Menüü
Ostukorv

La Tene erikollektsioon käekett "SPIRITUAALNE KAITSE"

La Tene erikollektsioon käekett "SPIRITUAALNE KAITSE" LA TENE BRÄND
La Tene erikollektsioon käekett "SPIRITUAALNE KAITSE"
36.60€
Maksudeta: 30.50€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: SPIRITUAALNE KAITSE

Võimalikud valikud

La Tene erikollektsiooni käekett "SPIRITUAALNE KAITSE" koosneb Kuldobsidiaani, Oonüksi, Vikerkaare Kuukivi ja Hematiidi pärlitest. Käekett, mis kaitseb sinu Aurat negatiivse energia eest ning muudab spirituaalselt tugevamaks.

Selles ehtes on vaid naturaalsed poolvääriskivid, nii nagu kõikides La Tene butiigi ehetes. Käeehe on kokku pandud spetsiaalse ehtekummiga, mis teeb selle kandmise väga mugavaks. 

KULDOBSIDIAAN on Obsidiaani üks liikidest, millele on iseloomulikuks tooniks musta struktuuri peal olev kuldne läige või kohati kuldne kuma. Kõik Obsidiaani erinevad liigid on vulkaanilised kristallid. Kuldobsidiaan tekib siis, kui vulkaan satub kokku veega ja seejärel tekib tardumine. Tardumise tagajärjel loobki selline kristalli vorm, milleks on Kuldobsidiaan. Kuldobsidiaani leidub vulkaanilistes piirkondades. Kuldobsidiaani peamiseks iseloomustavaks omaduseks on oskus kaitsta hinge kõige kahjuliku eest, mis maailmas eksisteerib. Seda nii füüsilisel kui ka vaimsel tasandil.

Kuldobsidiaan on suurepärane murede ja probleemide lahendaja. See aitab näha selgelt, mis on lahendus ja kuidas selleni jõuda. Olgu selleks mureks emotsionaalne, vaimne või füüsiline probleem. Väga hea eneseanalüüsimist võimendav kristall. Seda kandes või kasutades võid sa kogeda seda, kuidas hakkad rohkem enda ja teiste tegude üle järele mõtlema. Kuldobsidaan on spirituaalse arengu juures äärmiselt kasulik. Mida rohkem inimene analüüsib, seda suurem võimalus on ka arenemisele.

Kuldobsidiaan avab uue vaatenurga Sinu elule. Kristall, mis avab Sinu silmad suurejoonelisemalt elule, muutes Sind optimistlikumaks ja positiivsemaks. Aktiveerib Sinu spirituaalse kasvamise - mida kiiremini arened, seda parem Sulle.

Kuldobsidiaan on väga suure väega kristall, mis hakkab inimese Auras võimsa väega tööle, seega selle kandmisel võid sa esialgu tunda kehas ebamugavuse tunnet.

KULDOBSIDIAANI käe peal kandmine annab (võib kanda mõlemal käel):

- Kuldobsidiaan on väga suure väega kaitsekristall, millel on oskus sinu elust eemal hoida põhimõtteliselt igal tasandil kurjust ja halba. Kuldobsidiaan on universaalne kaitsekristall, nii nagu seda on ka Must Turmaliin. Nendel kahel kristallil on oskus igas suunas negatiivsust sinu elus ära hoida.

- See kristall on kasulik sellisel juhul, kus sinu ego teeb sulle endale liiga. Kuldobsidiaan aitab positiivset ego suurendada, kuid samas tervendada sellist ego, mis hingele liiga teeb. Aidates lahti saada ka teiste poole suunatud vihatundest ja kadedusest. Kui sul on probleeme kadedusega, siis Kuldobsidiaan aitab selle madala astme emotsiooni ära tervendada.

- Kuldobsidiaan on kristall, mis aitab tulevikku ennustada, mineviku probleeme lahendada ja eelmiste elude mälestusi esile kutsuda. Kui sa kannad seda kristalli, siis tee seda ennustamise ajal või selleks, et enda eelmiste elude kohta visioone esile kutsuda.

- Kristall, mis aitab sul leida üles enda õige saatuse tee. Meie saatuses on alati kaks teed, üks mille sees on katsumusi, mis meid ei õpeta ja teine on täis katsumusi, mis viivad meid paradiisi. Kuldobsidiaan aitab sul käia seda rada, mille kaudu sa õpid, saad targemaks ja saad enda elus nautida õppetundide vilju.

- Kuldobsidiaan aitab sul olla õnnelik, aidates sul olla rõõmsameelne ka siis, kui tegelikult on sul väga raske eluperiood. Kuldobsidiaan suurendab rõõmutunnet, kuna see on emotsioon, mis aitab eemale tõrjuda negatiivsust ja halba õnne, aidates sul endal võidelda negatiivsusega.

- Kuldobsidiaan on kristall, mis suudab sinu Auraväljast ära filtreerida need energiad, mis võivad sulle ühel või teisel viisil liiga teha. Kuldobsidiaan on Aurapuhastaja just negatiivsel tasandil, aidates kõigest halvast vabaks saada. Kuldobisidaan aitab näiteks teiste inimeste poolt tekitatud probleeme, nii füüsilisi kui ka vaimseid vabastada. 

- Kristall, mis aitab unistuste poole liikuda nii, et sa ise ei laseks tagasilöökidel endale liiga teha ja enda motivatsioonil kaduda. Kuldobsidiaan annab sulle tugevust hoolimata raskustest, mis sinu teele tekivad.

- Kuldobsidiaan on kristall, mis aitab sul endal negatiivseid mõtteid eemale hoida ja kui sind miski häirib, siis Kuldobsidiaan aitab selle minema pühkida. Kuldobsidiaan on kristall, mis aitab sul tugevamaks muutuda, aidates sul kõigele halvale paremini vastu seista ja andes sulle väge enda elus olevate probleemidega toime tulla. 

- See on kristall, mis kaitseb kiusamise eest. Kuldobsidiaanil on oskus kiusajaid eemal hoida ja kui sind on kiusatud, siis see suunab karma kiusaja poole teele.

Kuldobsidiaan on väga kiiretoimeline kristall, mis neelab kiirelt negatiivsust endasse, kui sa seda ehtena endaga kannad. Sellega seoses tuleb seda ehet korrapäraselt laadida ja puhastada. Vastasel juhul kristallid lakkavad väga kiirelt sinuga töötamast.

RAVITSEMINE

Kanna Kuldobsidiaani käe peal, et see annaks sulle edasi tervendavaid omadusi.

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Kuldobsidiaan on seotud Päikesepõimiku tervendamisega ja seega mõjub see hästi seedesüsteemile, soolestikule ning seedesüsteemi haiguste tervendamisele. Kuldobsidiaani kanna käeehtena või ripatsina pika paela/kee küljes, et see oleks võimalikult lähedal Päikesepõimikule. 

- Kuldobsidiaan aitab stressitaset vähendada, aidates lahti saada pidevast tujutusest, meeleolukõikumistest ja energiapuudusest. See kristall suurendab Päikesepõimiku aktiivsust ja see omakorda annab selle kandjale elujõudu ning positiivsust juurde. 

PÄIKESEPÕIMIK JA KOLMAS SILM 

Kuldobsidiaan on Päikesepõimiku tervendaja kristall, mis suudab välja juurida pessimistliku ellusuhtumise. Kuldobsidiaan aitab pidevast vingumisest, virisemisest, hädaldamisest ja vihatundest vabaks saada. Kuldobsidiaan aitab parandada väga katkist Päikesepõimikut. Kolmanda Silma Tšakrale mõjub Kuldobsidiaan samuti väga hästi, aidates suurendada intuitsiooni ja väga petlikes olukordades näha asju selgelt.

SODIAAK

Tähemärgilt mõjub Kuldobsidiaan kõige võimsamalt AMBURITEGA, aidates Amburite intuitsiooni tugevdada ja õpetades neil enda intuitsiooni ka usaldada. Kuldobsidiaan on eriliselt kasulik tulevikuvisioonide nägemiseks.

Lisaks visioonide toomisele on Kuldobsidiaan Amburile hea õnne, külluse ja rikkuse kristalliks. Kuldobsidiaan aitab suurendada Amburi Auraväljas head õnne ligikutsuvaid energiaid. Kui Kuldobsidiaani kannab Ambur, siis ta aitab sellega enda elu parandada ja enda ellu ligi kutsuda midagi, millest ta unistab. Toob Amburile tööalast edu ja häid võimalusi ning kaitseb ka ebaõnne ja ohtude eest.

Soovitan Kuldobsidiaani kanda ka nendel Amburitel, kes satuvad alatihti probleemide küüsi, konfliktidesse või sellise tähelepanu alla, mis tekitab ebameeldivat pinget. Kuldobsidiaan aitab Amburi ellu head õnne tuua siis, kui hea õnn ise ei soovi tema elus kohta leida. See aitab energiad Amburi jaoks soodsamaks muuta.

NUMEROLOOGIA

Numeroloogia järgi on Kuldobsidiaan väga kasulikuks õnne talismaniks kõigile neile, kes on sündinud eluteenumber 9 all.

Kuldobsidiaani võid laadida Aragoniit geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Sandlipuu viiruki või eeterliku õliga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
Tehniline
Mõõdud Pärl ca 6x2 mm.
KULDOBSIDIAAN on üks Obsidiaani liikidest, millele on iseloomulik kuldne läige mustal kristallil - sealt tuleneb ka selle kristalli nim..
9.50€
Maksudeta:7.92€
KULDOBSIDIAAN on üks Obsidiaani liikidest, millele on iseloomulik kuldne läige mustal kristallil - sealt tuleneb ka selle kristalli nim..
13.60€
Maksudeta:11.33€
PÄRLIKARPE leidub väga paljudest kohtadest ja peamisteks leiupaikadeks on rannikualad. Pärlikarpe on väga kaua aega kasutatud ehete valmistamisek..
39.00€
Maksudeta:32.50€
VIKERKAARE KUUKIVI on valge Kuukivi, millele on iseloomulikuks mustad täpid tekstuuris ja sinakas helendav läige. Kõige helendavamaid krista..
49.00€
Maksudeta:40.83€
KULDOBSIDIAAN on Obsidiaani üks liikidest, millele on iseloomulikuks tooniks musta struktuuri peal olev kuldne läige või kohati kuldne kuma. Kõik..
16.20€
Maksudeta:13.50€
SALVEI rituaalitõrvik
Enim müüdud
SALVEI on väga vajalik rituaalitaim, millega puhastatakse Aurat, hinge, keskkonda, kristalle ja põhimõtteliselt kõike, mida sa energeetiliselt so..
23.00€
Maksudeta:19.17€
PALO SANTO puu (1 tk)
Enim müüdud
Pilt on illustratiivne. PALO SANTO on müstilise ja saladusliku väega puu, mis kasvab Lõuna-Ameerikas. Palo Santo on olnud ka indiaanlas..
3.20€
Maksudeta:2.67€
BOSWELLIA PUU on üks peamisi taimi, millest tehakse viirukeid, õlisid, salve, selle puu puru põletatakse, et selle maagilisi om..
10.90€
Maksudeta:9.08€
SALVEI ja KADAKAS rituaalitõrvik on multifunktsionaalne halva energia puhastaja. See rituaalitõrvik on regulaarseks kasutamiseks, sel..
24.20€
Maksudeta:20.17€
Jaad on kirju kristall, seega tellitud toode võib pisut erineda pildil olevast.JAAD on universaalne ÕNNETOOJA! Jaad on kõrgelt hinnatud kristall,..
18.00€
Maksudeta:15.00€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.