Menüü
Ostukorv

LA TENE erikollektsioon käekett KALAD "MATERIAALNE KÜLLUS"

LA TENE erikollektsioon käekett KALAD "MATERIAALNE KÜLLUS" LA TENE BRÄND
Uus -25 %
LA TENE erikollektsioon käekett KALAD "MATERIAALNE KÜLLUS"
Pakkumine lõppeb:
Päev
Tund
Minut
Sekund
22.43€
29.90€
Maksudeta: 18.69€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: KALAD "MATERIAALNE KÜLLUS"

Võimalikud valikud

Tooteid on piiratud koguses.

LA TENE erikollektsiooni käekett KALAD "MATERIAALNE KÜLLUS" on väeehe, mis toob Sinu ellu jõukust, edu, õnne, rikkust, küllust ja tööalast õnne ning aitab parandada majanduslikku olukorda.

Käekett on kokku pandud Püriidi ja Tiigrisilma kristallidest, mida kaunistavad värvitud Hematiidi ja kullatud hõbeda pärlid. Selles ehtes on vaid naturaalsetest poolvääriskividest, nii nagu kõik LA TENE brändi ehted. Ehe on kokku pandud spetsiaalse käeehtekummiga, mis teeb selle ehte kandmise väga mugavaks.

PÜRIIT on kauni välimusega kristall, mis püüab pilku oma läikiva, hõbedase ja säravkauni iluga. Püriit on kaitsekristall, mis suudab nii inimese, tema kodu kui ka erinevate objektide energiat kaitsta, luues nende ümber tugeva Aura. Lisaks Püriidi kaitsvale väele omab see kristall ka väge külluseenergia võimsamaks muutmisel. Seal, kus on Püriit, seal on nii kaitsev kui ka külluslik energia. Püriit on ise väga tugeva toimega kristall, mis hakkab ülitundlikel inimestel koheselt tööle ja vähemtundlikel samuti väga kiiresti. Ehk see on kristall, mille jõudu peaks igaüks kiirelt tundma, kes soovib kristallidelt väge saada. Püriiti leidub peamiselt Peruus, Tšiilis, Itaalias ja Põhja-Ameerikas.

Püriit on väga jõulise energiaga, aidates lahendada väga suuri probleeme, kaitsta ja kutsuda ligi suurel määral küllust. Püriidi peamisteks omadusteks on kaitsta selle kandjat, seda kohta, kus see kristall on ja ligi kutsuda seda, mida hing ihaldab. Püriit neelab endasse energiat ja tänu sellele kutsub su ellu väga kiirelt just seda, mida soovid.

PÜRIIDI käe peal kandmine annab (võib kanda mõlemal käel):

- Püriit aitab kaitsta vaimsete rünnakute eest, energiavampiirluse eest ning tugevdab selle kandja auravälja niivõrd, et halba soovijatel hakkab püriidi kõrval seistes enesetunne järsult halvemaks minema. Juhul kui selline asi hakkab toimuma, siis Püriit annab ohtlikust inimesest märku.

- Kui Püriiti kandes hakkab teil süda pekslema, siis see annab teada valest mõttest, valest otsusest või valest tegevusest, mis võib teid ennast kahjustada, ning Püriit üritab teid peatada.

- Püriiti on soovitatav kanda ka neil, kellel on pikemat aega mõni haigussümptom, aga arstid ei ole terviseriket veel avastanud ega saanud veel õiget diagnoosi panna. Püriiti kandes aitab see kristall arstidel õige probleemi üles leida või teil endal jõuda arusaamiseni, mis on tegelikuks põhjuseks või probleemiallikaks, et seda siis tervendama hakata. 

- Püriiti nimetatakse varakambri hoidjaks. Seda sellepärast, kuna sellel on oskus säilitada kõike seda, mida sa oled loonud ja saavutanud.

- Püriiti teiste küllusekristalle koos kandes tugevdab Püriit sinu materiaalset õnne. Püriiti kasutatakse karmaatiliseks tervendamiseks, eriti materiaalsusega seotud. Püriit aitab puhastada Auravälja, kus on karmalised probleemid küllusega, ja sobib neile, kellel käib järgi ebaõnn, võlad, pidevad materiaalsed probleemid.

- Püriit soodustab keskendumist ja tugevdab mentaalset arengut, seega on see väga sobilik õppimisekristall.

- Püriit edendab liidriomadusi, aidates juhtival positsioonil olles parandada töökvaliteeti. Püriit kaotab ära ebakindluse ja aitab selles elus veelgi kindlameelsemaks muutuda. Kui sul on probleeme enese usaldamisega, puudu jääb julgusest ja pealehakkamisest, siis Püriit on kindlasti sinu jaoks hea kristallkaaslane.

- Püriit on küllusekristall, mis tähendab, et see teeb tööd sinu õnne suurendamise nimel. Üks viis, kuidas tänapäeva ühiskonnas saab Püriit kasulik olla, on selle oskus sind ametiredelil kõrgemale tõsta. Püriit suurendab tööedukust ja aitab sul enda tööalaseid ambitsioone täide viia. Hoia Püriidi kristalli enda tööjuures, kanna seda kaasas või kontorilaua peal, et see saaks suurendada sinu tööedukust. Veelgi parem on see, kui kasutad Püriiti koos teiste küllusekristallidega. 

- Püriit kaitseb enesehävitusliku käitumise eest, aidates parandada suhtumist sul iseendasse, teistesse ja kogu maailma. Igasugune melanhoolne ja negatiivne mõte tõmbab sind tagasi, see on miski, mis ei lase sul edukas olla. Püriit aga selle eest on edukuse sümbol ja see kristall ei lase sul enda motivatsiooni ning elujõuenergiat kaotada.

- Püriit suurendab sinu isiklikku õnne, võimekust ja oskusi. Püriit on kasulik, kui sa soovid parandada enda isiklikku jõudu. See aitab sul ihaldatud tulemusteni kiiremini ja kergemini jõuda.

- Külluse-energia tõstmiseks või ebaõnne välja viimiseks auraväljast - Kombineerige ehetena Püriit kokku KrüsopraasiTsitriiniPiltjaspiseTiigrisilmaRohelise Aventuriini või Sammalahhaadiga. Neid kõiki kristalle võib koos kanda parema külluse-energia suurendamiseks.

Veenuse retrograad

Veenuse retrograad ei ole hea aeg investeeringuteks ja suurteks väljaminekuteks. Sel ajal hoia ära suuremad investeeringud, kui sul selleks vähegi võimalus on. Kui sa sellega riskid, võid oma raha kaotada. Kui sul on vaja osta endale midagi olulist, hädavajalikku ja otstarbekat, siis seda tee ikka. Kui aga soovid võtta äriliselt riski, siis selleks ei ole aeg hea. Veenuse retrograad ei pruugi sulle tuua sellist kasu, millest sa unistad. Rahaõnne hoidmiseks kanna sellel ajal endaga kaasas Püriidi kristalli. Püriit kaitseb laostumise, halbade finantstehingute ja riskide eest, mis võivad sulle hiljem ebaõnne tuua. Tegemist on kristalliga, mis aitab sul endal paremini tunnetada, kuhu oma energia ja raha suunata. Veenuse retrograadi kuupäevad leiad SIIT.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist. 

Püriit on see kristall, millest vee-eliksiire ei valmistata, kuna selles on metalle. Kristallidest, milles on metalliühendeid ei ole soovitatav tervendaval eesmärgil kristallivett teha. Püriidist valmistatakse vaid kaudsel viisil valmistatud vee-eliksiiri, selle liigse rauasisalduse tõttu. Püriiti hoia 20 minutit puhta vee sees koos Mäekristalliga ja seejärel pese enda rindkere, kui oled kopsudega, hingamisteedega seotud või astmahaiguse all kannataja. Püriidi kaudne vee-eliksiir aitab puhastada eeterkeha blokaadidest, mis ei lase terveneda.

- Aitab tervendada hingamisprobleeme, kiirendades kopsude vereringet.

- On väga heaks toetavaks kristalliks neile, kes on loobunud suitsetamisest, kuna Püriidil on oskus meie kehale anda energiavibratsioone, mis aitavad kopsudest mürke välja viia.

- Kaitseb ja tervendab väga tõsiseid viirushaiguseid ning kaitseb nendest põhjustatud tüsistuste eest (eriti haiguste eest, mis tekivad hingamissüsteemi).

SODIAAK 

Püriit aitab KALADEL olla enesekindel, ja see on kristall, mis motiveerib neid tegutsema. Püriit aitab blokeerida enesekindluse langust ja aitab Kaladel olla ambitsioonikas. Lisaks aitab Kalade ellu tuua tööalast õnne, rikkust ja maist küllust ning parandada Kalade majanduslikku olukorda.

ASTROLOOGIA 

Hiina astroloogilise aasta järgi tasakaalustab Püriit rahutut TIIGRIT ning aitab neid hoida endale tekitatud õnnetuste eest, aitab ohtu tajuda. Eriliseks õnnetalismaniks on neile Tiigritele, kes on sündinud 2010. aastal.

Sõltumata looma-aastast on Metalliaastal sündinute õnnekristalliks Püriit. Püriit tugevdab Metalliaasta häid mõjutegureid ja tasakaalustab selle negatiivseid mõjutusi. Püriit toob Metalliaastal sündinutele materiaalselt head õnne.

Püriidist ehteid soovitan ma laadida Püriit geoodi peal ja puhastada Salvei või Palo Santo rituaalitaimega.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud Püriidi pärl ca 9x6x4 mm, Tiigrisilma pärl ca 4 mm ja Hematiidi pärl ca 2mm.
PÜRIIT kutsub ligi küllust ja suurendab kaitseenergiat. Toob majanduslikku õnne, ärilist edu, tööalast küllust ja üleüldist rikkust Sinu ellu.Pür..
11.18€ 14.90€
Maksudeta:9.31€
PÜRIIT auguga kandiline
AINUEKSEMPLAR -25 %
PÜRIIT kutsub ligi küllust ja suurendab kaitseenergiat. Toob majanduslikku õnne, ärilist edu, tööalast küllust ja üleüldist rikkust Sinu ellu.Pür..
71.25€ 95.00€
Maksudeta:59.38€
PÜRIIT kutsub ligi küllust ja suurendab kaitseenergiat. Toob majanduslikku õnne, ärilist edu, tööalast küllust ja üleüldist rikkust Sinu ellu.Pür..
55.20€
Maksudeta:46.00€
LA TENE kristallikomplekt KALAD "ARMASTUS" on loodud just neile, kes on sündinud Kalade tähtkujus. Kristallikomplekt koosneb armas..
8.91€ 9.90€
Maksudeta:7.43€
LA TENE erikollektsioon jalakett "AURAVÄLJA KAITSJA" on väeehe, mis tugevdab selle kandja auravälja. Suurendab Sinu isiklikku õnne, või..
44.93€ 59.90€
Maksudeta:37.44€
Tegemist on piiratud koguses toodetega.La Tene erikollektsiooni sõrmus "ARMASTUS ja KAITSE" on valmistatud Merevaigust ja Oonüksi ..
17.17€ 22.90€
Maksudeta:14.31€
KÕRBE SALVEI on klassikalise Salvei üks liikidest, millel on kõik Salvei omadused olemas, lisaks sellel on ka lisaväärtused, mistõttu on ..
18.00€
Maksudeta:15.00€
PALO SANTO puu (1 tk)
Enim müüdud
Pilt on illustratiivne. PALO SANTO on müstilise ja saladusliku väega puu, mis kasvab Lõuna-Ameerikas. Palo Santo on olnud ka indiaanlas..
3.20€
Maksudeta:2.67€
NAG CHAMPA on magusa ja küllaltki intensiivse aroomiga viiruk, mis on India üks traditsioonilistest viirukitest. Nag Champa on..
5.30€
Maksudeta:4.42€
PUNANE TIIGRISILM on väga kauni ja sügava punase värvusega kristall. Kristall, mis on Tiigrisilma üks liikidest, millel on samasugune t..
3.50€
Maksudeta:2.92€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.