Menüü
Ostukorv

La Tene kristallikomplekt "KAKSIKLEEK"

La Tene kristallikomplekt "KAKSIKLEEK" LA TENE BRÄND
La Tene kristallikomplekt "KAKSIKLEEK"
8.80€
Maksudeta: 7.33€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: La Tene kristallikomplekt "KAKSIKLEEK"

Pilt on illustreeriv. Kõik kristallid on Maa ise loonud, need on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega, mis tähendab, et kristallikomplekt, mille tellid võib välja näha pisut erinev sellest, mis pildil. 

La Tene kristallikomplekt "KAKSIKLEEK" koosneb vaid naturaalsetest poolvääriskividest. Selles kristallikomplektis on imekaunid Kullisilm ja Hematiitkvarts.

Kullisilm ja Hematiitkvarts on imeilusa energiaga kristallid, mis aktiveerivad üheskoos sinu kõrgema Südametšakra, milleks on Tüümusetšakra. Nende kristallide vägi aitab sul jõuda tingimusteta armastuseni ja kõige kõrgema astme armastuseni, milleks on hingesugulaste üks liikidest - KAKSIKLEEK!

Hoia neid väekristalle endaga kaasas, kanna neid. Aseta kristallikoti sisse, milles on kristallid, ka enda foto. Kandes kristalle endaga kaasas või asetades need enda kodus armastusealtarile või Feng Shui järgi Lääne-ilmakaarde, keskendu sellele, mida need kristallid sinu ellu võiksid tuua. Olen need juba seadistanud nii, et need energeetiliselt toimiksid. Nüüd jääb lisada veel sinu energia sinna sisse.

Enne kui sa kristallide sisse enda armastusesoovi kodeerid ja kanaldad, siis põleta kristallide juures kindlasti kaneeli ja palo santo viirukit. Justnimelt kaneel aitab nende kristallide armastuseenergiat aktiveerida.

Kullisilm aitab sul kaksikleegi ära tunda ja Hematiitkvarts koos Kullisilma energiaga loovad kontakti Sinu ja Tema vahel!

Neid kristalle kanna nii, et teised neid ei näeks, kuna tegemist on võimsa kristalliseadistamisega ja spirituaalse protsessiga, siis need peavad olema "suletud uste taga" kuniks Kaksikleek on Sinu ellu saabunud.

Soovitan kindlasti kanda ka Larimari, Kivistunud Puitu, Roosat Kvartsi, Rodokrosiiti, Petaliiti, Tšaroiiti kui soovid Kaksikleegini jõuda!

Kui Sa neid kristalle kandma hakkad, siis hoia neid korra enda käes, sule silmad ning keskendu sellele, mida soovid nendelt kristallide kaudu endas muuta, enda ellu tuua ja kogeda.

Armastusega!

Lisainfo
Lisainfo Kristallid on pandud koti sisse. Komplektis on keskmise suurusega kristallid.
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.