Menüü
Ostukorv

La Tene kristallikomplekt KALJUKITS "ARMASTUS"

La Tene kristallikomplekt KALJUKITS "ARMASTUS" LA TENE BRÄND
La Tene kristallikomplekt KALJUKITS "ARMASTUS"
8.90€
Maksudeta: 7.42€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: La Tene kristallikomplekt KALJUKITS "ARMASTUS"

La Tene kristallikomplekt KALJUKITS "ARMASTUS" koosneb kahest Kaljukitse armastuseõnne ja südamesoovide täitumise kristallidest. Selles komplektis on imeilus Roosa Kvarts ja Kaljukitse isiklik õnnekristall Roosa Botswana Ahhaat. Nende kooslus loob hea õnne energia Kaljukitse Südametšakrasse ja suhteellu.

Hoia seda kristallikomplekti enda lähedal, kodus, teiste armastuseõnne kristallide keskel, enda ja kaaslase ühise pildi kõrval või vallalisena enda pildi lähedal.

Nende kristallide vägi aitab sinu ellu tuua armastuseõnne, parandada suhteid lähedastega, suurendada võimalust kohata enda elus kedagi, kes on sinu hingesugulane või kelle eesmärk on sinu ellu armastust tuua.

Kui sa oled vallaline, siis neid kristallide kasutusele võttes, keskendu sellele, et soovid hingesugulast enda ellu leida. Kui oled suhtes, siis keskendu sellele, et sinu ja kaaslase omavahelised suhted muutuksid romantilisemaks, armastavamaks ning veelgi sügavamaks. Võid ka teisi taotlusi edastada, kuid taotlus võiks olla seotud armastuse ja suhetega.

Sinu armastuseõnne kristall võib olla ka teisiti sinu kõrval nagu näiteks talismanina kaelas või ehtena käe peal. Nii on võimalik sul samuti saada enda tähtkuju armastuseõnne energia endasse. Kombineeri erinevaid ehteid endale just nendest kristallidest.

Seda komplekti puhasta vähemalt korra kuus, soovituslikult Noorkuu ajal (Noorkuu kuupäeva leiad igakuisest horoskoobist, kus olen selle välja toonud) Jasmiiniviirukiga. Tegemist on armastuseõnne taimega, mis aktiveerib kristalle ja aitab sinu südamesoovil kiiremini täituda!

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Lisainfo
Lisainfo Kristallikomplekt on kokku pandud koti sisse koos kristallide nimetuse ja selgitava tekstiga. Komplekti kristallid on valitud keskmistes mõõtudes.
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.