Menüü
Ostukorv

LA TENE käekett KALJUKITS "SELGED VASTUSED 2023. AASTAKS"

 LA TENE käekett KALJUKITS "SELGED VASTUSED 2023. AASTAKS" LA TENE BRÄND
Uus
LA TENE käekett KALJUKITS "SELGED VASTUSED 2023. AASTAKS"
18.80€
Maksudeta: 15.67€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: käekett KALJUKITS "SELGED VASTUSED 2023. AASTAKS"

Võimalikud valikud

Tooteid on piiratud koguses.

LA TENE käekett KALJUKITS "SELGED VASTUSED 2023. AASTAKS" toob sinu ellu selgust 2023. aastal ja ka jäneseaastal. Väeehe, mis tugevdab 2023. aastal Sinu intuitsiooni, tuues selgeid vastuseid nii suhtes kui ka tööalaselt.

Käeehe on kokku pandud Opaliidi, Oonüksi, Musta Turmaliini ja Mäekristalli kristallidest, mida kaunistavad Hematiidi pärlid. Ehe on kokku pandud spetsiaalse ehtekummiga, mis muudab selle kandmise väga mugavaks.

2023. aasta on muutuste aasta ja 2023. aasta väeesemed on loodud selleks, et sind sellel teekonnal toetada ja abistada, et aasta oleks edukas igas valdkonnas.

OPALIIT suurendab intuitsiooni, toob selgust ja parandab suhteenergiaid.

OONÜKS aitab tugevdada intuitsiooni ja suurendada oskust inimeste tõelist palet näha, blokeerides ära selle sodiaagi üleminekul tekkinud intuitiivseid probleeme.

MUST TURMALIIN aitab sinu Aura ära puhastanud ja sellele kaitsekilbi luua ehk kui sa oled seda juba päris pikka aega kandnud, siis see hakkab sinu teadlikkust suurendama. See aitab sul näha asju selgelt, mõista asjade tagamaid, analüüsida kiirelt erinevaid situatsioone ning muudab sind intuitiivsemaks.

MÄEKRISTALL aitab soovidel täituda, kiirendab teiste kristallide tööd ja sobib kõigile ning kõigi kodudesse. Ideaalne kristall muutuste ellu toomise jaoks.

Puhasta käeehet ükskõik millise Viirukipuu või Salvei viirukiga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud Pärl ca 6 mm.
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.