55 78 186          E-R 9.00-17.00
Saadame Itella ja Omnivaga.
50€ ostuga Eestis TASUTA TARNE!

La Tene kõrvarõngad "AMASONIIT"

  • 26.60€

Toote detailid

  • Mudel: La Tene kõrvarõngad "AMASONIIT"
  • Saadavus: Laos


La Tene kõrvarõngad "AMASONIIT" on kokku pandud Amasoniidi pärlist ja 925 hõbedast.


AMASONIIT on rohekas-sinakas kristall, mida leidub väga heleda-pastelse tooniga kui ka väga erksa värvusega. See oleneb täpselt sellest, kust see kristall on kaevandatud. Erksamat tooni Amasoniiti leidub kindlasti Venemaal. Amasoniiti on üleüldse võimalik peamiselt kaevandada Peruus, Indias ja Madagaskaril. Amasoniit on väga hea energiate filter-kristall, nagu on ka Mäekristall, millel on oskus negatiivset energiat Aurakehast välja saata. Amasoniiti on hea kanda, kuna see aitab neid, kellel ei ole oskust enda intuitsiooni arendada. Amasoniit avab blokaade, mis ei lase alateadvusel võimekamaks muutuda.


Amasoniiti võib kirjeldada kui kristalli, mis avab hingede maailma, avab sinu enda hinge ja rahustab seda. Amasoniit on väga rahustava toimega ja see aitab viia elu väga stabiilsele rütmile. Amasoniit avab julguse rääkida välja tõde ja oskuse näha tõde.

Juba Mesopotaamias kanti Amasoniidist valmistatud ehteid selleks, et kaitsta end ebaõnne eest, mis võis ära viia nii jõukuse kui ka tervise. Amasoniiti kanti ka selleks, et kunagi hiljem, kui meie aeg selles kehas hakkab läbi saama, ei jääks hing siia ellu kinni. Amasoniit laskvat hingel uude ellu ilma probleemideta kiirelt ümber kehastuda. Vana-Egiptuses on Amasoniiti kasutatud väga palju kristalliehitistes ja -templites selleks, et see kristall aitaks spirituaalsel kohal veelgi spirituaalsem olla. Amasoniit aitas spirituaalseid rituaale läbi viia.

Amasoniit julgustab suhtlema, end avama, enda tõelist palet välja näitama. See kristall aitab suurendada oskust iseenda emotsioone väljendada nii, nagu mõtetes on soov olnud. Hea suhtlemise kristallina saab tavalist kristalli hoida kodus enim läbikäidavas ruumis selleks, et kõik seal elavad inimesed oleksid üksteise vastu ausad, lahked ja avameelsed. Mida rohkem inimesed oma tundeid ja mõtteid välja räägivad, seda vähem on võimalik konfliktidel tekkida.

Amasoniit on kristall, mis kannab endaga kaasas väga rahustavat jõudu, ja kindlasti võta see enda ellu, kui sul on vaja midagi, mis tooks sulle hingerahu. Amasoniit leevendab stressi ja aitab erineval tasandil ärevaks tegevast energiast vabaks saada. Amasoniit loob vabadustunde ja tasakaalustab vaimset keha. Amasoniit aitab närvilisusest vabaks saada ja see on kristall, mis aitab sul enda intuitsiooniga kontakti saada. Amasoniidil on oskus sinu intuitiivsemat poolt tugevamaks muuta, aidates sul olla energiatele tundlikum ja mõista seda, miks ja mida sa millegi kohta tajud. Amasoniit avab sind Inglitega suhtlema, aidates sul neid rohkem mõista ja enda kaitseingliga kontakti leida. Amasoniidi kristalli kasuta selleks, et end spirituaalsemaks muuta ja selles maailmas kiiremini areneda. Amasoniidi kristalli hoia enda voodi lähedal, kui sa soovid end paremini välja puhata. Amasoniit aitab ka prohvetlikke unenägusid näha ja seega on see une ajal väga kasulikuks kristalliks. 

Amasoniidil on oskus leevendada üksildustunnet nii üksikutel inimestel kui ka suhtes olevatel inimestel. 

AMASONIIDI maagiline mõju kõrvarõngastena:

- Amasoniidi kõrvarõngastena kandes aitab see kiiresti leevendada stressi, närvilisust, rahutust ja aitab sind kiirelt vaimselt tasakaalu viia. Kuna kõrvarõngaste kandmisel jõuab kristalli vägi kiiresti ülemistesse Tšakratesse, siis kristallid mõjutavad kõige enam mõttetegevust. Amasoniit aitab leevendada väga kiirelt ärevaid energiaid sinu sees. 

- Amasoniit on suurepärane intuitsiooni kasvu ja arengut soodustav kristall. Kui sa soovid, et kristall aitaks sul paremini ümbritsevat tajuda ja näha, siis Amasoniit on üks nendest kristallidest, mis saab sind aidata. Amasoniit aitab kuulata seda, mida tahab sinu hing, mitte seda, mida tahab sinu mõistus. Ideaale kristall südame ja mõistuse kooskõlla viimiseks. Amasoniit parandab sisetunnet ja tõelisust ehk muudab intuitsiooni tugevamaks.

- Kui mõtete vabastamine on sinu jaoks ääretult raske ja see on üks sinu õnne takistavatest põhipunktidest, siis sellisel juhul soovitan appi võtta Amasoniidi kristalli, et enda mõtete suunda ise kontrollida. Amasoniit aitab ära blokeerida negatiivse mõttemustri, mis võtab ära hea tuju ja enesetunde ning segab argipäeva. Amasoniidi kristallil on oskus juhtida sinu tähelepanu nendele teemadele, mis sind õnnelikuks teevad ja rõõmustavad.

- Amasoniit muudab sind kirglikumaks ja paneb sind enda soovide nimel võitlema. Amasoniit toob esile kire ja motivatsiooni, mis aitab sul enda unistuste poole liikuda, nende nimel tööd teha ja pingutada. Amasoniit muutab inimese kartmatuks, aidates elu usaldada ja suurendades usku iseendasse. See kõik on paljudel inimestel täna veel puudu ja see on see, mida vajab igaüks, et enda elus suuri muudatusi läbi viia. Amasoniit on sinu kristall, kui sa tunned, et sul on vaja olla julgem ja pealehakkavam.

- Amasoniit aitab otsuseid vastu võtta ja neid langetada. Kristall, mis parandab ajutegevust nagu seda oskavad teha näiteks veel ka FluoriididSodaliit ja Dumortjeriit. Amasoniidil on oskus kiirendada informatsiooni vahetumist ja analüüsimist. Kui sa näiteks ei oska otsuseid väga kiiresti langetada ja sul oleks sellega vaja abi, siis Amasoniidi kristall muudab sinu reaktsiooni kiiremaks.

- Kristall, mille võimuses on õpetada inimesele tolerantsust ja oskust teistega läbi saada. Amasoniit parandab suhtlemisoskusi igal tasandil. Kristall, mis aitab paremini enda tundeid ja mõtteid väljendada nii, et keegi ei saaks neist valesid signaale välja lugeda. Imeline kristall, mis parandab suhteid ja aitab iseendast parema inimese luua.

- Sobib neile, kes töötavad pidevalt arvutitega, kuna Amasoniit aitab samamoodi nagu ka Šungiit kaitsta elektroonikast tuleneva kiirguse eest, mis omakorda mõjutab nii meie füüsilist kui ka vaimset tervist väga halvasti. Amasoniit loob sellele kiirgusele blokaadi ette ja kaitseb.

- Kasulik neile, kes peavad pidevalt telefoniga suhtlema või kelle töö on seotud pideva helistamisega. Amasoniit kaitseb tervist telefoni halva mõju eest.

- Aitab ükskõik millise tööga paremini toime tulla, eriti kasulik on see neile, kes peavad suures kollektiivis tööd tegema. Amasoniit aitab vältida tööalaseid pingeid ja ka erimeelsusi, mis võivad teiste inimestega tekkida.

- Amasoniit tasakaalustab Ying ja Yang energiaid, aidates nii mees-, kui ka naisenergiatel harmoonias olla.

- Aitab näha probleemide erinevaid külgi, aidates ennast samastada olukorraga, mis on äärmiselt hea iseloomuomadus ja kasulik mitmetel erialadel, nagu näiteks kohtunik, politsei, õpetaja jt.

- Amasoniit on kristall, mis suurendab head õnne erinevate mängude mängimisel, eriti millele on panustatud raha.

- Amasoniit on kristall, mis avab sinu hinge suhtlema ja seda sellisel tasandil, kus sa saad enda emotsioone väljendada nii, et sa tunneksid, et sa oled kõik enda seest välja saanud öelda, aidates sul rääkida kogu oma hingest ja südamega. Sellisel eesmärgil on Amasoniit väga kasulik, et parandada suhet enda kaaslasega, pereliikmetega ja üleüldiselt aitab see elus tekkivaid erimeelsusi paremini lahendada.

- Amasoniit on sügava rahu looja kristall, millel on oskus hinges olevat ärevusetunnet maandada, aidates rahustada närvilisust, mis on hinge tekkinud. Amasoniiti on väga kasulik kanda, kui lained on löönud pea peal kokku ja kui sul on soovi enda positiivsust tagasi saada. 

- Amasoniit aitab tasakaalustada inimese Aurakehas eksisteerivaid energiaid, aidates harmoniseerida ja rahustada. Amasoniit suunab selle kandja end tervendama ja positiivsust otsima, aidates hoolimata olukorra tõsidusest ja elu raskustest alati üles leida selle, mille üle saab õnnelik olla, muutes meele positiivsemaks ja optimistlikumaks.

RAVITSEMINE


Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena või valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.


- Amasoniit on ravitsemise eesmärgil väga kasulik, kuna sellel kristallil on oskus näiteks peale haigust või vigastust anda inimesele tervendavat energiat, et taastumine saaks olla kiirem ja lihtsam. Amasoniiti on kasulik hoida enda lähedal ja kasutuses, kui keha vajab tervenemisel abi.


- Tegemist on ühe parima südamehaiguste tervendajaga. Kristall, millel on oskus südamenärve rahustada, pinges ülakeha tervendada ja südamenärvidest stressi väljutada. Väga kasulik kristall kandmiseks ning kasutamiseks südamepuudulikkuse, südamerütmihäirete ja teiste südamehaiguste korral.


- Soovitan Amasoniiti enda ellu lülitada ajal, mil keha ja hing on väga närvilised. Amasoniit on närvilisuse maandaja, aidates närvidel taastuda ja terved olla. Amasoniit toetab närvisüsteemi, ja isegi kui sa ei ole haigestunud ning sa kannad või kasutad seda kristalli, siis Amasoniit aitab närvisüsteemi ikkagi tugevana hoida.


- Amasoniit on väga kasulikuks kristalliks naistele, kellel on väga madal libiido, kellel puuduvad tervislikud seksuaalsed ihad ja kellel on tekkinud mentaalne blokaad seksuaalsuse ees ühel või teisel põhjusel. Amasoniit aitab seda poolt naises tervendada ja tuua esile tervislik seksuaalne iha.


- Amasoniiti kanna ja kasuta kristalliteraapias siis, kui sinu juuksed ei ole sellised, millised sa sooviksid, et need oleksid. Amasoniit aitab juuste kasvu parandada ja see võitleb juuste väljalangemise vastu.


KURGUTŠAKRA

Amasoniit on peamiselt seotud Kurgutšakraga. Amasoniit tervendab Kurgutšakrat, aidates vabastada sellelt blokaade, mis ei luba enda seisukohta selgitada ja mis tekitab ärevust suhtlemise ajal. Amasoniit vabastab selle probleemi ja muudab selle kandja enesekindlaks suhtlejaks.

Amasoniit tasakaalustab mees- ja naispoolt, mille tasakaal on inimese jaoks väga tähtis. Kui me oleme harjunud, et Mäekristall ja erinevad Kvartsi liigid on head Aurapuhastajad, siis Amasoniidil on samuti oskus energiaid filtreerida. Amasoniiti tuleb kanda selleks, et see saaks üleliigsed emotsioonid vabastada. 

SODIAAK


Amasoniit on väga mitmekülgne kristall, mis sobib tegelikult kõikidele kandmiseks, kes tunnevad selle kristalliga sidet ja erinevatele sodiaakidele ehk tähtkuju esindajatele mõjub Amasoniit veidi erinevalt.


Amasoniit on VÄHI ♋  ja SKORPIONI ♏ jaoks väga rahustava, pinget maandava ja tasakaalustava toimega. Neile kahele vee-märgile toob Amasoniit lisaks rahule ka armastuseõnne. Seega on Amasoniit neile kahele tähtkujule väga vajaliku väärtusega kristall, tuues neile kaks eluks vajalikku elementi ja viies need paika.


Amasoniit mõjub KALADELE ♓ ja JÄÄRALE ♈ nagu stressipall. Amasoniit suudab neis kahes sodiaagiesindajas stressienergiat väga tõhusalt vabastada. Amasoniit võtab neilt stressi kiht-kihi haaval ära ja aitab maandada närvilisust ning rahutustunnet. Mõlemad, nii Kalad kui Jäär, on oma loomuselt rahutud, soovivad palju saavutada ja palju jõuda, see kõik loob nende sisse aga närvilisust, mille Amasoniit edukalt vabaks laseb.


Amasoniit on JÄÄRADE intuitsioonikristall, mis aitab parandada nende energiatunnetust ja eneseväljendust. Amasoniit toob Jääradele visioone, prohvetlikke unenägusid ja aitab tal spirituaalselt areneda. See kristall viib nende unistusi täide ja toob teadmisi, kuidas sihile jõuda.


NUMEROLOOGIA


Amasoniit on 27. kuupäeval sündinute õnne-,  julguse-, edu-, tööõnne-, erialalise edu, enesekindluse- ja hea enesetunde kristall. Amasoniit on üks kristallidest, mis võiks alati 27. kuupäeval sündinu elus olla.


Amasoniit võtab väga kiirelt teiste kristallide energia omaks, aga pigem on see positiivne, kuna Amasoniit aitab teistel kristallidel võimsamalt tööd teha. Amasoniit aitab võimendada samalaadse energiaga kristalle, nagu näiteks Akvamariini või Morganiiti.

Amasoniidi kristalli on kõige parem laadida Tselestiit geoodil nii Kuu- kui ka Päikesevalgusega. Puhastatakse valge küünla kõrval koos Salvei viirukiga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
Tehniline
Mõõdud Pärl ca 14-15 mm

Sildid: Tene, tooted, AMASONIIT, kõrvarõngad, hõbe, amasoniit kõrvarõngad, elektromagnetkiirgus, selgus, tööedu, hea läbisaamine, kurgutšakra, hea õnn, enesekindlus, lähedus, intuitsioon, südamerütmihäire, südamenärvid, jäär, lõvi, skorpion, rahu looja, energiate tasakaalustaja, 27. kuupäeval sündinud, närvilisus, südamehaigused, närvisüsteem, madal libiido, seksuaalsus, juuksed, juuste väljalangemine, intuitsioon, vähk, skorpion, kalad, jäär

  • SWEDBANK
  • SEB
  • PayPal
  • Visa

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja