55 78 186          E-R 9.00-17.00
Saadame Itella ja Omnivaga.
50€ ostuga Eestis TASUTA TARNE!

La Tene kõrvarõngad "ANGELIIT"

  • 26.60€

Toote detailid

  • Mudel: La Tene kõrvarõngad "ANGELIIT"
  • Saadavus: Laos


La Tene kõrvarõngad "ANGELIIT" on kokku pandud Angeliidi pärlist ja 925 hõbedast.


ANGELIIT on Inglite kristall ja selle reedab ära ka juba selle kristalli nimi, mis on ingliskeelsest sõnast "Angel" ehk Ingel. Angeliit on seotud Inglimaailmaga niivõrd, et see on üks tugevamaid kristalle, mida kasutatakse Inglitega kõnelemisel. Kõikidel elavatel on oma kaaslashing, kellel ei ole füüsilist keha ja Angeliit on maapealne kontakt sinu ja tema vahel. Angeliiti kandes aitad sa luua enda isiklikule Inglile portaali, mille kaudu on tal lihtne sind kätte saada ja kõnetada. Piisab juba sellest, et Angeliidi kristallid sind ümbritsevad, et Inglid saaksid lihtsamini sinuga kontakti astuda. Inglid on need, kes meile sõnumeid, märke ja õpetusi toovad. Kui sul on oskus neid kuulata, siis sinu elu müsteeriumid lahenevad kiiremini ja sa saad täpselt aru, miks mõni asi sinuga juhtub. 

Angeliit pärineb ja seda kaevandatakse peamiselt Saksamaalt, Poolast, Liibüast, Mehhikost ja Egiptusest. Need on need piirkonnad, kus Angeliit maapõues pesitseb ja kus on võimalik neid kaevandada. 

Kristallidel kõigil on oma iseloom ja oskused, kui neid aga erinevalt kasutada, kanda, paigutada või kombineerida, siis nad annavad omakorda veel huvitavama jõu, mõju ja müstilise energia meile või keskkonnale.

ANGELIIDI MAAGILINE MÕJU kõrvarõngastena:

- Angeliit viib sind ühendusse Inglitega, eriti sinu enda kaitseingliga. Kui Angeliidi kristall on sinu läheduses, siis see avab kanali, mille kaudu on Inglid võimelised sinuga kontakteeruma. Sellesama omaduse tõttu on kasulik Angeliiti kanda siis, kui sa soovid Inglitepoolset tuge, kaitset, abi ja nendega suhelda. Angeliidi kandmine aitab sind ja kaitseinglit pidevas kontaktis hoida. Kui sa ei tunne, et keegi valvab sinu seljatagust, siis on mõistlik luua kristallidega soodne keskkond, et kaitseingel suudaks sinule abi pakkuda. 

- Angeliit on seotud Inglitega suhtlemisega, nendele sõnumite edastamisega ja nendepoolsete sõnumite kinni haaramisega. Kui sa kannad Angeliidi kõrvarõngaid, siis sellega sa avad enda meeled Inglite sõnumite jaoks.

- Kristall, mis avab sind kõnelema teemadel, millest on raske rääkida. Kui sa oled Angeliidi kristalli juba tükk aega kandnud, siis sa võid märgata, kuidas sa oled avameelsem ja suudad rääkida asjadest, mis sulle ennem on haiget teinud.

- Kanna Angeliidi kõrvarõngaid, kui sa soovid õppida astroloogiat. Angeliit aitab rohkem mõista, kuidas luua seoseid ja kuidas tõlgendada erinevaid astroloogilisi märke. See on neile, kes soovivad enda või teiste jaoks need teemad selgeks teha.

- Suurendab telepaatilist tunnetust ja oskust. Esmalt hakkab see õpetama sind enda lähedaste emotsioone kuulama ja seejärel hakkad tajuma tema tundeid, soove ning palju muud müstilist. Telepaatia saab eksisteerida armastatud inimeste vahel.

- Angeliit Kroontšakra ja Kolmanda silma kohal aitab suurendada kaastundlikkust, tolerantsust ja lahkust. Kanna seda kristalli kõrvarõngastena, et endas selliseid iseloomu omadusi välja tuua ja neid võimsamaks muuta.

- Kui sa soovid läbi Angeliidi Inglitega kontakti saada ja Inglite teemat enda elus veelgi rohkem arendada, siis kanna samal ajal ka Serafiniidi, Seleniidi ja Ingli Aura kristalli. Teine võimalus on luua Inglite kristallide komplekt enda magamistuppa.

- Angeliidi kristall aitab kadunud lähedase hingega kontakti hoida. See tähendab seda, et peale tema edasi liikumist puhkamisfaasi suudab ta unenägudesse ilmuda, kui on vaja midagi olulist teada anda, kuulata sinu mõtteid, kui soovid temaga suhelda, või kaitsta, kui vaja.

RAVITSEMINE

Angeliit on kristall, mille poleeritud kujust vee-eliksiire ei valmistata, kuna see on habras kristall.

Angeliidi ravitsemise eesmärgil on väga kasulik siis, kuna see annab meie kehale järgnevat:

- Madal hemoglobiinitase, vere hüübimise probleemid, aneemia, peavalud (mis on tingitud füüsilisest probleemist), ärevushäire, kaotusvalust tekkinud stress, kaasasündinud hingamisteede probleem (aitab karmaatilisest probleemist vabastada pikaajalisel kandmisel).

- Mina soovitan Angeliiti kanda ka siis, kui on läbi elatud nii-öelda kokkukukkumist, südameoperatsioonilt tulnutel või nendel, kes on mõne ime läbi mingisugusest raskest haigusest või õnnetusest pääsenud. Angeliit kaitseb neid selle eest, et selline olukord uuesti ei tekiks ja annab selle kandjale mõista "miks nii juhtus, mis oli selle põhjus, mida sooviti sulle sellega mõista anda jne".

KURGUTŠAKRA


Angeliidi energiad kogunevad kõige kiiremini viiendasse Tšakrasse ehk Kurgutšakrasse, mis asub otse kurgu/kaela kohal. Angeliit aitab sul Inglitemaailmaga ühendust saada. Tänu selle energiale aitab see sinus avada võime tunda enda ümber Ingleid, neid näha, nendega suhelda, nende käest vastuseid saada ja loomulikult ka ise neile küsimusi esitada. Lisaks selle spirituaalsele toimele on Angeliit suurepärane Kurgutšakras oleva stressienergia leevendaja, aidates ellimineerida sellest Tšakrast ebakõlad, mis ei lase Kurgutšakral õigesti toimida. 


SODIAAK

Tähemärgilt on Angeliit VEEVALAJATE hingerahu ja Inglitega kontakteerumise kristall. Angeliit on üks parimaid valikuid Veevalajale enda intuitsiooni arendamiseks. Angeliidil on oskus Veevalaja intuitiivsust tugevamaks muuta, aidates Veevalaja sisetunnet selgemaks teha ja läbi õige sisetunde elus otsuseid langetada. Angeliit suurendab Veevalaja spirituaalset teadlikkust, õpetades Veevalajale kuulama enda hinge häält. Tegemist on kristalliga, mis aitab selgelt tajuda ja valenägemusi eemale hoida. Angeliidi tugevaim omadus on luua Veevalaja ja tema kaitseingli vahele ühendus. See annab võimaluse Veevalajal enda kaitseinglit tundma õppida ja tema käest alati tuge saada, kui selleks on vajadus. 

Lisaks sellele mõjub Angeliit väga hästi NEITSITELE, kes on sündinud ajavahemikus 25. - 27. august. See on nende Inglite kristall, mis aitab ka kaitseingliga kontakteeruda.

Angeliiti võid laadida Tselestiit geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Sandlipuuviiruki või Seedpipuu eeterliku õliga

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
Tehniline
Mõõdud Pärli suurus 10 mm

Sildid: Tene, tooted, ANGELIIT, la tene, la tene angeliit, kõrvarõngad, angeliit kõrvarõngad, hõbe, madal hemoglobiini tase, peavalu, aneemia, rahu, kaastunne, tolerantsus, inglid, astroloogia, inglite märgid, telepaatia

  • SWEDBANK
  • SEB
  • PayPal
  • Visa

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja