Menüü
Ostukorv

La Tene kristallikomplekt "KODUKAITSE"

La Tene kristallikomplekt "KODUKAITSE" LA TENE BRÄND
La Tene kristallikomplekt "KODUKAITSE" LA TENE BRÄND
La Tene kristallikomplekt "KODUKAITSE" LA TENE BRÄND
La Tene kristallikomplekt "KODUKAITSE" LA TENE BRÄND
La Tene kristallikomplekt "KODUKAITSE"
15.90€
Maksudeta: 13.25€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: La Tene kristallikomplekt "KODUKAITSE"

Pildil olev kinkekoti värvus võib varieeruda.

La Tene kristallikomplekt "KODUKAITSE" on loodud selleks, et kaitsta sinu kodu erinevate õnnetuste, needuste, ebaõnne ja kurjuse eest. Kristallikomplekt koosneb viiest kaitse-energiaga kristallist, milleks on KullisilmTiigrisilm, Kiastoliit ja Tektiit. Need kristallid on kokku pandud koti sisse koos kristalle tutvustava jutuga.

Kristalle kombineeritakse selleks, et saada neist konkreetsemaid energiaid, ja mida rohkem on koos ühe ning sama energiaga kristalle, seda võimsamalt need suudavad koos ühel eesmärgil töötada.

Need kristallid töötavad üheskoos sellel eesmärgil, et sinu kodu oleks turvaline.

KULLISILM on universaalne kristall kaitsmaks sinu kodu ja perekonda. Kristall, mis suudab ära hoida ootamatuid õnnetusi, probleeme ja peresidemete purunemist. 

TIIGRISILM suudab kaitsta sinu kodu kellegi teise poolt suunatud kurjuse, ebaõnne, needusliku väe ja üleüldise halba soovimise eest. Lisaks kaitseb see sinu elamist ka majandusliku ebaõnne eest ja hoiab ära laostumist.

KIASTOLIIT kaitseb kodu ärasõnuvate energiate eest ning kõige selle eest, mida sa ei suuda näha, kuid mis võib sulle ja sinu perekonnale halba teha, nagu näiteks hingede eest, kes saabuvad meie koju halbadel eesmärkidel.

TEKTIIT kaitseb needuste eest, mis on seotud karjääri rikkumisega või tööalase ebaõnnega. Tektiidil on oskus tõugata sinu kodust eemale inimesed, kes võiksid sulle ja su perele liiga teha. Tektiidil on oskus kaitsta sinu kodu just öösiti ning saata sinna pääsenud needuslik vägi tagasi selle allikasse.

Kristallikomplekti võid järk-järgult lisada uusi kristalle, mille väge sa soovid saada, et hoida selle komplekti energiat erksana ja võimsana. Selleks soovitan sul lugeda „Kodukaitse kristallkomplekti loomise” artiklit, kus on loetletud üles kõik kristallid, mida saad lisaks olemasolevatele kristallidele juurde lisada. Selle artikli leiad SIIT.

Kristallikomplekti hoia kohas, kus keegi teine peale sinu pereliikmete seda näha ei saaks. Seda kõike sellepärast, et võõras silm ei peataks nende kristallide toimet.

Puhasta seda kristallikomplekti vähemalt ühel korral kuus
Salvei rituaalitaime suitsuga, et nendesse kristallidesse kogunenud negatiivne energia nende seest vabaneks ja et need kristallid saaksid sinu koduga jätkusuutlikult tööd teha!

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.