Menüü
Ostukorv

LA TENE kristallikomplekt KAKSIKUD "HEA ÕNN 2023. AASTAKS"

LA TENE kristallikomplekt KAKSIKUD "HEA ÕNN 2023. AASTAKS" LA TENE BRÄND
LA TENE kristallikomplekt KAKSIKUD "HEA ÕNN 2023. AASTAKS"
15.90€
Maksudeta: 13.25€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: KAKSIKUD "HEA ÕNN 2023. AASTAKS"

Pilt on illustratiivne.

LA TENE kristallikomplekt KAKSIKUD "HEA ÕNN 2023. AASTAKS" on loodud Kaksikute õnnekristallidest, et pakkuda neile 2023. aastal ja ka jäneseaastal tuge ning anda energiat, et aasta edukalt mööda saata. Komplektist leiad Dumortjeriidi, Sinise Kaltsedoni ja Rohelise Aventuriini kristallid, mis on pandud väikese koti sisse koos kristalle tutvustava tekstiga.

DUMORTJERIIT ühendab intuitsiooni ja loogilise meele, et teha õigeid valikuid elu paremaks ja toimivamaks muutmiseks. Aitab leida üles sisemise rahu, tasakaalu ja õnnetunde. 

SININE KALTSEDON toob tervendust, aitab muutusi kergemalt vastu võtta ning kaitseb ebaõnne eest.

ROHELINE AVENTURIIN on 2023. aasta kõige võimsam rahavoolu, tööedu ja küllusekristall, mis aktiveerib külluslikud võimalused ning avab uksed nende realiseerimiseks. 

Kristallikomplekti kanna endaga kaasas, aseta sünnikristallide laekasse, enda foto kõrvale või pane enda foto selle komplekti sisse.

Kui 2023. aasta on lõppenud, vii kristallid tänutäheks loodusesse – jõevette või metsa.

Puhasta kristallikomplekti vähemalt kord kuus ükskõik millise Patšuliviirukiga või oma lemmikviirukiga, millega tunned kõige tugevamat sidet.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud Komplektis olevad kristallid on keskmistes mõõtudes. Kristallid on pandud väikese koti sisse koos kristalle tutvustava jutuga.
La Tene kristallikomplekt "RAHAÕNN" on loodud viie erineva kristalli kokku liitmisega. Need viis kristalli aktiveerivad rahaõnne sel..
16.90€
Maksudeta:14.08€
"TÄHTKUJUDE SALAPÄRA" raamat
Enim müüdud
"TÄHTKUJUDE SALAPÄRA" raamat aitab Sul mõista iseennast, enda lähedasi ja teisi inimesi paremini!Tegemist on raamatuga, milles olen välja toonud 12 põ..
19.90€
Maksudeta:18.26€
La Tene kristallikomplekt "KAKSIKUD" on loodud vaid naturaalsetest poolvääriskividest. Selles komplektis on Kaksikute päikesemä..
10.00€
Maksudeta:8.33€
"AJARÄNNAK 2023" digiraamat
DIGIRAAMAT
DIGIRAAMATU TELLIMISJUHEND:1. Digiraamatu tellimiseks logige sisse olemasoleva kliendikontoga või looge uus latene e-poe kliendiko..
20.23€
Maksudeta:18.56€
Pilt on illustratiivne.LA TENE kristallikomplekt KAALUD "HEA ÕNN 2023. AASTAKS" on loodud Kaalude tähtkujus sündinutele, et pakkud..
15.90€
Maksudeta:13.25€
NAG CHAMPA on magusa ja küllaltki intensiivse aroomiga viiruk, mis on India üks traditsioonilistest viirukitest. Nag Champa on õistaim, mill..
5.30€
Maksudeta:4.42€
5D-ENERGIA küünal sisaldab suhkrut ja kohvi, mis avavad küünlamaagias energiavoo, mis aktiveerib sind 5D-energiat vastu võtma. Mis tähendab sed..
10.90€
Maksudeta:9.08€
Pilt on illustratiivne.LA TENE kristallikomplekt KALJUKITS "HEA ÕNN 2023. AASTAKS" on loodud Kaljukitse tähtkujus sündinutele, et ..
15.90€
Maksudeta:13.25€
Pilt on illustratiivne.LA TENE kristallikomplekt VEEVALAJA "HEA ÕNN 2023. AASTAKS" on loodud Veevalaja tähtkujus sündinutele, et p..
15.90€
Maksudeta:13.25€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.