55 78 186          E-R 9.00-17.00
Saadame Itella ja Omnivaga.
50€ ostuga Eestis TASUTA TARNE!

La Tene käekett "UUS SUHE SINU ELLU"

  • 18.40€

Toote detailid

  • Mudel: La Tene käekett "UUS SUHE SINU ELLU"
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


La Tene käekett "UUS SUHE SINU ELLU" on sinu jaoks, kui sa oled vallaline ja ootad enda ellu uut ning õiget suhet. See ehe koosneb kristallidest, mis aitavad avada sinu elus armastusekanali. Selle ehte eesmärk on kutsuda sinu ellu inimest, kes on saatuse poolt määratud sinu jaoks. Kui seda ehet kannad, siis unista ja saada oma armastusesoovid teele. 

See ehe koosneb vaid naturaalsetest poolvääriskividest ja 925 hõbedast. Selles ehtes on üks Rutiilnõeltega Kvarts, mis aitab sinu unistusi universumisse suunata. Seda ümbritsevad Roosad Kvartsid ja Vikerkaare Kuukivid. Kõik need kristallid aitavad sinu unistuste kaaslasel sinu ellu jõuda. 


Roosa Kvarts on ülim armastusekristall, milles on olemas kõik see, mida sul on vaja. Armastusekristall, mis õpetab sind armastama, armastust vastu võtma, seda austama, jagama ja hindama. Kristall, mille võimuses on sind juhatada suhetealaselt õigele teele, näidates sulle seda, kellele sinu süda peaks kuuluma ja kellele mitte. See on kristall, mis aitab sul suhetealaselt õigeid otsuseid langetada. 


- Roosa Kvarts on ülim armastusekristall, milles on olemas kõik see, mida sul on vaja. Armastusekristall, mis õpetab sind armastama, armastust vastu võtma, seda austama, jagama ja hindama. Kristall, mille võimuses on sind juhatada suhetealaselt õigele teele, näidates sulle seda, kellele sinu süda peaks kuuluma ja kellele mitte. See on kristall, mis aitab sul suhetealaselt õigeid otsuseid langetada. Kristall, mis äratab sinus üles armastuse, ja seda isegi siis, kui see on sinu sees väga sügaval lukus. Südametšakra kristall, mis aitab südant tervendada, sinu hinges olevale kurbusele või pettumusetundele leevendust tuua. Kristall, millel on oskus kinkida sulle taas lootus, usk ja jõud, mis aitab sul jälle armastusse uskuda. Roosa Kvarts sobib igaühele, nii lapsele, noorele, täiskasvanule kui ka kõrges eas hingele. Roosa Kvarts toob sõprust ja muudab elu lihtsalt kaunimaks. 


- Roosa Kvarts on igas mõttes võimas armastusekristall, selle universaalsuse tõttu on see suurepärane hinge ja emotsioonide tervendaja. Roosa Kvarts on näiteks väga kasulik inimesele, kes ei oska elu nautida, sellest rõõmu tunda, väikeste asjade üle elus õnne tunda ja neile, kes ei suuda armastusest rõõmu tunda, kuna neile endale pole seda kunagi keegi pakkunud. Roosa Kvarts aitab asendada selle lünga hinges, mis on tundnud ja tunneb siiani puudust armastusest, mis on antud kellegi poolt talle isiklikult. Roosa Kvarts aitab armastusepuudust asendada, seda tühimiku taastada ja täita see armastusega. Näiteks, kui minevikus on olnud palju kellegi poolset tõrjumist ja elu üldse on väga raske olnud, siis Roosa Kvarts aitab sellest kõigest välja tulla. Roos Kvarts aitab teadvustada seda, kui oluline on lasta armastusetundel tekkida ja kui oluline on selle nautimine.


Vikerkaare Kuukivi on väga tugevatoimeline armastusekristall, mida kandes aitab see suurendada sinu romantilisemat poolt, muuta sind romantilisemaks, armastust ligi tõmbavamaks ja muudab Auras armastuse ligi tõmbamist suuremaks. Ehk, kui sa otsid enda ellu armastust, siis Vikerkaare Kuukivi on ideaalne sinu jaoks.


- Vikerkaare Kuukivi on suurepärane ja võimas armastusekristall. Vikerkaare Kuukivi on oma energiaomaduselt väga emotsionaalne kristall, mis suudab inimest ennast muuta positiivses mõttes emotsionaalsemaks, tundlikumaks ja armastavamaks. Mida rohkem emotsioone suudab inimene tunda, seda sügavamaks suudab muutuda ka armastus. Vikerkaare Kuukivi aitab armastust täis hetkedel tunda armastust, märgata seda ja täielikult armastust nautida. Paljudel inimestel ei ole oskust armastust hinnata ja armastust täis hetki nautida, Vikerkaare Kuukivi aitab kõike seda tunda ja nautida. 


- Rutiilnõeltega Kvarts aitab koos armastusekristallidega kandes saavutada stabiilset suhet ja keskenduda suhtes positiivsetele aspektidele.


-Rutiilnõeltega Kvarts on maagiline unistuste elluviija ja see on kristall, mis sobib kokku ükskõik millise teise kristalliga. Loomulikult veendu alati selles, et kristallid, mida sa Rutiilnõeltega Kvartsiga kokku viid on naturaalsed, et sa ei peaks pettuma, kui sinu soovid ei täitu.


- Rutiilnõeltega Kvartsil on oskus sinu mõtted teoks viia. See kristall kuuleb sinu mõtteid ning edastab need Inglitele või sinu saatusejuhile. 


- Aitab eemaldada negatiivse mõtlemise, et see ei takistaks sinu unistuste täitumist.


Käeketti võid laadida Roosa Aura geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kannaPuhasta vähemalt korra kuus Salveiga.


Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lähemalt lugeda SIIT. 

Sildid: Tene, käekett, UUS SUHE SINU ELLU, hõbe 925, la tene käekett uus suhe sinu ellu, vallaline, armastus, roosa kvarts, vikerkaare kuukivi, rutiilnõeltega kvarts

  • SWEDBANK
  • SEB
  • PayPal
  • Visa

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja