Menüü
Ostukorv

La Tene kristallikomplekt "KALAD"

La Tene kristallikomplekt "KALAD"  LA TENE BRÄND
La Tene kristallikomplekt "KALAD"
13.90€
Maksudeta: 11.58€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: La Tene kristallikomplekt "KALAD"

La Tene kristallikomplekt "KALAD" on loodud vaid naturaalsetest poolvääriskividest. Selles komplektis on Kalade päikesemärgi all sündinu õnnekristallid. Komplekti kuuluvad kolm tema õnnekristalli: Sinine Pitsahhaat Apatiit ja Sinine Kaltsiit.

Kristallide eesmärk on Kalade ellu tuua õnne mitmel erineval tasandil. Sinna hulka kuuluvad armastuse, stressi leevendavad, intuitsiooni tugevdavad, iseendaga rahul olemist ja enda teekonda toetavad energiad. Kristallide komplekt on pandud koti sisse koos kristallide seletusega.

Kalad on kaheteistkümnes tähemärk tähemärgi süsteemis, keda juhib Neptuuni vägi. Neptuun on see planeet, mis annab Kaladele emotsionaalsust, empaatiavõimet, tundlikkust, sensitiivsust ja tugevat intuitsiooni. Kalade tähemärgi alguseks loetakse 19. veebruari ja selle lõpuks 20. märtsi

Sinine Pitsahhaat on Kaladele äärmiselt rahustav, stressi maandav ja tervendav. See toob Kalade ellu ka suuri muudatusi ning aitab nende energiatega kaasa minna. Toob suhteõnne ja suurendab heaolu.

Apatiit aitab Kaladel loogiliselt mõelda, parandades Kalade analüütilist meelt. Heaks kristalliks materiaalse õnne tagamiseks, aidates Kalade esindajal leida häid lahendusi iseenda jaoks. Suurendab intuitsiooni tööalaselt, ärialaliselt ja majanduslikult. Apatiit toob rahaõnne ja küllust Kalade ellu.

Sinine Kaltsiit aitab Kalades välja tuua tema intuitiivsed, spirituaalsed ja müstilised omadused. Kui Kalade esindaja soovib muutuda intuitiivsemaks, siis on hea just see kristall kasutusele võtta. Sinine Kaltsiit aitab parandada maailmatunnetust, aidates tajuda ja näha asju selgemalt. Lisaks on see suurepärane tasakaalustaja ja õnnekristall, aidates parandada Kalade vaimset tasakaalu ja tuues emotsionaalset rahulolu.

Komplekti võib kaasas kanda, kodus hoida või sünnikristallide laekas hoida. Neid kristalle on ka hea enda lähedasele Kalale kinkida.

Komplekti võib lisada teisi kristalle, mida Kala enda ellu soovib!

Loe täispikka Kalade artiklit 
SIIT. Seal on kirjas kõik Kalade iseloomu ja nendele õnne toovate kristallide kohta.

Puhasta seda kristallikomplekti vähemalt ühel korral kuus 
Draakoni vere viirukiga, et nendesse kristallidesse kogunenud negatiivne energia nende seest vabaneks ja et need kristallid saaksid sinuga jätkusuutlikult tööd teha! 

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda 
SIIT.

Tehniline
Mõõdud Komplekti kristallid on valiku keskmistes mõõtudes.
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.