55 78 186          E-R 9.00-17.00
Saadame Itella ja Omnivaga.
50€ ostuga Eestis TASUTA TARNE!

La Tene kõrvarõngad "AZURIIT-MALAHHIIT"

  • 24.30€

Toote detailid

  • Mudel: La Tene kõrvarõngad "AZURIIT-MALAHHIIT"
  • Saadavus: Laos


AZURIIT-MALAHHIIT on Maa poolt kombineeritud kristall kahest väga võimsa ja tugevatoimelisest kristallist. Selles kristallis on tumesinist tooni Azuriit, mis on oma nime saanud pärsia keelsest sõnast Lazhward, mis tähendab sinist ja selle kristalli roheline osa on Malahhiit. Malahhiit on saanud enda nimee kreeka keelsest sõnast Molochitis, mis tähendab tõlkes rohelist taime. Azuriit-Malahhiit kannab mõlema kristalli väge, mille kooslusel avaldub ka veelgi erilisemaid energiaid. Üks vanimaid Azuriit-Malahhiidi leiupaiku asub Iisraelis. Azuriit-Malahhiit on Malahhiidi pärast veidi mürgise koostisega, seega ei tohiks sellest kristallist vee-eliksiiri valmistada. Kuid selle kristalli kandmine on täiesti ohutu.

Lisaks Iisraelile leidub Azuriit-Malahhiiti ka USA-s, Aafrikas, Kesk-Ameerikas ja Hiinas. Azuriit-Malahhiit on väga laialdase väljanägemisega ja see tuleneb ilmastiku muutlikkusest. Temperatuurid ja tuuled muudavad selle kristalli väljanägemist. Azuriit-Malahhiidile on iseloomulikuks värvuseks tumesinine kuni helesinine, tumeroheline kuni heleroheline ja isegi mustjas toon. Kristall on üldiselt ka väga praguline.

Kristallidel kõigil on oma iseloom ja oskused, kui neid aga erinevalt kasutada, kanda, paigutada või kombineerida, siis nad annavad omakorda veel huvitavama jõu, mõju ja müstilise energia meile või keskkonnale.

AZURIIT-MALAHHIIDI MAAGILINE MÕJU kõrvarõngastena:

-  Azuriit on "Hingede maailma" kristall, millel on oskus inimese intuitsiooni arenema viia, enda sisemise minaga kontakti luua, hingede maailmaga kontakteeruda ja hingedega inimest suhtlema viia. Azuriit on isiklike oskuste võimendaja, mis aitab kontakti luua kõige sellega, mis on energial põhinev.

- Malahhiit on väga tugeva kaitse omadusega kristall, millel on oskus kaitsta selliste energiate eest, millest sul endal aimugi ei ole. See on salakavaluse vastane kristall, mis hoiab eemale inimesi ja energiad, mis sind soovivad ära rikkuda. Malahhiit loob tugeva kaitsva väe ümber, mis aitab eemale hoida ka needust.

- Azuriit toob inimese hingele sõnumeid ja aitab spirituaalset juhatust kinni püüda. Aidates kuulata, mida hingedel öelda on ja aidates teejuhil lasta end suunata. Samas aitab Malahhiit kaitsta valede otsuste ja valede nägemuste eest. See on kristall, mis toob selgeid sisemisi teateid ja aitab eemale hoida valelikust informatsioonist.

- Kõrvarõngastena on kasulik Azuriit-Malahhiiti kanda, kui sa soovid enda Kolmanda Silma Tšakrat ja Kroontšakrat tervendada. Sellel kristallil on oskus neid kahte Tšakrat väga kiiresti aktiveerida ja avada. Vanas Egiptuses ehiti kroone ja peakatteid just Azuriidiga, et teistest dimensioonidest informatsiooni saada. Aidates kontakteeruda inimese hingel välismaailmaga.

- Kõrvarõngastena aitab Azuriit-Malahhiit avastada salakavalust läbi tugeva intuitsiooni, mida Azuriit annab ja läbi tugeva kaitseomaduse, mida Malahhiit annab. Neid kristalle kandes hakkad sa ise tundma, kes on sinuga siiras ja kes mitte. See aitab inimeste tõelist palet märgata ka läbi ilusa naeratuse.

- Nende kahe kristalli kooslus aitab inimese hingest vabastada liigset egoismi. Aidates tervendada kahjulikku egoismi ja sellest tulenevaid isikuhäireid. Aidates inimesel muutuda paindlikumaks, tolerantsemaks ja kaastundlikumaks. Azuriit-Malahhiit aitab inimesel olla õiglane iseenda ja teiste suhtes.


- Spirituaalsele arengule ja sellel alal egoismist aitab eemale hoida Azuriit-Malahhiidi kristall. See juhib sinu tähelepanu olulisele, kasvatab sinu intuitsiooni ja hoiab sind ebatervetest arengust eemal. 

- Soovitan Azuriit-Malahhiiti kanda siis, kui sa soovid halbadest inimestest enda elust lahti saada. Kui sa soovid, et keegi konkreetne jätaks sind rahule ja läheks sinu elust igavesti minema. Kui sa hakkad Azuriit-Malahhiiti kandma, siis see kristall blokeerib sidemeid, mis on sulle väga kahjulikud ja millest sul midagi õppida enam ei ole. Aidates lahti saada kiusajatest ja mürgistest inimestest.

RAVITSEMINE


Azuriit-Malahhiidi ravitsemise eesmärgil on väga kasulik siis, kui soovite tervendust anda mõnele nendest probleemidest:

- Azuriit-Malahhiit leevendab närvilisust ja tervendab hinge erinevat tüüpi emotsionaalsetest probleemidest. See on kristall isiksusehäirete jaoks, mis aitab inimese vaimsel poolel terveneda. Aitab eriliselt neid, kes on kaldumas mõne vaimse haiguse poole.

- Aitab vabaks saada halbadest mälestustest, mis kummitamas käivad ja mis ei lase eluga edasi liikuda. Azuriit-Malahhiit aitab sügavatel emotsionaalsetel probleemidel terveneda. Aidates tervendada mineviku haavu.

SODIAAK


Tähemärgilt on Azuriit-Malahhiit intuitsiooni tugevdamise, spirituaalse väe edendamise ja hingelise kasvamise kristalliks kõikidele SKORPIONITELE. AMBURITELE toob Azuriit-Malahhiit tugevat kaitset sakalavaluse, ebaõnne ja needuse vastu.


Numeroloogia järgi on Azuriit-Malahhiit intuitsiooni arendamise ja isikliku väe suurendamise kristall kõigile neile, kes on sündinud elutee number 9 all.

Tähemärgi kristalle võivad kõik tähemärgid kanda, aga teatud tähemärkidele mõjuvad need lihtsalt kiiremini, kui teistele.

Azuriit-Malahhiiti sobib kõige enam laadida Vanadiniit Bariidi või Aragoniit geoodi peal ja oleks hea, kui seda vähemalt korra kuus Salvei suitsuga puhastada. 


Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud Pärl 12 mm.

Sildid: Tene, tooted, AZURIIT-MALAHHIIT, kõrvarõngad, hõbe, azuriit, malahhiit, azuriit-malahhiit kõrvarõngad, kroontšakra, kolmas silm, intuitsioon, teised dimensioonid, needus, egoism, salakavalus, mürgised inimesed, elutee number 9, skorpion, ambur, spirituaalne areng

  • SWEDBANK
  • SEB
  • PayPal
  • Visa

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja