamaks. Suitskvarts aitab Vähil enda emotsioonidega tegeleda, mõista seda, kuidas oleks võimalik end iseenda kehas ja elus paremini tunda. Loe täpsemalt minu artiklist "Vähk - tema 6 õpetust ja isikliku edu võtit" SIIT.

Suitskvarts mõjub väga hästi Vähi meestele, andes Vähi mehele tugevat intuitsiooni ja oskust tajuda seda, mida enda ellu peaks laskma ning mida mitte. Suitskvarts aitab Vähi mehel eemale hoida materiaalselt kahjulikest projektidest ja otsustest. 

NUMEROLOOGIA

Suitskvarts on 13. kuupäeval sündinu õnne-, tervise- ja heaolukristall. Kui sa oled sündinud 13. kuupäeval, siis Suitskvarts aitab sind tasakaalus hoida, aidates sinu sünnikuupäeva esimese numbri mõjutuste kõige positiivsemaid omadusi esile tuua ja sinu nõrkusi tervendada. Suitskvarts aitab sul olla iseendaga rahul, alati positiivne ja motiveeritud. 

Suitskvartsi võid laadida Ahhaat geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Sandlipuuviiruki/eeterliku õliga

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Lisainfo
Lisainfo Pärli suurus on ca 8 mm.
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühesugusevälimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimustellitud tootel ol..
6.90€
Maksudeta:5.66€
SUITSKVARTS aitab vabaneda pingetest, tülidest ja riidudest ning on kasulik pingeliste olukordade lahendamiseks.Suitskvarts on&nbs..
24.80€
Maksudeta:20.33€
SANDLIPUU eeterlik õli aitab immuunsusel tugevneda ja võitleb krooniliste haiguste vastu. Pidurdab keha ja naha vananemist. Soodustab uinumist, s..
16.90€
Maksudeta:13.85€
SUITSKVARTS aitab vabaneda pingetest, tülidest ja riidudest ning on kasulik pingeliste olukordade lahendamiseks.Suitskvarts on Kvartsi ehk M..
12.30€
Maksudeta:10.08€
La Tene erikollektsiooni käekett meestele VÄHK "ENERGIATE MAANDAJA", on kokku pandud Kuukivi ja Suitskvartsi kristallidest, mida k..
44.40€
Maksudeta:36.39€
La Tene kristallikomplekt VÄHK "RAHAÕNN" on spetsiaalselt Vähi tähtkujus sündinuile. See kristallikomplekt toob rahaõnne, aktiveerib rahavoo..
13.50€
Maksudeta:11.06€
GOLDRIVER on inimeste loodud vasest kristall, mis on on mõeldud soovide täitumiseks. Goldriver sümboliseerib head õnne, soovide tä..
14.50€
Maksudeta:11.88€
LUMIOBSIDIAAN on üks Obsidiaani liikidest, millele on iseloomulikuks värvuseks mustjas struktuur, millest kumavad läbi hallikad laigud ..
5.80€
Maksudeta:4.75€
VALGE HAULIIT on tavapäraselt valget kuni beežikat tooni kristall, millest jooksevad hallikad-mustad jooned läbi. Valge Hauliit..
24.90€
Maksudeta:20.41€
Tooteid on piiratud koguses.La Tene erikollektsiooni käekett meestele "LOTOÕNN" koosneb Krüsopraasi, Tiigrisilma ja Oonüksi k..
44.40€
Maksudeta:36.39€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.