Menüü
Ostukorv

La Tene erikollektsioon sõrmus "KÜLLUS JA ÄRILINE EDU"

La Tene erikollektsioon sõrmus "KÜLLUS JA ÄRILINE EDU" LA TENE BRÄND
La Tene erikollektsioon sõrmus "KÜLLUS JA ÄRILINE EDU"
12.90€
Maksudeta: 10.75€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: "KÜLLUS JA ÄRILINE EDU"

Võimalikud valikud

Tegemist on piiratud koguses toodetega.

La Tene erikollektsiooni sõrmus "KÜLLUS JA ÄRILINE EDU" on valmistatud Piltjaspise ja Valge Ahhaadi kristallidest. See väeehe toob majanduslikku kindlustunnet, küllust, rahavoolu, ärilist edu ja head õnne.

See sõrmus on valmistatud vaid naturaalsetest poolvääriskividest, nii nagu kõik La Tene brändi ehted. Ehe on kokku pandud spetsiaalse ehtekummiga, mis teeb selle ehte kandmise väga mugavaks.

PILTJASPIS on kirju kristall, mille põhilisteks toonideks on beež ja pruun. Piltjaspis meenutab oma välimuselt sageli maastikku ja liivaluiteid. Piltjaspisel on pikk ajalugu kaitsekristallina ja seda on kasutatud kaua aega kaitsmaks hävituslike ilmastikuolude eest. Piltjaspist kanti kaasas merel, et torm ei murraks meest ning vihmametsades rändamisel kaitseks salakavala looduse eest. 

Piltjaspis on äärmiselt rahuliku energialainega kristall, mida saab kasutada pingete või mõne teise energia maandamisel. Piltjaspisel on väga pikk ajalugu müstitsismis ja seda on kasutatud väeesemena Vanas-Egiptuses. Piltjaspist kanti lapsest saati, et kaitsta teda halbade hingede eest. 

PILTJASPISE kandmine erinevates sõrmedes

Pöial

Vasak - Vasakus pöidlas aitab suurendada tööalaseid ambitsioone ja julgustab edu poole pürgima.
Parem - Piltjaspis aitab kaasa oma äri edukale rajamisele ja juhtumisele.

Nimetissõrm ehk Jupiter

Vasak - Suurendab tööalalist intuitsiooni ja oskust märgata probleeme ennem, kui need päevavalgele tulevad.
Parem - Aitab teiste töötajatega, kollektiivi liikmetega, äripartneritega ja klientidega paremini suhelda.

Keskmine sõrm Saturn

Vasak - Eemaldab hirmud, allaandmis soovi ja pideva meeleolu muutlikkuse seoses töö asjadega.
Parem - Suurendab ambitsioone, aitab näha uusi võimalusi ja aitab mugavustsoonist välja tulla.

Nimeta sõrm ehk Apollo

Vasak - Kiirendab tööalalisi, materiaalseid ja rahalist edu.
Parem - Aitab ligi tõmmata uusi võimalusi ja paremat töökohta.

Väike sõrm ehk Merkuur

Vasak - Suurendab enesekindlust ja süstib usku enda ettevõtmistesse.
Parem - Aitab teistel märgata teie jõudu ja julgust, mis on ärimaailmas kasulik. 


RAVITSEMINE

- Piltjaspis on viljakusekristall, kui seda kasutada ja kanda koos Punase Jaspise või Punase Aventuriiniga

- Piltjaspis suunab suitsetamisest loobuma, aidates mõista seda, miks selline tegevus on halb ja ei vääri sinu tähelepanu. See aitab sujuvalt minna üle tervislikumale eluviisile, aidates sul teha enda keha ja hinge jaoks tarku valikuid. Analoogse väega on Suitskvarts. Kui soovid kindlasti väga kiiresti ja hea lõpptulemuseni jõuda, siis on tark neid kristalle koos kasutada või kanda näiteks ehtena. 

- Piltjaspis aitab välja tulla rasketest traumadest ja on üks kristallidest, mis aitab operatsioonijärgselt taastuda. Piltjaspist on mõistlik kanda endaga või hoida enda läheduses terve tervenemise ja taastumise perioodil. Piltjaspis blokeerib tüsistuste tekkimist ja süstib elurõõmu ning jõudu, mis on tervenemise jaoks üliolulised faktorid. Piltjaspis aitab üle saada pikaajalisest haiglas viibimisest, aidates elujõudu suurendada ja uuesti tavapärasesse elurütmi naaseda.  

- Piltjaspis aitab mineraalainetel kiiremini kehasse jõuda ja üleüldiselt vitamiine kergemalt omaks võtta.

- Piltjaspis aitab tervendada neerudega seotud probleeme.  

PÄIKESEPÕIMIK

Piltjaspis on Päikesepõimikut aktiveeriva ja tasakaalustava toimega. Piltjaspise puhul on tegemist väga intensiivse maise edu ja õnneenergiat kasvatava kristalliga. Kristall, mis aitab ligi tuua häid võimalusi eneseteostamiseks ja erialalise õnne saavutamiseks. Kristall, mis aktiveerib Päikesepõimiku küllusenergiaid ligi tõmbama. Mida aktiivsemini töötab sinu Päikesepõimik, seda külluslikumad võimalused sinu teele satuvad. 

SODIAAK

Tähemärgilt mõjutab Piltjaspis kõige enam SKORPIONITKALJUKITSE ja VÄHKI.

Piltjaspis on Kaljukitse külluse- ja materiaalse edu kristall. Piltjaspis toob Kaljukitse ellu rahavoolu, oskuse leida üles oma unistuste töö ja tööpositsioonil kõrgemale tõusta. Kaljukitsel on kasulik Piltjaspist enda kodus, küllusekristallide keskel või tööjuures hoida. Kanda sellel perioodil, mil soovitakse materiaalset kindlustunnet ja heaolu saavutada.

NUMEROLOOGIA

Sünnikuupäeva poolest on 8. kuupäeval sündinute õnnekristalliks Piltjaspis. See on kristall, mis suurendab sellel kuupäeval sündinute külluseõnne, enesekindlust, toetab sinu oskusi ja annab piisavalt palju inspiratsiooni selleks, et elus saavutada see, mida soovitakse. Piltjaspis toob head õnne kõikidele, kes on sündinud 8. kuupäeval.

Piltjaspist soovitan laadida Tsitriin geoodil ja puhastada Salvei rituaaltaime suitsuga või Salvei eeterliku õliga

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.