Menüü
Ostukorv

LA TENE erikollektsioon sõrmus "INGLITE KAITSE"

LA TENE erikollektsioon sõrmus "INGLITE KAITSE" EHTED
LA TENE erikollektsioon sõrmus "INGLITE KAITSE"
15.50€
Maksudeta: 12.92€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: sõrmus "INGLITE KAITSE"

Võimalikud valikud

Tegemist on piiratud koguses toodetega.

Kristallsõrmused on tundlikud põrutustele ja survele ning see võib endaga kaasa tuua kristalli purunemise. Kristallehteid ei tohi pesta erinevate seepide ja puhastusvahenditega ning vältida tuleks nende kokkupuudet juukse- ja kehahooldustoodetega.

LA TENE erikollektsiooni sõrmus "INGLITE KAITSE" on valmistatud Opaliidi ja Hematiidi kristallidest. Väeehe, mis avab Inglite jaoks portaali, et nad saaksid kaitsta Sind ebaõnne ja pahatahtlikkuse eest.

See sõrmus on valmistatud vaid naturaalsetest poolvääriskividest, nii nagu kõik La Tene brändi ehted. Ehe on kokku pandud spetsiaalse ehtekummiga, mis teeb selle ehte kandmise väga mugavaks.

OPALIIT on inimese poolt tehtud, väga kõrge energiaväärtusega klaaskristall, mida tehakse metalli ühendamisel Dolomiidiga. See, et Opaliit on inimese enda tehtud kristall, ei tähenda, et sellel kristallil oleks vähem väärtust ja jõudu. Opaliit on siiski tehtud looduslikest elementidest. 

Opaliit aitab sul saavutada hingelisi muudatusi ja viia sind läbi spirituaalse transformatsiooni. Tegemist on kristalliga, mis suunab hinge end muutma ja seetõttu tekitab sinus soovi enda juures midagi parandada. Kanna või kasuta Opaliiti, et see aitaks sul hingelisel tasandil edasi liikuda.

Tegemist on ühe tugevama ja konkreetsema väega kristalliga, mis on seotud Inglitega ja nendega ühenduse loomisega. Kui sa otsid kristallide seast Inglikristalli, siis sa just leidsid selle. Kui sind huvitab Inglite maailm, sa tunned nende lähedust või soovid veel rohkem tunda, siis Opaliit aitab sul seda saavutada. Opaliit ühendab sind kaitseingli ja teiste Inglitega. 

Opaliidi kristall ka kutsub enda poole neid, kellel on vaja Inglitelt sõnumeid saada. Opaliit meeldib väga paljudele lastele, ja selle põhjuseks on see, et lapsed näevad oma Ingleid ja soovivad nendega suhelda. Opaliidi kasutamine või kandmine aitab Ingleid mõista ja nende sõnumitest aru saada. Loe artiklit ka teistest viisidest, kuidas oma kaitseingliga kontakti saada, SIIT.

Kristallidel kõigil on oma iseloom ja oskused, kui neid aga erinevalt kasutada, kanda, paigutada või kombineerida, siis nad annavad omakorda veel huvitavama jõu, mõju ja müstilise energia meile või keskkonda.

OPALIIDI maagiline mõju sõrmusena

Kui Opaliiti kanda sõrmusena, siis see mõjub erimoodi igas erinevas sõrmes kantuna. Kuna minu kirg on Hiromantia, siis seletan teile veidi lahti, kuidas just Opaliit sind aitab:

PÖIAL

Ükskõik kummas pöidlas sa Opaliiti kannad, toob see liigsetele muredele leevendust. Aitab leevendada sisemist pinget ja energiat, mis takistab õnnelik olla. 

NIMETISSÕRM EHK JUPITER

Vasak - Opaliiti on hea kanda Inglikristallina Jupiteri sõrmes, kui soovid Inglitelt vastuseid saada, juhtnööre ning numbrikombinatsioone näha.

Parem - Kui soovid enda mõtteid Inglitele edastada, siis kanna seda siin sõrmes.

KESKMINE SÕRM EHK SATURN

Vasak - Opaliiti selles sõrmes kandes aitab see tervendada neerusid ja reproduktsiooniorganeid. Selles sõrmes töötab see füüsilise keha tervendajana. Vabastab seksuaalseid blokaade ja sellega seotud muresid.

Parem - Opaliit on stressi, ärevust ja depressiooni tervendav kristall. Kui sa kannad seda selles sõrmes, siis just seda see aitabki leevendada. Kanna Opaliiti, et vabastada enda hingest kurbust ja sügavaid emotsionaalseid probleeme, et need saaksid terveneda.

NIMETA SÕRM EHK APOLLO

Vasak - Kui sa soovid Inglite poolt emotsionaalsele kehale kaitset, siis kanna seda siin sõrmes.

Parem - Paremas Apollo sõrmes aitab Opaliit sinu kaitseinglil pidevalt sinuga koos olla, aidates kaitsta füüsiliste probleemide ja õnnetuste eest.

VÄIKE SÕRM EHK MERKUUR

Vasak - Kanna seda vasaku käe sõrmes, kui soovid, et sinu Inglid juhiksid sind sinu eluülesannete poole.

Parem - Selles sõrmes kandes aitab Opaliit mõista, kes on sinu hingesugulane ja millised on sinu eluülesanded erinevate inimeste suhtes.

Soovitan esmalt ise tunnetada, millises sõrmes sõrmust kandes tunned sa end kõige mugavamalt ja seejärel sa saad aru, miks sul seda kristalli vaja on. 

- Opaliidil on olemas oskus sind ja Ingleid kontakti viia. Mida kauem on Opaliit sinuga kontaktis, seda tugevamaks muutub sinu ja Inglite vaheline side. Opaliidil on olemas vägi ja jõud, mis avab sinu Auraväljas Inglite jaoks võimaluse olla sinuga hingelises kontaktis. Opaliit kutsub Ingleid lähemale ja sind abistama. Kui sa kannad Opaliiti, siis saada enda mõtete kaudu Inglitele sõnumeid.

- Opaliit aitab sul paremini mõista märke ja sõnumeid, mis on sulle Inglite poolt saadetud. Kui sind käivad kummitamas teatud numbrite kombinatsioonid ehk Inglinumbrid, siis Opaliit on see kristall, mis aitab sul nende tähenduseni jõuda. Opaliit aitab sul ära defineerida, mida üks või teine number võib sinu elus tähendada.

Hoia Opaliidi kristalli enda Inglipäeviku kõrval, Inglikristallide altaril või oma kodus kõige Põhjapoolsemas toas, kus asub Inglite värav. Inglite värav ehk sinu kodu Ingliportaal on koht, kus on kõige õigem hoida erinevaid kristalle, mis aitavad sul Inglitega kontakti saavutada, lisaks Opaliidile näiteks veel TselestiitiKüaniitiSodaliitiSeleniiti ja Preniiti

- Opaliit on sinu jaoks, kui sa tunned, et sa vajad just täna juurde lisajõudu erinevate hingeliste probleemide ületamiseks. Opaliit toetab sinu hingelist kasvamist ja aitab sind erinevatest muredest vabaks päästa. Opaliit on sulle toeks kõige raskemal ajal, kui su hinges valitseb segadus, kui sa tunned end jõuetuna ja elust väsinuna. Opaliit aitab sellel hetkel Ingleid sinu lähedal hoida, ja see aitab kaitseinglil, kelle eesmärgiks on sind sellistest olukordadest välja juhatada ja sulle jõudu anda, sind positiivsele rajale edasi suunata.

- Opaliit on kristall, mis aitab sul enda lähedasi paremini mõista. Sellel kristallil on olemas vägi, mis avab telepaatilise sideme nende vahel, kes üksteist armastavad, näiteks sinu ja sinu kaaslase, ema-isa, õe-venna või hoopis lapse vahel. Opaliit aitab kandmisel sinu telepaatilist sidet tugevamaks muuta. Opaliit kuulab sinu südamehäält ning selle põhjal avab telepaatia inimesega, kes on sinu südames.

- Opaliit aitab uskuda ellu, uskuda iseendasse ja paremasse tulevikku. See kristall on nagu lootusekristall, andes sulle uut elumõtet, uue suuna ja juhatades sind heade ning positiivsete sündmuste suunas. Opaliit on väga positiivne kristall, aidates sul enda elu paremaks muuta juba tänu sellele, et see õpetab sind elu armastama.

- Opaliit sisemise rahu, leevendab ülereageerimist, suurendab heaolutunnet ja leevendab kurbust. 

- See kristall aitab sul mediteerida ja kui sa kannad seda endaga pidevalt kaasas, siis see aitab sul ka väga närvilises kohas olla sina ise, rahulik ning tasakaalukas. Sobib ka kasutamiseks ja kandmiseks sellise töö juures, kus sa pead kokku puutuma väga paljude erinevate inimestega, kellel on muremõtted ja stress. Opaliit tagab, et sa seda kõike enda Aurasse vastu ei võtaks. 

- Opaliit aitab esile kutsuda sügaval hinges peituvaid negatiivseid emotsioone, mis tekitavad ärrituvust. Seda kõike selleks, et need hingest eemaldada. Opaliit teeb seda nii, et see ei tee sind samal ajal närviliseks. 

- Opaliidi kristall aitab sulanduda seltskonda, ühiskonda ja aitab elada vabalt teistega, ilma endale või teistele piire seadmata. Väga sobilik neile, kes on uude kohta elama läinud või kolinud hoopis teisele poole maakera, kus on teine kultuur ja tavad.

- Õpetab elu nägema materiaalsusest väljapoole, et meie ümber eksisteerib materiaalne ja vaimne pool.

- Opaliit toob ärilist ja tööalast edu neile, kelle töövaldkonnaks on mediteerimine, jooga, reiki, ravitsemine, tervendamine, massaaž, teraapia, psühholoogia või mis on seotud hinge tervendamise ja ravitsemisega. Opaliiti on kasulik hoida oma töö juures või kanda ehtena, kui soovid ärilist ja tööalast edu. Töö juures võiks Opaliiti olla kohe rohkesti. Soovitan töökoha edukuse ja õnne tõstmiseks lisada Opaliidi kõrvale ka Mariami Jaspise ning Piltjaspise.

- Opaliit koos Roosa Kvartsiga aitab selle kandjal leida üles enda saatusekaaslast või elukaaslashinge.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaašikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Kristall, mis aitab sul terveneda eelmiste elude rasketest mälestustest ja traumadest. Opaliit on eriti kasulik lastele, kes mäletavad midagi, mis ei ole selles elus eksisteerinud või kannavad mälestust, mis teeb haiget või paneb lapse midagi põhjendamatult kartma. Opaliit aitab selliseid probleeme tervendada ja lasta vabaks eelmisest elust kaasa võetud valu.

- Opaliit on väga kasulik tervenduskristall, kui probleemiks on õudusunenäod ja vahetpidamata tekkivad negatiivse alatooniga unenäod. Opaliit aitab tervendada inimese Auravälja, vabastada sealt stressi, mis võib selliseid unenägusid põhjustada. Aitab ka luupainajaid ja deemoneid Auraväljast eemal hoida. Opaliidi poleeritud kristalli soovitan ma hoida voodi all, kõrval või lisada unenägude kristallikomplekti. Eriti kasulik on Opaliit laste uneprobleemide tervendamiseks.

- Kristall, mis aitab närvisüsteemi tervendada, aidates stressil, depressioonil, närvipingel, paanikal ja negatiivsetel mõtetel kaduda.

- Opaliit aitab ravitsemise ja tervendamise eesmärgil kehal paremini hapnikku omastada, sellepärast on Opaliit ka väga hea ülemiste hingamisteede tervendamiseks. Opaliiti kanna või kasuta siis, kui sul on probleeme astmaga, pideva köha või nohuga.

KROONTŠAKRA

Opaliit on Kroontšakra kristall ehk kristall, mis töötab väga hästi sinu kõige kõrgema Tšakraga. Opaliiti kandes või kasutades aktiveerib see Kroontšakra töösse. Opaliit avad sinu meeled ja abistab sind Inglitega kontakteerumisel. Kui sa soovid tunda Ingleid enda ümber, siis selleks on vaja Kroontšakra aktiveerida. 

Opaliit on Kroontšakra kristall, mis töötab väga hästi sinu kõige kõrgema Tšakraga. Opaliit aktiveerib Kroontšakra töösse, avades sinu meeled ja abistades sind Inglitega kontakteerumisel. Kui sa soovid tunda Ingleid enda ümber, siis selleks on vaja Kroontšakra aktiveerida. Selle kristalli kaudu on võimalik teele saata palveid ja soove just Inglitele. Opaliiti kandes või kasutades palveta ja saada enda soov nende poole teadlikult teele. Palu, et sulle vastataks ja sinu südamesoov täidetaks. 

SODIAAK

Tähemärgilt mõjutab Opaliit kõiki tähemärke võrdselt.

Opaliiti on sul kasulik kanda oma tähtkuju intuitsioonikristallidega ja Inglitega ühendusse viivate kristallidega. Opaliit võimendab kõiki kristalle, mis aitavad sul hingeliselt areneda ja Inglimaailmaga kontakti saavutada. 

Opaliiti võid laadida Kõrberoosi või Tselestiit geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Sandlipuuviiruki/eeterliku õliga

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Lisainfo
Lisainfo Hematiidi suurus ca 3 mm, Opaliidi suurus ca 12x3 mm.
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.