Menüü
Ostukorv

"AJARÄNNAK 2023" digiraamat

"AJARÄNNAK 2023" digiraamat
"AJARÄNNAK 2023" digiraamat
"AJARÄNNAK 2023" digiraamat
"AJARÄNNAK 2023" digiraamat
"AJARÄNNAK 2023" digiraamat
"AJARÄNNAK 2023" digiraamat
"AJARÄNNAK 2023" digiraamat
DIGIRAAMAT
"AJARÄNNAK 2023" digiraamat
"AJARÄNNAK 2023" digiraamat
"AJARÄNNAK 2023" digiraamat
"AJARÄNNAK 2023" digiraamat
"AJARÄNNAK 2023" digiraamat
"AJARÄNNAK 2023" digiraamat
"AJARÄNNAK 2023" digiraamat
"AJARÄNNAK 2023" digiraamat
20.23€
Maksudeta: 18.56€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: "AJARÄNNAK 2023" digiraamat
  • Mõõtmed: 21.00cm x 14.80cm x 2.50cm

DIGIRAAMATU TELLIMISJUHEND:

1. Digiraamatu tellimiseks logige sisse olemasoleva kliendikontoga või looge uus latene e-poe kliendikonto, mida saab teha SIIN.

2. Pärast konto loomist ja/või sellesse logimist saate toote lisada ostukorvi. Toote uuesti leidmiseks sisestage lihtsalt otsingusse digiraamat.

3. NB! Oluline on mitte lisada ostukorvi teisi tooteid (peale digiraamatu), vastasel juhul ei saa ostu sooritada. Kui see juhtub, on kõige õigem luua uus tellimus ainult selle tootega.

4. Sooritage ost tavapäraselt. Erinevus on see, et ainult seda toodet ostes ei pea kassas kohaletoimetamise viisi valima, sest seda kulu teie jaoks ei tule.

5. Kui oled tellimuse ära teinud, tuleb Teie e-mailile automaatne "Tellimuse kinnitus", millelt leiad lingi Teie konto allalaetavate toodete juurde. Saad seda kasutada siis, kui oleme makse kinnitanud, et aktiviseeritud fail alla laadida.

6. Peale makse sooritamist ja meiepoolset laekumise kinnitamist saadame Teile e-mailiga "Tellimuse uuenduse", sealt saate faili enda kontos alla laadida. Saatmine toimub E-R 9:00-17:00.

7. Kui "Tellimuse uuendus" on tulnud Teie e-mailile, saate pöörduge siia lehele tagasi, et lugeda edasi, kuidas digiraamatut enda seadmesse laadida.

8. Tellimuse vormistamisel saadetud e-mailis oleva lingi kaudu sisenege enda latene e-poe kliendikontole. Kui olete kontol juba sees saate selle vahele jätta.

9. Konto lehel avage "Allalaadimised" millest leiate meie poolt aktiviseeritud allalaetava faili.

10. Rea lõpust leiate halli allalaadimisnuppu, millele vajutades toimub digiraamatu allalaadimine Teie seadmesse pdf-formaadis.

11. Õnnitleme, saite hakkama!

12. Imelisi lugemishetki!

-----------------
"Ajarännak 2023" on minu teine raamat, esimeseks raamatuks oli "Tähtkujude salapära". Olen "Ajarännak 2023" kirjutanud selleks, et Sa suudaksid paremini mõista, millise energiaga oli väga suurejooneline 2022. aasta, mida see tuli Sulle õpetama ja kuidas sellest aastast puhta energiaga väljuda. See oli murranguline aasta, mis mõjutas meid kõiki. Sellest on mõjutatud ka 2023. aasta, mis on eelmise aasta järjejutt. 2022 ja 2023 on omavahel tihedalt seotud, räägin Sulle, kuidas. Juhatan Sind selle raamatu abil kaitstult 2023. aastasse ja seletan Sulle ilusasti lahti, kuidas Sa saad enda õnnele rohkem ruumi teha ja kujundada 2023. aasta enda jaoks suurepäraseks.

Minu missioon on tuua kõikideni tervislik elu, spirituaalsus, kristallidega tervendamine ning palju muud imelist, mis Sind aitab. Teen seda kogu südamest. Ka see raamat on kirjutatud kogu hingega Sulle ja kõikidele teistele, kes tunnevad sidet minu hingetööga. Võta see headusega vastu ning anna endale võimalus elada ilusat, nauditavat, rõõmsat ning positiivset elu. Ka külluslikku elu, kuna 2023. aasta annab võimaluste suurendada just külluseenergiaid. Olen kõik vajalikud sammud ja teadmised Sulle siia raamatusse kirja pannud. Loomulikult ei puudu siit ka ülevaade Sinu tähtkuju kohta – mida toob 2023. aasta kõikidele päikesemärkidele üldiselt, kuidas on lood iga tähtkuju töö, tervise ja armastusega.

Olgu see raamat Sinu isiklikuks teejuhiks. Võta see aasta jooksul korduvalt kätte, sirvi ning loe uuesti ning tee siia enda jaoks märkmeid. Selle jaoks on raamatu lõpus tühjad lisaleheküljed. Nii hoiad end 2023. aastal parimal kursil. Mulle on suur au, kui Sa kasutad enda elus minu loomingut ja teadmisi.

Kõik 2023. aasta komplektid leiad SIIT.

Soovin Sulle imelist ja inspireerivat lugemist! Hoia enda energiad võimalikult positiivsena, kõrgena, armastuseenergias, külluslikuna ning õnnelikuna. Kiirga maailmale kõige ilusamat häält, milleks on armastuse hääl!

Tene Laul

Pilt on illustratiivne.LA TENE kristallikomplekt AMBUR "HEA ÕNN 2024. AASTAKS" on loodud Amburi tähtkujus sündinutele, et tuua neile&nb..
13.70€
Maksudeta:11.42€
KARNEOOL on aktiivsuse-, elujõu- ja energiakristall.Karneool on oranžikas-punakas kristall, mis võib olla täiesti läbipaistva puna..
19.20€
Maksudeta:16.00€
La Tene kristallikomplekti "ÕNNETUNDE AKTIVEERIJA" kuuluvad Tsitriin ja Merevaik on positiivsuse kristallid, mis annavad Sulle rohkelt optim..
18.80€
Maksudeta:15.67€
RÜOLIIT on kristall, mis stabiliseerib energiaid ja lahendab Karmat. Annab head õnne ja hoiab eemal ebaõnnestumisest nin..
1.00€
Maksudeta:0.83€
HEMATIIT sõrmus (3 mm)
2023 KAITSEKRISTALL
Kristallsõrmused on tundlikud põrutustele ja survele ning see võib endaga kaasa tuua kristalli purunemise. Kristallehteid ei tohi pesta erinevate ..
3.70€
Maksudeta:3.08€
TÄHT-RÜOLIIT on üks Rüoliidi liikidest, millel on olemas kõik omadused, mis on Rüoliidil. Lisaks on sellel kristallil vägi, mis muudab kõik Rüoli..
5.50€
Maksudeta:4.58€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.