Menüü
Ostukorv

ARMASTAJA eeterlike õlide roll-on

ARMASTAJA eeterlike õlide roll-on EETERLIKUD ÕLID
ARMASTAJA eeterlike õlide roll-on EETERLIKUD ÕLID
ARMASTAJA eeterlike õlide roll-on EETERLIKUD ÕLID
ARMASTAJA eeterlike õlide roll-on EETERLIKUD ÕLID
ARMASTAJA eeterlike õlide roll-on
14.90€
Maksudeta: 12.42€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: ARMASTAJA eeterlike õlide roll-on

ARMASTAJA roll-on eeterlike õlide segu koosneb 100% eeterlikest õlidest ja baasõlist, milleks on nisuiduõli. Selles segus on RoosiLavendli ja Vetiveri eeterlikud õlid, mis on pakendatud roll-on pudelisse.

Roll-on eeterlikud õlid on La Tene õlide sarja kuuluvad segud, mida on mugav kasutada ja endaga igapäeva toimetuste juures kaasas kanda. Tegemist on õlide seguga, mis tervendavad keha nii füüsiliselt, vaimselt, spirituaalselt kui ka emotsionaalselt ning lisaks sellele niisutavad ka nahka. La Tene roll-on segud on kõik 100% looduslikest ja naturaalsetest õlidest. Kehasõbralikud ja vegantooted. Roll-on sari on ennekõike mõeldud igapäevaseks kasutamiseks ja see annab võimaluse igal ajal end eeterlike ja baasõlidega tervendada. Mugav tööl, trenni tehes, reisides ja kodus olles kasutamiseks. Roll-on õlisid on väga mugav kehale kanda. Õlide segud on tasakaalukas suhtes ja sobivad ka neile, kellel on tundlik nahk.

Roll-on õlid on kompaksed ja neid võib koheselt hakata kasutama. Kui eeterlikke õlisid tuleb baasõlidega omavahel kokku segada, siis selles La Tene sarjas oleme selle töö sinu eest ära teinud. Sina lihtsalt ava kork, kanna õli nahale ja naudi õlide tervendust. Roll-on õlisid võib kanda kogu kehale, kuid tuleb vältida, et õli ei satuks silmadesse ja limaskestale.

La Tene roll-on sari on alternatiivseks õliks sinu igapäevasele parfüümi valikule. Tegemist on looduslike ja kehasõbralike õlidega, mille aroomi võib kasutada parfüümi asendamiseks. Toksilised sünteetilised lõhnained kahjustavad inimese tervist, selle eest aga naturaalsete õlide seguga on sul võimalik igapäevaselt lõhnada nagu lill ja seda ilma tervist kahjustamata. Parfüümina kasutades kanna roll-on õlisid kaelale, dekolteele ja kätele.

E-vitamiin ja nisuiduõli

La Tene roll-on on valmistatud nisuiduõli baasil, mis on rikkalik nahka tervendava ja niisutava E-vitamiini saaduseks. Nisuiduõli on intensiivselt nahka pehmendava ja sügavniisutava toimega, mis on väga kasulikuks baasõliks eeterlike õlide nahale kandmiseks. Nisuiduõli aitab eeterlikel õlidel oma tervendavaid omadusi edasi anda, ilma nahka kuivatamata. Nisuiduõlil endal on sulle aga väga palju pakkuda. Kõik La Tene roll-on sarja tooted on nisuiduõli baasil. Nisuiduõli ei sisalda gluteeni, seega ei pea gluteenist hoiduvad seda õli kartma. Tsöliaakiahaigetel aga ei soovitata nisuiduõli kasutada.

Tegemist on immuunsüsteemi turgutava ja üleüldist tervist pakkuva õliga. Nisuiduõli peetakse vähki ennetavaks ja seega on see sinu nahale väga kasulik, eriti kui oled ka päikesesõber. Nisuiduõli leevendab lihaskrampe, aitab lõõgastuda ja kiirendab ainevahetust. Selle õli E-vitamiini sisaldus on kõrge ja see on vitamiin, mida sinu nahk vajab säramiseks, noorusliku välimuse hoidmiseks ja enneaegse vananemise pidurdamiseks. Nisuiduõli on nahka taastava ja parandava toimega ja kasulik neile, kellel on nõrk, punetav, akneline ja üleüldiselt problemaatiline nahk. Kanna La Tene roll-on õli nahale, mis on saanud vigastada.  Lisaks on see õli suurepärane antioksüdantide saadus, mis blokeerib nahas vabade radikaalide teket.

ARMASTAJA roll-on:

- On afrodisiaakum

Toob armastuseõnne

- Parandab suhteid

- Tasakaalustab emotsioone

- Tervendab Südametšakrat ja Tüümusetšakrat

- Loob heaolu- ja rahulolutunde

- Maandab pingeid ja ärrituvust

- Tekitab emotsionaalset õnnetunnet

- Tervendab nahka, vähendab kortse ja noorendab

Armastaja eeterlike õlide roll-on on sinu jaoks, kui sa soovid armastust, kas tunda, leida, jagada või seda hoopiski võimsamaks muuta. Selle õlide segus on armastuseenergiat kasvatavad eeterlikud õlid, mida kasutades sa parandad enda suhteenergiat ja emotsionaalset seisundit. Tegemist on Südametšakrat aktiveeriva ja selle taga oleva kõrgema Südametšakra ehk Tüümusetšakra avajaga. Need kaks Tšakrat vastutavad sinu emotsionaalse õnne eest. Kanna seda õli enda dekolteele, ülaseljale, kaelale ja õlgadele, et õlid saaksid neid Tšakraid tervendada, avada ja aktiveerida.

Armastus on miski, mis paneb hinge elama ja annab elule mõtte. Seda õli võib kasutada igaüks, kes tunneb selle energiaga või aroomiga sidet. Kui oled vallaline, siis see aitab sinu ellu tuua armastust, mis on hingesugulase tasandil. Kui oled suhtes, siis see tervendab sinu suhet, muudab sind selles kirglikumaks ja aitab sul suhtesiseseid küsimusi või probleeme kergelt lahendada. Nende õlide kombinatsioon äratab sinus üles oskuse olla tolerantne, armastav, hooliv ja aktsepteeriv. See õli on tingimusteta armastust edendava toimega.

Armastajal õlil on ka teisi tervendavaid omadusi. Näiteks aitab see sul end lõõgastada. Selleks kanna seda enda kehale ning mõne aja möödudes võid tunda rahu- ja tasakaalutunnet. See muudab sind rahulolevamaks, blokeerides ära pisiasjade peale ülereageerimist ja maandades sinu keha ning hinge.  Mida paremini sa end tunned, seda rohkem armastust sa suudad endast välja anda ja ka vastu võtta.

Armastaja õli kanna enda kehale, kui soovid näiteks vihaemotsioone või mõnda muud agressiivset või kahjulikku emotsiooni endast vabastada. See aitab sul end paremaks ja heatahtlikumaks inimeseks kasvatada. Spirituaalse kasvamise juures on nende õlide kombinatsioon väga kasulik.

Lisaks aitab see õlide segu võidelda stressi, depressiooni, ärevuse ja pingega ning aitab tervendada vaimset keha ja selle funktsioneerimist. Armastaja õli aitab ka immuunsust parandada ja on naha tervisele väga hea. Kõikidel neil õlidel on nahka nooredav ja kortse vähendav toime. Kandes "Armastajat" nahale, teed sa ka enda nooruslikkuse säilitamiseks õigeid samme.

ROOS

Roosi eeterlik õli on afrodisiaakum ehk see tõstab sinu armastuse- ja kireenergiat. Roosi eeterlik õli aitab sul end ilusana ja kütkestavana tunda. See muudab sinu meeleolu sensuaalseks ja sellega kaasneb kohe ka armastusenergia parem vastu võtmine. Roosi eeterlik õli tõstab viljakuseenergiat, suurendab enesekindlust ja aitab sul end üleüldiselt hästi tunda. Roos kombineeritult Lavendli ja Vetiveriga loovad armastuseneergiat tõstva trio. Roosi eeterlik õli aitab nahal kiiremini paraneda, nooreneda ja seda kasutatakse selle kortse vähendava toime tõttu. Lisaks saad sa sellelt ka selle füüsilisi tervendavaid omadusi. Parandab vereringet ja  selle käigus ka hoiab sinu pea selgena.

LAVENDEL

Lavendli eeterlik õli loob lõõgastava trio Roosi ja Vetiveriga, see aitab sul end lõõgastunult tunda. Parandab meeleolu, aitab hetke tunnetada ja hetkes elada. Lavendli eeterlik õli on üks tõhusamaid stressienergia maandajaid, aitab emotsioone rahustada ja sul end vaimselt kui ka füüsiliselt paremini tunda. Lavendli eeterlik õli on kasulik unehäirete tervendamisel, see on uinutava ja rahustava toimega. Blokeerib akne teket ja seega on kasulik naha peale kandmisel. Lavendli eeterlik õli on Auravälja taastava ja puhastava toimega, tervendades Auravälja ja aidates ebatervetel emotsioonidel tänu Roosile ja Vetiverile sinust lahkuda.

VETIVER

Spirituaalsel tasandil on Vetiveri eeterlikul õlil jõud, mis suudab sinu suhteid koos hoida, blokeerida neid lagunemast, tervendada inimsuhteid ja parandada emotsionaalset keha. Vetiver on armastusenergiast pulbitsev taim, mille õli on meeli rahustava ja tasakaalustava toimega. Vetiver aktiveerib Südametšakrat ja Tüümusetšakrat. Vetiver annab sulle võimaluse enda elu täita armastusega, aidates sul endal muutuda heatahtlikumaks ja hoolivamaks. Vetiver on afrodisiaakum, see muudab sind kirglikumaks ja aitab sinu ellu armastust ligi kutsuda. Sügavalt tasakaalustav ja maandava toimega. Nii nagu Rooski aitab vereringet ergutada, aidates üleüldist enesetunnet parandada. Vähendab stressi, ärevusetunnet ja aitab kergelt ärritumisest lahti saada.

Ideaalne alternatiivmeditsiin enesetervendamiseks. La Tene eeterlike õlide roll-on "Armastaja" sobib igaühele, kes soovib endas tasakaalu luu ja end tervena hoida.

Teiste LA TENE eeterlike õlide roll-onide, eeterlike õlide ja baasõlidega saad tutvuda SIIN.

Kodulehel mainitud nõuannete, soovituste ja teabe kasutamine on omal vastutusel. Esitatud teave ei ole tervishoiualane nõuanne, vaid Tene Laulu enda teadmised, isiklik arvamus ja soovitused.

Roll-onide kasutamine toimub iga inimese enda vastutusel. 

Lisainfo
Lisainfo Kogus 10 ml. Koostisosad: Tokoferool, Lavendula Angustifolia õli, Vetiveria Zizanoides õli, Rosa Centifolia õli, Linalool, Limoneen, Geraniol, Farnesol, Eugenol, Kumariin, Citronellol. Kõik on 100% eeterlikud õlid ja nisuiduõli. Tegemist on La Tene omatootega. Kasutamisel sule kork korralikult, et õlid ei pääseks roll-on pudelist välja. Sellega väldid näiteks tasku või koti kahjustamist, kui seda kaasas kannad.
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.