Menüü
Ostukorv

La Tene kristallikomplekt "2023. AASTA KÜLLUSE JA TÖÖEDU AKTIVEERIJA"

La Tene kristallikomplekt "2023. AASTA KÜLLUSE JA TÖÖEDU AKTIVEERIJA" LA TENE BRÄND
La Tene kristallikomplekt "2023. AASTA KÜLLUSE JA TÖÖEDU AKTIVEERIJA"
22.20€
Maksudeta: 18.50€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: "2023. AASTA KÜLLUSE JA TÖÖEDU AKTIVEERIJA"

La Tene kristallikomplekt "2023. AASTA KÜLLUSE JA TÖÖEDU AKTIVEERIJA" koosneb neljast kristallist, mis salvestavad külluslikud energiad ja positiivsed tulemused Sinu Auravälja. Kanna seda komplekti kaasas või hoia enda lähedal kodus, autos või töö juures, et kristallide energiad kanaldaks Sinusse järgmiseks aastaks rahavoolu.

Kui saabub 31. detsember 2022 , vii need kristallid loodusesse, et need kannaks sind külluslikult 2023. aastasse. Kristallide komplekt on pandud koti sisse koos kristallide seletusega.

KOMPLEKTI KUULUVAD:


ROHELINE AVENTURIIN on number üks tööedukristall, mis aitab head tööõnne luua ning salvestada tööedu energiad Sinu Auravälja.

SERPENTIIN JAAD on 2022. aasta õnnekristall, mis ei lase Sinu motivatsioonil ja teotahtel langeda. See kristall koos Tiigrisilma ja Rohelise Aventuriiniga suurendab Sinu võimekust igal tasandil, eriti just tööalaselt.

TIIGRISILM on üks võimsamaid külluse, materiaalsuse, rahaõnne ja edu kristalle, aidates seda kõike Sinu ellu tuua. Koos Rohelise Aventuriiniga aitab liigsestest töömuredest lahti lasta ja teha oma tööd naudinguga.

ŠEVROON AMETÜST on ekstra oluline, käivitades kõik teised kristallid, et salvestada järgmiseks aastaks häid energiaid. Mida positiivsem Sa oled ja mida rohkem tegutsed, seda kiiremini saabuvad tulemused ja seda võimsamaks muutub Sinu 2023. aasta rahavoolu energia. Ševroon Ametüst ei lase Sinu tujul langeda, hoides head energiad kõrgel.

Kristallikomplekt ei vaja eraldi puhastamist. Kindlasti vii kristallid 31. detsembril 2022 tänutäheks loodusesse.

Lisainfot leiad www.latene.ee
Lisainfo
Lisainfo Komplekti kristallid on valiku keskmistes mõõtudes.
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.