Menüü
Ostukorv

TEEPUU eeterlik õli

TEEPUU eeterlik õli EETERLIKUD ÕLID
TEEPUU eeterlik õli
9.80€
Maksudeta: 8.17€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: TEEPUU eeterlik õli

TEEPUU EETERLIK ÕLI on väga hea abivahend kodu puhtana ja tervenda hoidmisel, kui ka keha tervendamisel. Teepuu eeterlik õli pärineb Melaleuca alternifolia puu lehtedest, mis on algselt pärit Austraalist Queenslandist. Seda taime kutsutakse teepuuks ja see ei ole seesama taim, millest valmistatakse rohelist ja musta teed, millega seda tihtipeale segamini aetakse. Teepuu on olnud aegade algusest peale Austraalia aborigeenide seas üks peamisi traditsioonilisi tervendajaid. Teepuu eeterlik õli sisaldab aineid, mis suudab tappa erinevaid kahjulikke baktereid ja seega on see hea seenhaiguste, bakteriaalsete haiguste ning viirushaiguste vastu.

SPIRITUAALNE KODU-, KRISTALLIDE JA AURATERVENDAJA

Teepuuõli auruga on võimalik puhastada kodu ja kristalle spirituaalsel tasandil ehk neid energeetiliset tervendada. Õli põletamine aitab vabastada ja lagundada negatiivseid energiaid sinu kodus või kodusolevates kristallides.

Teepuuõli aur mõjub väga hästi nendele kristallidele, mis on sinu kodus tervendaval eesmärgil. Näiteks, kui sul on kodu Ida-ilmakaarde (Feng Shui järgi tervisenurk/tervisekanal) loodud kristallikomplekt tervise parandamise jaoks, siis põleta Teepuuõli nende läheduses. Sellisel juhul aitab Teepuuõli aur vabastada nendesse kristallidesse kogunenud negatiivset energiat, mis on haigusi tekitav. Teepuuõli aitab kristallidel kauem ja efektiivsemalt tööd teha. Lisaks sellele on kasulik koguda kokku kõik kristallehted, mis aitavad sul lahendada haigustega seotud probleeme ja lasta nendel Teepuuõli auru sees puhastuda.

Teepuuõli hoiab kurja eemal, eemaldab kodust negatiivset energiat ja aitab puhastada inimese Aurat. Samamoodi teeb seda ka Salvei.

Kui rääkida veel Teepuuõli maagilistest omadustest, siis seda tilgutatakse amulettide sisse, mis on klaasist ja mida saab kaelas või kaasas kanda. Seda tehakse selleks, et tõrjuda halba energiat, mis soovib Aurasse siseneda ühel või teisel põhjusel. Seda kantakse endaga kaasas ka selleks, et suurendada oma energiat ja jõudu.

TEEPUU TERVENDAVAD JA KASULIKUD OMADUSED

Teepuuõli tapab kahjulikke baktereid, mis teevad inimese tervisele ja kehale liiga. Sellega oma kodu puhastades elimineerid näiteks viirushaigused, mis on sinu koduses õhus liikvel. Kasulik on põletada Teepuuõli koos veega õlilambis nädalas paaril korral, et Teepuuõli aur puhastaks õhust mürkained.

Teepuuõli spirituaalne toime on seotud tervisega ehk vaimsel tasandil aitab Teepuuõli põletamine vabastada neid kodus olevaid negatiivseid energiaid, mis tekitavad haigusi. Kui põletada Teepuuõli aroomiõlilambi sees, siis selle tervendavad omadused ei mõju meile ainult füüsiliselt, vaid need mõjuvad ka vaimselt.  Väga kasulik on Teepuuõli põletada aroomiõlilambi sees, kui sul või mõnel teisel pereliikmel on tugev stress või keegi kannatab suure ülepinge all.

Akne

Kui sul on probleeme aknega, näonahale tekivad ebameeldivad punased vistrikud ja sa soovid neist alternatiivsete võtetega lahti saada, siis Teepuu eeterlik õli võiks sul kindlasti  kodus olemas olla. Kui näonahal on akne tunnusmärgid, siis tilguta üks-kaks tilka eeterlikku õli vatipadjale, tee see õrnalt veega märjaks ning lisa veidi enda lemmik baasõli (Jojobaõli, mandliõli jne.) ning puhasta akneline piirkond nahal ära. Korda seda igal hommikul ja õhtul, kuni näonahk on korda saanud.

Küüneseen

Teepuu eeterlik õli on kasulik küüneseene puhul, aidates sellest vabaks saada. Kuna tegemist on eeterliku õliga, mis võitleb kahjulike bakterite ja seenhaigustega, siis on just see õli selle jaoks ideaalne alternatiivne ravim. Kanna iga päev nakatunud küünele ja selle ümber olevale nahale segu teepuu eeterlikust õlist ning kookoseõlist (mõlemat võrdne osa). Peale nakatanud kohale tervendussegu määrimist pese enda käed kiirelt ära, et sa ei nakataks kogemata seenhaigust teistele kehapiirkondadele.

Kätepuhastaja

Teepuu eeterlik õli on suurepärane kätepuhastaja, aidates kätelt eemaldada kahjulikud bakterid ja viirused, mis tekitavad haigusi. Kui soovid enda käsi puhastada, siis tilguta üks tilk eeterlikku õli peopessa koos seebiga ja pese oma käed korralikult ära. Tee seda siis, kui oled kokku puutunud millegagi, mis võib haigusi tekitada või siis, kui oled enda kodus tualetti puhastanud.

Kiirendab haavade tervenemist

Teepuu eeterlikku õli sega kokku Jojobaõliga ja kanna kinnikasvanud haavale, mis on alles punetav ning mida on veel näha. Tee seda selleks, et kiirendada haava tervenemist ja paranemist. Teepuu eeterlik õli kiirendab valgete vereliblede tööd, mis omakorda kiirendab haavade kokkukasvamist. Teepuu eeterlik õli võib olla just sellise toimega.

Punetuste ja põletikulise naha tervendaja

Teepuu eeterlik õli on potentsiaalne põletikuvastane vahend. Kui sinu nahal on ärritusi, esineb allergilisi reaktsioone, siis on kasulik baasõliga kanda Teepuu eeterlikku õli sellele kohale. Teepuu eeterlik õli aitab nahaärritusi taandada.

TEEPUU EETERLIKU ÕLI KASUTAMISVÕIMALUSED

Teepuu eeterlikku õli on võimalik põletada õlilambis. Õlilambi kasutamisjuhendi leiad meie kodulehelt. Kõik meie e-poe valikus olevad õlilambid leiad SIIT, kus on kirjas selle kasutamiseks vajalik teave.

Teine võimalus on määride eeterlikku õli enda nahale, kuid sellisel juhul tuleb eeterlik õli kokku segada mõne teise õliga (mitte eeterliku õliga, vaid baasõliga) nagu näiteks oliivi-, kookose-, mandli- või Jojobaõliga. Eeterlikud õlid võivad nahale olla kõrvetavad ja sellepärast tuleb neid kehale kanda koos teise õliga. Eeterlikke õlisid kokku segades teiste õlidega kasuta vaid paar tilka teise õli sees. Õlilampi kalla veega segunenult õli nii palju, kui tugevat aroomi sa soovid toas tunda.

Teepuu eeterliku õliga tee endale tervendavat vanni. Kui sul olemas kodus vann, siis lase see vett täis ja tilguta vannivette kuni kümme tilka eeterlikku õli. Võta vanni ja naudi Teepuu eeterliku õli toimet. Selline vanni tegemine on kasulik nii füüsiliselt kui ka spirituaalselt. Tervendavat vanni tee endale juba sellepärast, et Teepuu tervendavad omadused saaksid sinu kehani jõuda.

Sega Teepuu eeterlikku õli kokku enda lemmikkreemiga, et kanda see nahale, kui soovid tervele kehale selle tervendavat toimet pakkuda.

Soovitan eeterlikke õlisid kasutada vähemalt 10-20 tilka, et nendest tervendavad omadused kätte saada. 

Universaalne kodupuhastaja

See, mida mina armastan Teepuu eeterliku õli puhul, on selle universaalne kodupuhastav toime. Lase spreipudel vett täis, lisa sellele umbes 20 tilka Teepuu eeterlikku õli ja supilusikatäis õunaäädikat. Loksuta pudelit hoolikat ning hakka aga enda kodu puhastama. Selle seguga võib puhastada keraamilisi pindasid (põrandaplaadid, vannitoamööbel, valamud, segistid, wc-pott jne). Imelihtsalt teeb see segu puhtaks kõik määrdunud kohad ja eemaldab katlakivi. Väldi selle segu kokkupuudet puiduga ja laminaadiga, see segu rikub need pinnad ära. Kui kahtled, millel sa saad seda kasutada, et see pinda ära ei rikuks, siis proovi seda ainet silme eest varjul oleval alal sellesama pinna peal. Jälgi reaktsiooni, et näha, kas sa võid seda sel pinnal kasutada. Lisaks kõigele sellele on see segu hea klaasipesuvahendiks.

Lisaks puhtuse saavutamisele aitab see sinu kodu puhastada, ilma et su koduõhku jõuaksid kahjulikud kemikaalid, ja aitab energeetiliselt sinu kodul terve olla. Pestes selle seguga kodu ja eriti vannituba, aitab see hävitada sinu kodus asuvaid kahjulikke haiguselevitajaid.

Puu- ja juurviljade hallitusest vabastaja

Lisa enda viljade pesuvette paar tilka Teepuu eeterlikku õli ja pese need selles puhtaks. Loputa puhta veega korralikult, et kogu Teepuu eeterlik õli saaks nendelt viljadelt eemaldatud. Peale seda kuivata need korralikult ära. Teepuu eeterlik õli suudab teadaolevalt vabastada viljade peal eksisteeriva hallituse. Hallituse sissesöömine koos puu- ja juurviljadega on tervisele väga kahjulik.

Täispika artikli Teepuu, selle tervendavate omaduste ja toime kohta leiad pikemaks lugemiseks SIIT.

Teiste LA TENE eeterlike õlide ja baasõlidega saad tutvuda 
SIIN.

Kodulehel mainitud nõuannete, soovituste ja teabe kasutamine on omal vastutusel. Esitatud teave ei ole tervishoiualane nõuanne, vaid Tene Laulu enda teadmised, isiklik arvamus ja soovitused.

Eeterlike õlide kasutamine toimub iga inimese enda vastutusel.

Lisainfo
Lisainfo Teepuu 100% eeterilik õli (Melaleuca alternifolia) 10 ml, pärituolumaa Austraalia. Teepuu eeterlik õli tekstuur on läbipaistev. Teepuu on väga maheda lõhnaga ja kerge konsistentsiga. Tegemist on La Tene omatootega.
Ohutus Ära kasuta eeterlikke õlisid lahjendamata kujul. Kehale kandmiseks lahjenda neid teiste õlidega, nagu näiteks oliivi-, kookose-, mandli- või jojobaõliga. Rasedad ja väikelapsed võivad eeterlikke õlisid kasutada äärmise ettevaatlikkusega. Ära jäta mitte kunagi eeterlikke õlisid lastele kättesaadavasse kohta ja ära kasuta neid seespidiselt! Kui soovid teada saada, kas antud eeterlik õli on sinu naha jaoks sobilik või mitte, siis tee katsetus enda kehal. Selleks võta baasõli (kookosõli, oliiviõli, jojobaõli või mandliõli) sega kokku paari tilga eeterliku õliga ja kanna see oma randmele. Lase sellel seal paar minutit seista ja seejärel pese käsi ära. Peale seda näed, kas nahk reageerib sellele ärrituvalt või mitte. Kui tekib punetus, siis ei ole seda eetelikku õli edaspidi kasulik nahal kasutada. Kui reaktsiooni ei toimunud, siis sinu keha võtab selle eeterliku õli tervendavaid omadusi vastu. Teepuu eeterlik õli on toksiline, kui seda alla neelata, seega palun kindlasti olla kõikidel Teepuu eeterlike õlide kasutajatel sellega väga ettevaatlik.
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.