55 78 186          E-R 9.00-17.00
Saadame Itella ja Omnivaga.
50€ ostuga Eestis TASUTA TARNE!

La Tene kõrvarõngad "DALMAATSIA JASPIS"

  • 20.30€

Toote detailid

  • Mudel: La Tene kõrvarõngad "DALMAATSIA JASPIS"
  • Saadavus: Laos


La Tene kõrvarõngad "DALMAATSIA JASPIS" on kokku pandud Dalmaatsia Jaspise pärlist ja 925 hõbedast.


DALMAATSIA JASPISE kristallile on omane mustad täpid hallil kristallil. Dalmaatsia Jaspises olevad tumedad täpid või laigud on kas Musta Turmaliini või Draviidi ehk Pruuni Turmaliini omad, hallikas kristalli osa on Kvartsidest kombineeritud - seega mõnusalt kirju taustaga kristall. Dalmaatsia Jaspist üldiselt leitakse või kaevandatakse peamiselt Mehhikost. Dalmaatsia Jaspist on väga lihtne värvida, nii nagu ka tavalist Ahhaati, et võimendada selle kristalli jõudu, mida omakorda kasutatakse maagiarituaalides. Damaatsia Jaspisest võib leiduda ka sinist ja rohelist värvi.


Dalmaatsia Jaspis on väga hea tervenduskristall ja sobib väga hästi ka laste tervendamiseks. Dalmaatsia Jaspisel on unikaalne oskus, mida teiste kristallide sees ei ole, selleks on nö kättemaksmine positiivses võtmes. Dalmaatsia Jaspis lummab neid, kellele on ülekohut tehtud ja kes sooviksid õigluse majja tuua. Dalmaatsia Jaspist kantakse endaga, kui soovitakse konkreetsele kurjale inimesele karmat tuua ja tema poolt tekitatud probleemile lahendus tuua.


Dalmaatsia Jaspisel on oskus rahustada rahutut meelt, nii nagu oskavad teha kõik Jaspised. Dalmaatsia Jaspis sobib eriti neile, kes pidevalt ärrituvad ja lähevad endast väga kergesti välja.

Kristallidel kõigil on oma iseloom ja oskused, kui neid aga erinevalt kasutada, kanda, paigutada või kombineerida, siis nad annavad omakorda veel huvitavama jõu, mõju ja müstilise energia meile või keskkonnale.

DALMAATSIA JASPISE MAAGILINE MÕJU kõrvarõngastena:

- Dalmaatsia Jaspis on kristall, mis aitab emotsionaalsest pingest üle olla. See on neile, kes ei suuda mitte kuidagi lõõgastuda, elu nautida ja puhata. Dalmaatsia Jaspis leevendab pinges olevat keha, aidates sinu füüsilisel kehal end välja puhata. See on neile, kes tunnevad pidevat pinget enda sees.

- Dalmaatsia Jaspis edendab taktitunnet ja tolerantsust. See on kristall, mis aitab sul olla kaastundlikum ja mõista teiste muresid paremini.

-  See on kristall, mis aitab sul enda nõrkusi ja tugevusi näha. See kristall aitab iseenda nõrkade külgedega leppida ja tugevate külgede üle uhke olla. Sobib neile, kes pidevalt näevad vaid teistes vigu või neile, kes ei suuda mõista, et nad on andekad.

- Kuna Dalmaatsia Jaspises on Musta Turmaliini, Draviiti ehk pruuni Turmaliini ja Kvartsi, siis see on väga hea Aura puhastaja. Aidates sinu Aurast välja juhtida negatiivseid mõtteid ja kinnisideid, mis sulle endale liiga teevad. See on abiks selliste probleemide puhul, mida sa ise enda juures ei märka.

- Dalmaatsia Jaspis on kristall, mis aitab sul loomadega paremat sidet ja kontakti luua. Aidates sul loomadega ühist keelt saada ja eriti kasulik on see kristall neile, kes töötavad koos loomadega. Tööedu kristallina sobib Dalmaatsia Jaspist koos Rohelise Aventuriiniga kanda, et need kristallid tooksid head õnne ratsaspordis, koerte treenimisel, loomaarstina töötades jne.

- See kristall kaitseb sind teiste inimeste halbade soovituste ja halva mõju eest. Aidates sul mitte kuulda võtta neid soovitusi, mis sulle liiga teevad.

- Dalmaatsia Jaspisel on üks väga huvitav omadus olemas, milleks on pettekujutelmate eemaldamine. Kui sa kannad Dalmaatsia Jaspise kristalli, siis see aitab sul asju selgelt näha, aidates sul valesi läbi näha. Dalmaatsia Jaspis eemaldab igasuguse illusiooni, mis viib sind pettumusteni.

- Kanna Dalmaatsia Jaspist koos Roosa Kvartsi, Rodokrosiidi või Granaadiga, kui sa soovid enda armastuses olla kindlam. Nende kristallide kombinatsioon aitab olla ustavam, lojaalsem, romantilisem, kirglikum ja parem enda kaaslase suhtes.


- Dalmaatsia Jaspis hakkab inimesele kõige enam meeldima sellel eluperioodil, kus ta on oma eluga kuidagipidi ummikusse jooksnud või kinni jäänud. Dalmaatsia Jaspis tõmbab pilke, kui inimene ise elab niiöelda "nõiaringis". See tähendab seda, et käib ühte ja sama vana rada pidi, mis ei tööta ning mis viib ainult allamäge. Dalmaatsia Jaspis aitab sellisest eluperioodist välja tulla, tuues uuesti valguse, lootuse ning häid võimalusi. Dalmaatsia Jaspis vabastab nõiaringis olemisest ja annab uue suuna taas kätte.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaašikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Kõige enam ma soovitan Dalmaatsia Jaspist kanda neil, kellel on verega probleeme (verevarustus, vere puhastamine, toksiinide vabastamine kehast, verega seotud probleemid, vereringe, veenid, veresooned) ja kes tunnevad, et tema kehas on palju mürkaineid. Dalmaatsia Jaspis aitab keha puhastuskuure läbi viia ja toetab paremat toitumist. 

- suitsetamine, kopsumahu suurendamine, aitab suitsetamisest loobuda ja suitsetamisest tekkinud terviserikkeid tervendada.

- nahalööbed, nahahaigused, allergilised reaktsioonid naha peal

- luupainajad, õudusunenäod, kurbus, hirm surma ees, paranoia, depressioon.

- aitab närve ja lihaseid taastada, seega hea kasutada erinevate traumade taastusravi ajal

PÄIKESEPÕIMIK

Dalmaatsia Jaspis tervendab Päikesepõimikut, aidates seedimisprobleeme lahendada ja kiirendada kogu seedeorgani tööd. Peale selle, kui Päikesepõimik on terveks tehtud ja kogu Aurasüsteem on korras, siis aitab Dalmaatsia Jaspis avada Päikesepõimiku kohal olevat Väeallika Tšakrat. Selle Tšakra avanemine aitab jõudu tuua ükskõik millise probleemi lahendamiseks. Dalmaatsia Jaspist hoitakse madratsi all otse PäiKesepõimiku all või kantakse talismanina kaelas pika paela otsas, et kristall ulatuks rindkerest allapoole. 

SODIAAK

Tähemärgilt mõjutab Dalmaatsia Jaspis kõiki tähemärke võrdselt. 

Tähemärgi kristalli mõjutus kandub edasi ka siis, kui talisman on mõnel teisel eesmärgil kantud.

Dalmaatsia Jaspise ehteid soovitan ma laadida Ahhaat geoodi peal ja puhastada vähemalt korra kuus Salvei eeterliku õli, rituaaltaime või viirukiga.


Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud pärl ca 10 mm

Sildid: La Tene kõrvarõngad DALMAATSIA JASPIS, La Tene, Ehted, la tene dalmaatsia jaspis, la tene kõrvarõngad, dalmaatsia jaspis kõrvarõngad, puhkamine, taktitunne, vale läbinägemine, suhte tugevdamine, veri, vereringe, pinge, lõõgastumine, puhkamine, aura puhastamine, kontakt loomadega, kaksikud, suitsetamine, ummikseis, nõiaring

  • SWEDBANK
  • SEB
  • PayPal
  • Visa

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja