55 78 186          E-R 9.00-17.00
Saadame Itella ja Omnivaga.
50€ ostuga Eestis TASUTA TARNE!

La Tene kõrvarõngad "AKVAMARIIN"

  • 32.00€

Toote detailid

  • Mudel: La Tene kõrvarõngad "AKVAMARIIN"
  • Saadavus: Laos


La Tene kõrvarõngad "AKVAMARIIN" on kokku pandud Akvamariini pärlist ja 925 hõbedast.


AKVAMARIIN on väga kauni väljanägemisega kristall, sellele on iseloomulikuks helesinine kuni heleroheline toon. Akvamariin on oma nime saanud ladina keelest ja see tähendab "merevett". Akvamariin võib olla ka kohati läbipaistev ja väga õrna värvusega. Akvamariini peamisteks leiupaikadeks ja kaevanduskohtadeks on Mehhiko, Brasiilia, India, Keenia, Pakistan ja Afganistaan

Akvamariini peamiseks omaduseks on julgustada inimest suhtlema ja end avama. See on väga tugevalt seotud Kurgutšakra tervendamisega ja avamisega. Akvamariin annab lootust ja õpetab inimestele seda, et alati on võimalus millegi saavutamiseks.


Akvamariin on puhta energiaga kristall, mis avab armastama ja kaitseb hinge kurjuse eest. Akvamariin on romantiline kristall ja kui seda kanda, aitab see avada Südametšakra, seda puhastada ning suurendada armastusetunnet. Akvamariin on aegade algusest peale olnud kaitsetalismaniks neile, kes reisivad üle mere. Akvamariin kaitseb kõige halva eest, mida vesi võib meile teha. 

Akvamariini kristalli kingitakse, kui soovitakse saavutada teineteisemõistmist või soovitakse kallile inimesele öelda, et alati on võimalus, et elu muutub paremaks. Akvamariin suurendab lootust ja elutahet.


AKVAMARIINI MAAGILINE MÕJU kõrvarõngastena:

- Akvamariin on armastuse, romantika, emotsionaalse heaolu ja rahu krsitall. Ükskõik millisel kujul sa Akvamariini endaga kannad, aitab see sinu ellu neid häid emotsioone tuua.

- Kandes Akvamariini aitab see sul ära tunda selle "õige" inimese ja temaga õieti käituda ehk tunda piire, märgata probleeme jne.

- Kandes Akvamariini võimalikult lähedale Kolmanda Silma Tšakrale aitab see avada sinus soovi iseennast tervendama hakata, enda tervise eest hoolt kandma hakata, teisi aidata ja näha ka vigu, mida sa iseenda suhtes teed ning mis võivad sulle kahjulikud olla. Akvamariin loob selguse majja sinu enda elu ja tervise suhtes. 

- Selle kristalli kandmine aitab sul vabalt välja öelda asju, mida sa ka tõesti tunned ilma probleemideta, ilma negatiivsuseta ja kellelegi haiget tegemata. Akvamariin aitab sõnu ritta seada nii, et sa ise rahule jääksid ja teine osapool ei võtaks seda kui rünnakut.

- Akvamariin aitab üle saada hirmust, mis takistab rääkida ja vabalt suhelda. Akvamariin on kasulik neile, kes tunnevad, et nende ees on barjäär, mis tekitab ebamugavust kas või siis, kui on vaja lihtsaid asju ajada teiste inimestega suheldes. Aitab avameelne olla inimestega ja tervendada Kurgutšakra probleeme, mis tekitavad sellist suhtlemise hirmu või kompleksi.

- Akvamariin on see kristall, mis suurendab inimese hinge sees olevat loomingulist poolt ja mis õpetab sellel loomingul ka välja sinu seest tulema. Seda kandes või kasutades hakkad sa ise ühel hetkel ideede generaatoriks, kes oskab enda loomingule ka füüsilist kuju luua. 

- Akvamariin aitab omastada uut informatsiooni, teadmisi ja see aitab neid teadmisi ka läbi analüüsida. Väga kasulik kristall spirituaalsete teadmiste omastamisel. Akvamariini kanna, kui soovid selle kaudu mõista, miks elus üks või teine asi just selline on. Akvamariin aitab sul näha seoseid ja mõista, miks mõni asi lihtsalt juhtub. 

Tervenduse suhtes on hea kanda Akvamariini kõrvarõngastena, kui soovite ravitseda Kurgutšakrat, suhtlemise komplekse, tasakaalustada hormoone, tervendada ülemiste hingamisteede probleeme ja kaela sees olevaid lümfe. 

RAVITSEMINE


Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena või valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.


- Akvamariin on kristall, mis aitab tervendada hingamissüsteemi. Akvamariin on kristalliteraapias kasulik kurguhaiguste, kopsuprobleemide ja hingetorurikete korral. Akvamariin aitab hingamist kergemaks muuta, aidates parandada head enesetunnet ja õhu liikumist kehas.


- Kasulik tervenduskristall sulle, kui sa oled pidevalt külmetushaigustes. Eriti kasulik köha ja kopsupõletiku korral. Akvamariini vee-eliksiiri tasub teha ajal, mil oled haigestunud.


- Laps, kes on sündinud hingamissüsteemirikkega või -haigusega, temale on Akvamariin väga kasulik. Sellisel juhul tuleks imiku või lapse voodi kõrval hoida mitmeid Akvamariini kristalle. Väga kasulik on riputada Akvamariini voodi kohale, näiteks unenäopüüdja külge, et see saaks öösel lapsele tervendust pakkuda.


- Akvamariin aitab nahahaiguste puhul, eriti kasulik on akne, nahal olevate allergiate ja kuivuse puhul. Kui sinu nõrgaks organiks on nahk, siis tasub Akvamariiniga endale tervendavat teraapiat anda.


KURGUTŠAKRA


Akvamariin on üks parimaid valikuid, kui sa soovid kristalli, mis aitaks sinu Kurgutšakrat tervendada ja seda tervena hoida. Kurgutšakra asub täpselt sinu kurgu kohal ehk kaelal. Akvamariini tuleb kanda talismanina võimalikult kurgu lähedal või kõrvarõngastena, et see saaks selle Tšakra läheduses olla. Mida lähemal on kristall Tšakrale, seda intensiivsemat tööd suudab kristall sinuga teha. Veel on võimalus teha kristallist vee-eliksiiri või kristalliteraapiat.


Akvamariin stimuleerib energia liikumist Südametšakrast Kurgutšakrasse, mis aitab Kurgutšakral suurepäraselt toimida, aidates välja rääkida tõde ehk seda, mis on südames ja mis on sinu sees kinni. Mida rohkem sa end väljendad ja enda sees toimuvast enda lähedastele räägid, seda tervem on sinu Kurgutšakra.


Akvamariin kiirendab sinu eneseväljendamisoskust. Akvamariin õpetab sulle, kui oluline on jagada enda mõtteid, ideid ja tundeid. Akvamariin ei lase sul jagada neid valedele inimestele. Kristall on piisavalt tark, et peatada sind tõe väljaütlemisest valel ajal.


Kui sinu kurgus pitsitab, sul on raskusi eneseväljendamisega ja tunned, kuidas emotsioonid seisavad sinu sees kinni, siis võta Akvamariin endale pikaajaliselt appi. Kanna ja kasuta seda kristalli seni, kuni sa muutud.


SODIAAK


KALASID mõjutab Akvamariin kõige enam, kuna aitab nende intuitsiooni tugevdada ja neil Inglitega kontakteeruda ja suhelda. Akvamariinil on oskus edastada Kalade sõnumeid Inglitele ja Kaladel endal Inglite poolt saadetud märke tõlgendada. 


VEEVALAJATE jaoks on Akvamariin toetavaks armastusekristalliks nende tähtkuju põhikristalli Granaadi kõrval. Akvamariin aitab Veevalaja ellu romantikat ja suhetealast rahu tuua.


SKORPIONITE jaoks on Akvamariin üks põhilisemaid armastusekristalle, mis aktiveerub Skorpioni käes kasutades ülimalt kiirelt. Kasulik kristall sünnikristallide laekas või armastusekristallide altaril hoidmiseks. Ajal, mil Skorpion soovib enda ellu armastust ligi kutsuda või enda suhe uuesti leegitsema seada võiks ta Akvamariini endaga igapäevaselt kanda.


KAKSIKUTE jaoks on Akvamariin väga erilise tähendusega kristall - see on üks Kaksikute armastusekristallidest. Akvamariin ennekõike suurendab Kaksikutes tundeid oma kaaslase suhtes, aidates muuta suhet sügavamaks. Akvamariin õpetab Kaksikutele, millise väärtusega on armastus ja suunab teda veelgi paremini oma tundeid väljendama. Akvamariin aitab Kaksikute esindajal ka mõista, kellele ta süda kuulub. Akvamariin toob Kakskikute ellu armastuseõnne, aidates leida uut armastust või oma kolemasoleva kaaslase suhtes tundeid veel tugevamaks muuta. Loe artiklit, kuidas Kaksikuid armastada, SIIT


ASTROLOOGIA


Akvamariin on Hiina astroloogia järgi PÜHVLITE õnne-, armastuse-, rahu- ja tasakaalukristall. Kõik, kes on sündinud Pühvliaastal on väga tundlikud Akvamariini väele, võttes väga kergelt selle kristalli energia omaks.


NUMEROLOOGIA


Numeroloogia poolest toetab Akvamariin neid, kes on sündinud elutee number 5 all. Akvamariin aitab neil inimestel tunnetada enda intuitsiooni ja õppida "õigel" ning "valel" sisetundel vahet tegema. See on kasulik kristall intuitsiooni tugevdamiseks.


Akvamariini võid laadida Tselestiit geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Jasmiiniviiruki või Ylang Ylangi eeterliku õliga


Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud Pärl ca 14-15 mm

Sildid: Tene, tooted, AKVAMARIIN, kõrvarõngad, hõbe, akvamariin kõrvarõngad, la tene kõrvarõngad akvamariin, armastus, harmoonia, üksteise mõistmine, suhted, suhtlemine, jurist, kohtunik, advokaat, vaimne töö, vesi, meri, veehirm, laevahirm, ujumisehirm, hambaarst, loomingulisus, hingamissüsteem, kurguhaigus, kopsud, hingetoru, hingamine, külmetus, külmetushaigused, kõha, kopsupõletik, vee-eliksiir, nahahaigused, akne, allergia, kuiv nahk, kurgutšakra, südametšakra, tõde, väljendamine, eneseväljendamine, kalad, veevalaja, kaksikud, skorpion, elutee number 5, pühvel, pühvliaasta

  • SWEDBANK
  • SEB
  • PayPal
  • Visa

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja