55 78 186          E-R 9.00-17.00
Saadame Itella ja Omnivaga.
50€ ostuga Eestis TASUTA TARNE!

La Tene käekett "ENESEKAITSE"

  • 20.80€

Toote detailid

  • Mudel: La Tene käekett "ENESEKAITSE"
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


La Tene käekett "ENESEKAITSE" on väeese, mis on loodud selleks, et sa saaksid end kaitsta välisohtude eest. Selles ehtes on vaid naturaalsed poolvääriskivid, nii nagu kõikides La Tene butiigi ehetes. "Enesekaitse" väeese koosneb poolvääriskividest, milleks on Oonüks, Kuldobsidiaan ja Püriit. Oonüks on selles väeehtes matiks poleeritud ja Püriit on imetillukese ehtepärlina. Väeese on kokku pandud spetsiaalse ehetekummiga, mis teeb selle kandmise väga mugavaks.


- "Enesekaitse" väeese on loodud selleks, et muuta sind tugevamaks ja vastupidavamaks halbade situatsioonide suhtes ja kaitsta sind välisohtude eest. Nende kolme kristalli kombineeritud vägi aitab sind hoida kõige halva eest, mis soovib sinu eluteele siseneda.


- Väeese, mis on mõeldud ärakasutajate eest kaitsmiseks, õnnetustesse sattumise blokeerimiseks ja probleemide vältimiseks.


- Oonüks on Aurat tugevdava, parandava, taastava ja tervendava toimega. Oonüks on üks esimesi kristalle, mille poole vaadata, kui sa otsid kaitset. Oonüks aitab sul end kaitsta kõige halva eest ja see aitab halba ära hoida. Oonüks muutub veelgi tugevamaks siis, kui sa kannad seda kristalli koos teiste kaitsekristallidega.


- Kuldobsidiaan on kristall, mis suudab sinu Auraväljast filtreerida need energiad, mis võivad sulle ühel või teisel viisil liiga teha. Kuldobsidiaan on Aurapuhastaja just negatiivsel tasandil, aidates kõigest halvast vabaks saada. Kuldobisidaan aitab vabastada näiteks teiste inimeste poolt tekitatud probleeme, nii füüsilisi kui ka vaimseid.


Kuldobsidiaan on kristall, mis aitab sul endal negatiivseid mõtteid eemal hoida, ja kui sind miski häirib, siis Kuldobsidiaan aitab selle minema pühkida. Kuldobsidiaan on kristall, mis aitab sul tugevamaks muutuda, aidates sul kõigele halvale tugevamini vastu seista ja andes sulle väge enda elus olevate probleemidega toime tulla. Kuldobsidiaan aitab sinu ümber luua nähtamatu kaitsekilbi, mis muudab sinu enesekaitse tugevamaks ja võimsamaks.


- Püriit on kristall, mis aitab naisel oma eneseväärikust tugevamaks muuta ja õpetab enda eest seisma. Mehe jaoks on Püriit kristall, mis aitab tal enda jõudu õigesti rakendada ning samuti enda eest paremini seista. Püriidil on olemas jõud, mis aitab väga tugevalt nii nais- kui ka meespoolt oma kaitsvate omadustega.


Püriit loob tugeva Aura kaitsekilbi kõige halva eest, mis võib sinu eluteele sisenda. Püriit tuvastab halva energia ja saadab selle otse allikasse tagasi.


Kindlasti lae seda väeeset igal öösel Püriit geoodi peal ja korra kuus puhasta näiteks Salvei viirukiga, et see väeese saaks sinuga korralikult tööd teha. 


Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Sildid: La Tene, käekett, ENESEKAITSE, la tene käekett, la tene käekett enesekaitse, ehted, oonüks, kuldobsidiaan, püriit, kaitsmine, kaitse väeese

  • SWEDBANK
  • SEB
  • PayPal
  • Visa

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja