Menüü
Ostukorv

"AJARÄNNAK 2023" raamat

"AJARÄNNAK 2023" raamat
"AJARÄNNAK 2023" raamat
"AJARÄNNAK 2023" raamat
"AJARÄNNAK 2023" raamat
"AJARÄNNAK 2023" raamat
"AJARÄNNAK 2023" raamat
"AJARÄNNAK 2023" raamat
Enim müüdud
"AJARÄNNAK 2023" raamat
"AJARÄNNAK 2023" raamat
"AJARÄNNAK 2023" raamat
"AJARÄNNAK 2023" raamat
"AJARÄNNAK 2023" raamat
"AJARÄNNAK 2023" raamat
"AJARÄNNAK 2023" raamat
"AJARÄNNAK 2023" raamat
23.00€
Maksudeta: 21.10€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: "AJARÄNNAK 2023" raamat
  • Mõõtmed: 21.00cm x 14.80cm x 2.50cm

Ole nii hea ja võta üks hetk. Tee paus ja lase endal lihtsalt olla. Vaata seda raamatut, mis on Su käte vahel. Keskendu. Hinga. Soovin, et looksid iseendaga ühenduse. Ole nii hea ja mõtle oma kõige suurema unistuse peale. Praegu. Sellel hetkel siin. Ära lükka seda edasi.

Ole nii hea ja mõista enda olulisust. Sa oled ääretult oluline. Enda olemusega, unistustega, tegudega. Sa annad maailmale niivõrd palju.

"Ajarännak 2023" on minu teine raamat, esimeseks raamatuks oli "Tähtkujude salapära". Olen "Ajarännak 2023" kirjutanud selleks, et Sa suudaksid paremini mõista, millise energiaga oli väga suurejooneline 2022. aasta, mida see tuli Sulle õpetama ja kuidas sellest aastast puhta energiaga väljuda. See oli murranguline aasta, mis mõjutas meid kõiki. Sellest on mõjutatud ka 2023. aasta, mis on eelmise aasta järjejutt. 2022 ja 2023 on omavahel tihedalt seotud, räägin Sulle, kuidas. Juhatan Sind selle raamatu abil kaitstult 2023. aastasse ja seletan Sulle ilusasti lahti, kuidas Sa saad enda õnnele rohkem ruumi teha ja kujundada 2023. aasta enda jaoks suurepäraseks.

Minu missioon on tuua kõikideni tervislik elu, spirituaalsus, kristallidega tervendamine ning palju muud imelist, mis Sind aitab. Teen seda kogu südamest. Ka see raamat on kirjutatud kogu hingega Sulle ja kõikidele teistele, kes tunnevad sidet minu hingetööga. Võta see headusega vastu ning anna endale võimalus elada ilusat, nauditavat, rõõmsat ning positiivset elu. Ka külluslikku elu, kuna 2023. aasta annab võimaluste suurendada just külluseenergiaid. Olen kõik vajalikud sammud ja teadmised Sulle siia raamatusse kirja pannud. Loomulikult ei puudu siit ka ülevaade Sinu tähtkuju kohta – mida toob 2023. aasta kõikidele päikesemärkidele üldiselt, kuidas on lood iga tähtkuju töö, tervise ja armastusega.

Olgu see raamat Sinu isiklikuks teejuhiks. Võta see aasta jooksul korduvalt kätte, sirvi ning loe uuesti ning tee siia enda jaoks märkmeid. Selle jaoks on raamatu lõpus tühjad lisaleheküljed. Nii hoiad end 2023. aastal parimal kursil. Mulle on suur au, kui Sa kasutad enda elus minu loomingut ja teadmisi.

Kõik 2023. aasta komplektid leiad SIIT.

Soovin Sulle imelist ja inspireerivat lugemist! Hoia enda energiad võimalikult positiivsena, kõrgena, armastuseenergias, külluslikuna ning õnnelikuna. Kiirga maailmale kõige ilusamat häält, milleks on armastuse hääl!

Tene Laul

-----------------

Hei, imeline!

Kui soovid minu raamatusse isiklikku pühendust koos autogrammiga, siis teen seda hea meelega. Saadan Sulle isikliku sõnumi raamatuga kaasa, andes sellega Sulle veel rohkem uude ajastusse jõudu, armastust ning head õnne! Olen alati Sinuga! Kui soovid oma raamatusse pühendust, siis märgi see soov tellimust vormistades allosas olevasse kommentaaride lahtrisse "Lisa tellimusele kommentaarid".  Kommentaaride lahtrisse kirjuta kindlasti ka enda nimi või keegi, kellele soovid pühendust saada. 

Pühendusega raamatu saadan esimesel võimalusel Sinu poole teele siis, kui olen Sinu energia kinni püüdnud ning selle raamatusse kirjutanud!

Sära alati kõrgelt ja hoia enda hing armastuseenergias! Peatse raamatu kättesaamiseni!

Kõike imelist!

Tene Laul
Lisainfo
Lisainfo Raamat on kõvakaaneline. Mõõdud 148x210x14 mm. 176 lehekülge.
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.