Menüü
Ostukorv

LA TENE erikollektsioon sõrmus "SELGUS ja HEA ÕNN"

LA TENE erikollektsioon sõrmus "SELGUS ja HEA ÕNN" LA TENE BRÄND
LA TENE erikollektsioon sõrmus "SELGUS ja HEA ÕNN"
19.90€
Maksudeta: 16.58€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: "SELGUS ja HEA ÕNN"

Võimalikud valikud

Tegemist on piiratud koguses toodetega.

La Tene erikollektsiooni sõrmus "SELGUS ja HEA ÕNN" on valmistatud LasuriidistPärlikarbi kristallidest, mida kaunistavad ülekullatud hõbe 925 pärlid. Väeehe, mis toob selgust, tasakaalu, rahu ja head õnne ning aitab Sul end hästi tunda. Annab jõudu eneseteostamiseks.

See sõrmus on valmistatud vaid naturaalsetest poolvääriskividest, nii nagu kõik La Tene brändi ehted. Ehe on kokku pandud spetsiaalse ehtekummiga, mis teeb selle ehte kandmise väga mugavaks.

LASURIIT ehk Lapis Lazuli on mineraalide kogum LazulistPüriidist ja Valgest Kaltsiidist. Lasuriit on erksat sinakat tooni kristall, mille seest käivad läbi valged kuni kuldset tooni mustrid. Enamus meie Lasuriiti tuleb Afganistanist, kus pärineb ka maailma kõige väärtuslikum Lasuriit. Lasuriidi kristallil on väga võimas minevik, mis on seotud Pärsia ja Egiptusega. Lasuriit on olnud kaua aega nende piirkondade kaitsetalismaniks ja usutakse siiamaani, et Lasuriidil on oskus sulgeda ligipääs "The Evil Eye" jaoks ehk kurja silma jaoks. Lasuriit on võimas Aurakaitse kristall, mis kaitseb needuste, halva karma ja ebavajalike kogemuste eest. Lasuriidil on minu jaoks veel üks lemmikomadus, ehk see aitab selgeltnägemise oskust tugevdada ja võimendada. 

Lasuriidil on inimkonna ajaloos pikk minevik, mis meile tänaseks ka teada on. Lasuriiti kasutati ehetena ja hiljem väeesemena vähemalt 6500 aastat tagasi. See on aeg, mida on suudetud Lasuriidi kasutamise kohta tõestada. Siis hakata Lasuriiti ennekõike kasutama MesopotaamiaEgiptuseHiinaKreeka ja Rooma aladel. Kõige suuremaks Lasuriidi allikaks on Afganistan, kus on väga laialdaselt ja palju seda sealsetes mägedes. 

Lasuriiti kasutasid ajaloolised ja võimekad inimesed. Näiteks Tutanhamoni kuulsa maski pealt on leitud Lasuriiti. Ilmselgelt kasutati seda selle maski peal kurja väe eemale hoidmiseks, taassünni ja peale surma väe saamise jaoks. Lasuriidil on oskus säilitada kõike seda, mida sa enda füüsilises kehas oled loonud, et järgmine elu saaks tugeva põhja alla sellest, mille oled varasemalt juba ära õppinud ja loonud. Lasuriidi erksinine toon sümboliseerib taassündi ja peale maist elu hinge edasi rändamist. 

Iidsed egiptlased kasutasid Lasuriidi kristallipuru kosmeetika loomiseks ja seda kasutati ka maalide ning erinevate ornamentide värvimiseks. Egiptlaste sinised vaasid värviti Lasuriidist valmistatud värviga. Kristall andis kauni välimuse, kuid mis kõige tähtsam oli nende jaoks - see andis selle kristalli väe sinna vaasi sisse. 

Üleüldiselt toob Lasuriit spirituaalset kasvu, see on kristall, mis aitab intuitsioonil areneda ja hinge sügavust suurendada. Lasuriiti kaasas kandes teeb see oma töö ilusti ära, kui me räägime spirituaalsusest. Seda kristalli sobib hoida ka pendli kotis, kaartide juures, ruunidega koos, et see aitaks paremaid ennustustulemusi saada.

Hoia Lasuriidi kristalli lapse toas laua peal või kasvõi koolilaua peal. Lasuriit aitab lapse loomingulisel poolel areneda ja seega aitab ka paremaid õppetulemusi saada. Lasuriit juhib inimese meele ise lahendusi leidma ning õpetab, et kõik peab ise siin elus ära tegema. 

Kristallidel kõigil on oma iseloom ja oskused, kui neid aga erinevalt kasutada, kanda, paigutada või kombineerida, siis nad annavad omakorda veel huvitavama jõu, mõju ja müstilise energia meile või keskkonda.

LASURIIDI maagiline mõju sõrmusena:

Lasuriiti sõrmes kandes avalduvad kõik selle kristalli toimed, kuid konkreetsemates sõrmedes kantuna tulevad esile teatud energiad teistest paremini. Need, millised energiad vastavalt sõrmele tulevad esile, olen kirja pannud siia:

PÖIAL

Vasak Kanna Lasuriidi kristalli enda vasakus pöidlas, et suurendada enda isiklikku jõudu. See on energiat andev kristall selles sõrmes, aidates hoida sinu positsiooni ja mainet. Eriliselt kasulik kristall selleks, et tõusta elus kõrgele positsioonile. See toob õnne!

Parem -  Selles pöidlas aitab Lasuriit tuua oskust näha minevikku, olevikku ja tulevikku ning seda enda tarbeks. Aidates enda saatusest ja karmast paremini aru saada.  

NIMETISSÕRM EHK JUPITER

Vasak - Vasakus Jupiteri sõrmes on Lasuriit eriliselt kasulik, aidates sul hingedega kontakteeruda, kes sinu seljataga seisavad ja sind kaitsevad, aidates sul nendele sõnumeid saata.

Parem - Aitab rohkem hingesid, Ingleid ja kaitsvaid energiaid sinu Aurasse kutsuda.

KESKMINE SÕRM EHK SATURN

Vasak - Vasakus Saturni sõrmes aitab Lasuriit vabastada hinges olevad isiklikud blokaadid, et sa saaksid enda intuitsiooni täiel määral tugevdada. See on kasulik isiklikuks spirituaalseks arenguks. Lasuriidil on oskus intuitsiooni ja spirituaalsust suurendada.

Parem - Kanna paremas Saturni sõrmes Lasuriiti, kui sa soovid enda tulevikku paremini ette näha. See on tuleviku nägemise kanal, mille aitab Lasuriit enda väega avada. Lasuriit aitab visioone ja nägemusi tuua.

NIMETA SÕRM EHK APOLLO

Vasak - Vasakus Apollo sõrmes aitab Lasuriit esile kutsuda eelmiste elude kohta nägemusi. Lasuriidil on oskus sinu hinge endaga kõnelema panna, andes sulle visioone ja nägemusi sinu eelmiste elude kohta. Eriliselt kasulik on see unenägude kaudu vastuse saamisel. Kui sa hakkad seda kristalli kandma, siis see hakkab sinu unenägude nägemist mõjutama.

Parem - Kanna Lasuriidi kristalli paremas Apollo sõrmes, et see aitaks avada sinus peidetud ja varjatud spirituaalseid andeid. See on kristall enese arendamiseks ja enda hinge võimsamaks muutmiseks. Aidates välja tuua sinu hinges oskuseid, mille oled enda eelmistes eludes omandanud. See on energiate vabastamise kristall, mis avab sinu hinge teadmisi. 

VÄIKE SÕRM EHK MERKUUR

Vasak/Parem Merkuuri sõrmes aitab Lasuriit blokeerida energia-vampiirluse, mida keegi teine võib sinu poole suunata. Samas on see kasulik ka selleks, et sa ise ei oleks teistele inimestele energia-vampiir. 

Sõrmust hakka kandma selles sõrmes, kus see sulle kõige mugavamini ja paremini sobib. Seejärel alles loe selle kohta, mida see kristall selles sõrmes sulle annab. Siis saad sa aru, miks sa just selles sõrmes soovid seda kanda!

RAVITSEMINE

Lasuriit on kristall, millest vee-eliksiire ei valmistata, kuna selles on metalle. Kristallid, mille sees on metalliühendeid, nendest kristallidest ei ole soovitatav tervendaval eesmärgil kristallivett teha.

- Lasuriit aitab pearingluse, unisuse ja tasakaalu probleemide korral. Kuna tegemist on Kolmanda Silma Tšakra kristalliga, siis see aitab selle Tšakra tasakaalutusest tekkivaid probleeme tervendada. Kui Kolmas Silm korralikult tööd ei tee, selle energiad kõiguvad üles-alla, siis tekivadki sellised probleemid.

- Sellel kristallil on oskus leevendada valusid, mis asuvad kaelapiirkonnast üleval pool, olgu siis selleks kukal, otsmik, silmad või nina. Lasuriit aitab kokkuvõtvalt tervendada peapiirkonna valusid ja eriti neid valusid, mis on stressi tagajärjel tekkinud.

- Lasuriit aitab lahti saada põhjendamatust surmahirmust. Näiteks kui pidevalt käivad peast läbi surmamõtted, mis ei ole seotud suitsiidiga, vaid sellega, et ehk äkki sinuga või sinu lähedasega varsti juhtub midagi, siis Lasuriit aitab selliseid mõtteid vaigistada. Lasuriit tervendab alateadvuses olevat probleemi, mis põhjustab selliste tunnete ja mõtete tekke. Lasuriit õpetab julgelt elama ja surma mitte kartma.

- Nii nagu enamus kristallid võitlevad stressi vastu, siis seda teeb ka Lasuriit. Lasuriidi kandmine on kasulik, kui sa soovid enda stressitaset taandada ja see on kasulik ka depressiooni all kannatajale. Lasuriit kiirendab selliste probleemide tervenemist.

- Lasuriidil on oskus unehäireid tervendada ja eriti siis, kui uneprobleemid on väga tõsised ning takistavad lausa igapäevaelu elamist. Lasuriiti on sellisel juhul kasulik kanda või seda kristalli voodi kõrval hoida. Lasuriit võiks esineda erinevates Ingli- ja unenägudekristallide komplektides, ka seal aitab see seda toimet edasi anda.

- Lasuriit on see kristall, mis kaitseb spirituaalselt sinu Auravälja nahahaiguste tekkimise eest. Lasuriiti soovitan ma kanda neil, kes kardavad väga nahakasvajate teket. Lasuriit eemaldab ennekõige hirmu, mis omakorda võib haiguse esile kutsuda ja seejärel loob Aurale ümber kaitse, et see haigus ei saaks sinu ellu väga kergelt tulla. Seetõttu soovitan ma kanda Lasuriiti suvisel ajal. Aga ka kõikide selle teiste energiaomaduste tõttu. Lasuriit on väga võimekas kristall, mille väge ei tohiks alahinnata. 

KOLMAS SILM

Lasuriit on oma energiatega väga tihedalt seotud Kolmanda Silma Tšakraga ehk kuuenda Tšakraga. Lasuriit on eriliselt kasulik selle Tšakra aktiveerimisel. Kui Kolmas Silm aktiveerub, siis intuitsioon muutub väga tugevaks, täpseks ja sul avaneb võimalus teha vahet õigel ning valel. Kokkuvõtvalt võib öelda, et Lasuriit aitab intuitsiooni arendada ja seda korrektseks muuta. Lisaks sellele aitab Lasuriit läbi une päevasündmusi ette näha, ohtusid läbi unenägude ennem näha, kui need sinu ellu saabuvad, ja visioonidel tekkida, mis aitaksid sind igapäeva elus.

SODIAAK  

Tähemärgilt sobib Lasuriit kõige paremini kokku ♐ AMBURITEGA ja ♓ KALADEGA. Lasuriit ei ole tüüpiline armastusekristall, kuid Amburitele on see väga kasulikuks kristalliks just armastuse alal. Lasuriit aitab Amburil tajuda, kes on tema hingesugulane ja kes saatusekaaslane, aidates leida teed õige armastuse juurde. Kui Ambur on oma armastatu leidnud, siis Lasuriit on see kristall, mis aitab seda suhet tugevana hoida.

Lasuriit on kristall, mis aitab KALADEL intuitiivsemaks muutuda, see suurendab Kalade spirituaalsust, aitab elu poolt saadetud märke paremini lugeda ja muudab Kalad sotsiaalsemaks. Kalade jaoks on Lasuriit väga kasulik hinge kasvamise jaoks, see aitab elust ja kogemustest õppida. Lisaks sellele on kasulik kinkida Lasuriiti enda lähedasele Kaladele, kuna Lasuriit aitab sinu ja Kalade suhet tugevamaks muuta. Lasuriit aitab Kaladel mõista ümbritsevat, oma sisetunnet usaldad ja teha vahet õigel ja valel. Lasuriit aitab Kalade soovidel täituda, annab juurde jõudu eneseteostamiseks ja enda ambitsioonide elluviimiseks.

Lasuriit on õhu elemendi sodiaakide kristall, mis tugevdab intuitsiooni ja aitab spirituaalselt võimekamaks muutuda.

Soovitame kristallidest valmistatud ehteid aeg-ajalt puhastada ning laadida, et tõsta nende energiataset. Lasuriiti sobib kõige enam laadidida Tselestiit geoodi peal ja oleks hea, kui seda vähemalt korra kuus Salveiga
puhastada. 

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
Lisainfo
Lisainfo Pärl ca 4x3 mm.
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.