Menüü
Ostukorv

La Tene kristallikomplekt "HINGERAHU"

La Tene kristallikomplekt "HINGERAHU" LA TENE BRÄND
La Tene kristallikomplekt "HINGERAHU" LA TENE BRÄND
La Tene kristallikomplekt "HINGERAHU" LA TENE BRÄND
La Tene kristallikomplekt "HINGERAHU" LA TENE BRÄND
La Tene kristallikomplekt "HINGERAHU"
12.60€
Maksudeta: 10.50€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: La Tene kristallikomplekt "HINGERAHU"


La Tene kristallikomplekt "HINGERAHU" on sinu jaoks, kui sa tunned, et sa soovid üles leida endas rahu, soovid sisemist tasakaalu ning end emotsionaalselt hästi tunda. Hingerahu kristallikomplekti olen valmistanud selleks, et sinu vaimne pool saaks taastuda, sinu stressitase saaks võimalikult madalaks minna ja sinus olev närvilisus leiaks tee sinust eemale liikumiseks. Hingerahu kristallikomplekti sees on kolm äärmiselt tugevatoimelist rahustavat kristalli milleks on sügav tervendaja Alabaster, stressileevendaja Valge Hauliit ja ülimat rahu toov Seleniit. Kristallid on valget värvi koti sisse pandud koos väikese tutvustava jutuga.


"Hingerahu" kristallikomplekti kanna endaga kaasas ajal, mil tunned kõige enam vajadust kristallide poolsest tervendusest ja ajal, mil on sinu jaoks emotsionaalselt raske. Hingerahu kristallikomplekti võid hoida ka enda magamistoas voodi kõrval, et öösel unes olles sinu Aura saaks nende kolme kristalli ühise väe kaudu tervendatud. "Hingerahu" kristallikomplekti võid hoida ka enda foto vahetus läheduses, et teha endale läbi kristallide kaugteraapiat.


Alabaster vabastab sinu hinges olevad kõige kahjulikumad energiad, mis ei lase sul end hästi tunda. Alabaster vabastab kurbust, viha, närvilisust, aidates vabaks saada kõige häirivamatatest emotsioonidest ja asendades need tasakaalu ning rahuga. Valge Hauliit tervendab sind, aidates stressienergial sinu Aurakehast välja pääseda, andes sulle igapäevast tuge stressiga võitlemiseks. Seleniit sümboliseerib ülimat rahu, tasakaalu ja heaolutunnet, mis aitab sinu hingerahul taastuda ning sellel sinu hinge luua. Seleniit loob hingerahu tänu Alabasteri ja Valge Hauliidi sügava tervenduse kaudu.


Kui sa seda kristallikomplekti kasutad ja tunned, et sul on soov veelgi rohkem nende kristallide väge endasse laadida, siis soovitan aeg-ajalt kõiki neid kolme kristalle sellesse komplekti veel juurde lisada. Lisa aeg-ajalt kristallikomplekti koti sisse Alabasterit, Valget Hauliiti ja Seleniiti juurde.


Kristallikomplekti "Hingerahu" puhasta vähemalt korra kuus kookose-, jasmiini- või kummeliviirukiga, et nendesse kristallidesse kogunenud sinu stressienergia vabaneks nende seest ja et need kristallid saaksid sinuga jätkusuutlikult tööd teha!

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.