Menüü
Ostukorv

La Tene erikollektsioon käekett "PARIMAD VALIKUD ja KAITSE"

La Tene erikollektsioon käekett "PARIMAD VALIKUD ja KAITSE" LA TENE BRÄND
La Tene erikollektsioon käekett "PARIMAD VALIKUD ja KAITSE"
26.60€
Maksudeta: 22.17€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: "PARIMAD VALIKUD ja KAITSE"

Võimalikud valikud

Tooteid on piiratud koguses.

La Tene erikollektsiooni käekett "PARIMAD VALIKUD ja KAITSE" on kokku pandud Mahagon Obsidiaani, Bretšastunud Jaspise ja Hematiidi kristallidest. Väeehe, mis aitab Sul teha parimaid valikuid, et leida Sinu saatuse õige tee, kaitseb probleemide tekke eest.

See käekett on valmistatud vaid naturaalsetest poolvääriskividest, nii nagu kõik La Tene brändi ehted. Ehe on kokku pandud spetsiaalse käeehtekummiga, mis teeb selle ehte kandmise väga mugavaks.

MAHAGON-OBSIDIAAN on üks Obsidiaani liikidest, mille koostisosas leidub ka Magnetilist Hematiiti, mis teeb sellest võimsa kristalliteraapia kristalli. Obsidiaanilised omakorda on vulkaanilised kristallid ja Mahagon-Obsidiaan on peamiselt pärit vulkaanilistest piirkondadest, nagu Jaapanist, Mehikost või Lõuna Ameerikast (Mingil määral kaevandatakse Mahagon-Obsidiaani USAs). Mahagon Obsidiaanile omaseks väljanägemiseks on punakas pruun värvus, mille seest jookseb läbi erinevas mustris musti laike. Punakas pruun osa on tekkinud kõrge raua sisalduse tõttu.

MAHAGON-OBSIDIAANI käe peal kandmine annab (võib kanda mõlemal käel):


- Leevendab küünarnuki, käe, randme ja õla valu. Mahagon-Obsidiaan on üks vähestest kristallidest, mis sellistele probleemidele kristalli teraapiat annab).

- Kaitseb selle kandja Aurat energia vampiiride, kahjulike inimeste, pahasoovijate, needuste, ära sõnumiste, ebaõnne ja füüsiliste õnnetuste eest.

- Leevendab stressi, ärevuse tunnet, pinges lihaseid, pinges närve, rahustab ja aitab kahe jalaga maa peal olla.

- Mahagon-Obsidiaani kantakse käe peal, kui tegeletakse iseendale või kellelegi teisele ennustamisega. Olgu siis selleks ennustusviisiks enda visioonide kasutamine, ruunide, pendli või kaartide järgi ennustamine. Mahagon-Obsidiaan kaitseb iseenda energia kadumise eest ja takistab väsimuse teket, mis on esimene märk energia ära andmisest ennustamise ajal.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist. 

Mahagon-Obsidiaan on see kristall, millest vee-eliksiire ei valmistata, kuna selles on metalli. 

- Allergiad, kõrvavalu, aitab menopausi üle elada ja leevendada selle perioodi sümptomeid. Aidates hormoonidel tasakaalus olla ja peatades tugeva väsimuse tunde. 

- Seda kristalli kantakse selleks, et kehast mürkaineid välja juhtida.

- Tervendab naha lööbeid, toidu allergiaid ja leevendab toidu suhtes ülitundlikust.

- Mahagon-Obsidiaan on kasulik liigesevalude ja seljavalude korral. Eriti kasulik on see kristall meeste tervisele ja just selliste probleemide korra.

JUURTŠAKRA JA SAKRAALTŠAKRA

Mahagon-Obsidiaan aitab tervendada neid kahte Tšakrat. Mahagon-Obsidiaan aitab tervisel taastuda, kui tervises on väga palju erinevaid füüsilisi probleeme. See on märk selle kohta, et esimesed kaks Tšakrat on väga kahjustunud ja need ei suuda sinu kehas tööd teha. Sellisel juhul hakkab inimese kehasse ilmnema füüsilisi haiguseid ja üldiselt ka järjest mitmeid erinevaid haiguseid korraga.

SODIAAK

Tähemärgilt mõjutab Mahagon-Obsidiaan kõige enam SKORPIONEID ja AMBUREID. Kõige enam tasakaalu, tervist ja kaitset toob see nende tähemärgi meestele.
Lisaks sellele kaitseb see kristall Skorpioneid valede valikute tegemise eest, suurendab tema intuitsiooni, parandab iseloomujooni ja aitab kaasa stressi leevendamisele. See on üleüldine tervenduskristall Skorpionile, aidates esile tuua positiivsust ja optimistlikku ellusuhtumist. Suurendab eluenergiat ja isiklikku jõudu.

NUMEROLOOGIA

Mahagon-Obsidiaan on kaitsvaks talismaniks neile, kelle elutee number on 1. Elutee number 1 kohta saad lugeda SIIT ja enda elutee numbri välja arvutamise kohta saad lugeda SIIT.

Mahagon-Obsidiaan tervendab Juurtšakra probleeme ja on konkreetselt seotud viljakuse probleemide tervendamisega või enesekindluse tõstmisega. Selleks kandke Mahagon-Obsidiaani ehtena või asetage otse enda madratsi alla Juurtšakra piirkonda. 

Mahagon-Obsidiaani kristalli soovitan ma laadida Aragoniit geoodi peal või Hematiit geoodil ja puhastada seda aeg-ajalt Salvei või Palo Santo rituaalitaimega.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud Pärl ca 6 mm.
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.