Menüü
Ostukorv

LA TENE erikollektsioon sõrmus "SISETUNNE"

LA TENE erikollektsioon sõrmus "SISETUNNE"
LA TENE erikollektsioon sõrmus "SISETUNNE"
16.60€
Maksudeta: 13.83€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: sõrmus "SISETUNNE"

Võimalikud valikud

Tegemist on piiratud koguses toodetega.

LA TENE erikollektsiooni sõrmus "SISETUNNE" on valmistatud Angeliidi ja Pärlikarbi kristallidest, mida kaunistavad värvitud Hematiidi pärlid. Väeehe, mis aitab Sul oma sisetundest paremini aru saada ja läbi õige sisetunde elus otsuseid langetada. Suurendab spirituaalset teadlikkust.

See sõrmus on valmistatud vaid naturaalsetest poolvääriskividest, nii nagu kõik La Tene brändi ehted. Ehe on kokku pandud spetsiaalse ehtekummiga, mis teeb selle ehte kandmise väga mugavaks.

ANGELIIT on Inglite kristall ja selle reedab ära ka juba selle kristalli nimi, mis on Inglise keelsest sõnast "Angel" ehk Ingel. Angeliit on seotud Inglimaailmaga niivõrd, et see on üks tugevamaid kristalle, mida kasutatakse Inglitega kõnelemisel. Kõikidel elavatel on oma kaaslashing, kellel ei ole füüsilist keha ja Angeliit on maapealne kontakt sinu ja tema vahel. Angeliiti kandes aitad sa luua enda isiklikule Inglile portaali, mille kaudu on tal lihtne sind kätte saada ja kõnetada. Piisab juba sellest, et Angeliidi kristallid sind ümbritsevad, et Inglid saaksid lihtsamini sinuga kontakti astuda. Inglid on need, kes meile sõnumeid, märke ja õpetusi toovad. Kui sul on oskus neid kuulata, siis sinu elu müsteeriumid lahenevad kiiremini ja sa saad täpselt aru, miks mõni asi sinuga juhtub. 

Angeliit pärineb ja seda kaevandatakse peamiselt Saksamaalt, Poolast, Liibüast, Mehhikost ja Egiptusest. Need on need piirkonnad, kus Angeliit maapõues pesitseb ja kus on võimalik neid kaevandada. 


ANGELIIDI 
maagiline mõju sõrmusena:

- Angeliit viib sind ühendusse Inglitega, eriti sinu enda kaitseingliga. Kui Angeliidi kristall on sinu läheduses, siis see avab kanali, mille kaudu on Inglid võimelised sinuga kontakteeruma. Sellesama omaduse tõttu on kasulik Angeliiti kanda siis, kui sa soovid Inglitepoolset tuge, kaitset, abi ja nendega suhelda. Angeliidi kandmine aitab sind ja kaitseinglit pidevas kontaktis hoida. Kui sa ei tunne, et keegi valvab sinu seljatagust, siis on mõistlik luua kristallidega soodne keskkond, et kaitseingel suudaks sinule abi pakkuda. 

- Angeliit aitab kontakteeruda sinu kaitseingliga, aidates sinu Aurasse luua vajalikud kanalid, et ta ühendust saaks.

- Kui Angeliit on käel, siis võetakse sinu mõtteid kuulda ja nii palveid kui  ka soove, mida nad hakkavad täitma.

- Kui soovitakse kaitseinglitelt kaitset saada, siis tuleb alati mõtetes seda paluda ning öelda neile, et nad kaitsma asuksid, mitte ei laseks sul mõnda halba kogemust saada. Alati tuleb küsida abi inglite käest, mitte oodata seda.

- Eemaldab pinged, stressi, liigse muretsemise ja aitab lahti saada pidevast ärevustundest.

- Angeliit soodustab lihaste lõdvestumist ning seega on väga kasulik ka unehäirete ravitsemisel.

- Hoidke Angeliidi enda lähedal, kui soovite öösel kaitset saada halbade hingede eest või kui viimasel ajal on külas käinud luupainajad ehk deemonid. Käe peal võib hoida Angeliiti ka siis, kui soovite öösel uinudes läbi une mõnele küsimusele vastust saada. Selleks enne magama jäämist esitage oma inglitele küsimus ning unes saate vastuse. Jätke meelde see, et küsimustele vastatakse alles siis, kui need küsimused on väärt küsimast, seda otsustavad aga sinu enda inglid.

- Kandke paremal käel Angeliiti, kui te soovite teada, kes on teie ingel. Ta hakkab varsti ennast teile näitama.

- Kui teil on soov oma kadunud lähedasega kontakteeruda või talle sõnumi edastada, siis kande Angeliiti paremal käel ja mõelge selle hinge peale või haual käies läbi mõtete saatke talle oma sõnum.

- Angeliidi kristall aitab kadunud lähedase hingega kontakti hoida. See tähendab seda, et peale tema edasi liikumist puhkamisfaasi suudab ta unenägudesse ilmuda, kui on vaja midagi olulist teada anda, kuulata sinu mõtteid, kui soovid temaga suhelda, või kaitsta, kui vaja.

RAVITSEMINE

Angeliit on kristall, mille poleeritud kujust vee-eliksiire ei valmistata, kuna see on habras kristall.

- Madal hemoglobiinitase, vere hüübimise probleemid, aneemia, peavalud (mis on tingitud füüsilisest probleemist), ärevushäire, kaotusvalust tekkinud stress, kaasasündinud hingamisteede probleem (aitab karmaatilisest probleemist vabastada pikaajalisel kandmisel). 

- Mina soovitan Angeliiti kanda ka siis, kui on läbi elatud nii-öelda kokkukukkumist, südameoperatsioonilt tulnutel või nendel, kes on mõne ime läbi mingisugusest raskest haigusest või õnnetusest pääsenud. Angeliit kaitseb neid selle eest, et selline olukord uuesti ei tekiks ja annab selle kandjale mõista "miks nii juhtus, mis oli selle põhjus, mida sooviti sulle sellega mõista anda jne".

SODIAAK 

Tähemärgilt on Angeliit VEEVALAJATE hingerahu ja Inglitega kontakteerumise kristall. Angeliit on üks parimaid valikuid Veevalajale enda intuitsiooni arendamiseks. Angeliidil on oskus Veevalaja intuitiivsust tugevamaks muuta, aidates Veevalaja sisetunnet selgemaks teha ja läbi õige sisetunde elus otsuseid langetada. Angeliit suurendab Veevalaja spirituaalset teadlikkust, õpetades Veevalajale kuulama enda hinge häält. Tegemist on kristalliga, mis aitab selgelt tajuda ja valenägemusi eemale hoida. Angeliidi tugevaim omadus on luua Veevalaja ja tema kaitseingli vahele ühendus. See annab võimaluse Veevalajal enda kaitseinglit tundma õppida ja tema käest alati tuge saada, kui selleks on vajadus. 

Lisaks sellele mõjub Angeliit väga hästi NEITSITELE, kes on sündinud ajavahemikus 25. - 27. august. See on nende Inglite kristall, mis aitab ka kaitseingliga kontakteeruda.

Angeliiti võid laadida Tselestiit geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Sandlipuuviiruki või Seedpipuu eeterliku õliga

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
Tehniline
Mõõdud Pärl ca 2-5 mm.
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.