55 78 186          E-R 9.00-17.00
Saadame Itella ja Omnivaga.
50€ ostuga Eestis TASUTA TARNE!

La Tene kõrvarõngad "AURA PUHASTUS"

  • 26.50€

Toote detailid

  • Mudel: La Tene kõrvarõngad "AURA PUHASTUS"
  • Saadavus: Laos


La Tene kõrvarõngad "AURA PUHASTUS" on loodud kahest erinevast kristallist, milleks on matiks poleeritud ja valgusavadega Mäekristall ja tingimusteta armastuse ning emotsionaalse tasakaalu kristall Roosa Kvarts. Kõrvarõngad on loodud 925 hõbedast.


- "Aura puhastuse" kõrvarõngad on sinu Aura puhastamiseks. Kui sa kannad neid kõrvarõngaid, siis kristallid suudavad koheselt mõjutada Kroontšakrat. Need kaks kristalli aitavad sinu Kroontšakrast vabastada stressi, ülemõtlemist, pinget, närvilisust, ebastabiilsust, tujude kõikumist ja teisi negatiivseid emotsioone.


- Sobilik väeese ka neile, kes ei ole varasemalt kristallidega kokku puutunud. Seda sellepärast, et need kaks kristalli on kõige tähtsamad kristallid, mis inimese Auras võiksid tööd teha ja ühed esimesed kristallid kristallidemaailma ülemineku jaoks.


- Mäekristall, millele on poleeritud valgusavad, suudavad sinu Auraväljast stressienergiat välja juhtida. Mäekristall puhastab sinu Auravälja ja Roosa Kvarts asendab halva energia armastava ning tasakaaluka energiaga.


Öösiti hoia neid kõrvarõngaid Mäekristall geoodi peal ja puhasta aeg-ajalt neid Vanilje viiruki või Palo Santo suitsuga.

Tehniline
Mõõdud Ripatsi pikkus on ca 2 cm

Sildid: La Tene kõrvarõngad AURA PUHASTUS, La Tene, Ehted, hõbe, aura puhastus, la tene aura puhastus, la tene, la tene kõrvarõngad, mäekristall, roosa kvarts

  • SWEDBANK
  • SEB
  • PayPal
  • Visa

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja