55 78 186          E-R 9.00-17.00
Saadame Itella ja Omnivaga.
50€ ostuga Eestis TASUTA TARNE!

La Tene kõrvarõngad "DENDRIITAHHAAT" suletud kinnitusega

  • 21.20€

Toote detailid

  • Mudel: La Tene kõrvarõngad DENDRIITAHHAAT suletud kinnitusega
  • Saadavus: Laos


Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühtegi ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud tootel olla mõnevõrra erinev sellest, mis on pildil.  


La Tene kõrvarõngad "DENDRIITAHHAAT" on kokku pandud Dendriitahhaadi pärlist ja 925 hõbedast.


DENDRIITAHHAAT on üks Ahhaadi liikidest, mis on loodud Kaltsedoni ja Kvartsi segust. Dendriitahhaadi kristallile on omane valge-hallikas tekstuur, mille seest jooksevad läbi samblarohelised jooned. Dendriitahhaat võib väga sarnaneda Sammalahhaadiga, aga selles on rohkem valget kui rohelist. Dendriitahhaadi kõige peamiseks väeks peetakse soovide täitumist, küllust ja taimede kasvatamise oskust. Dendriitahhaati on teadaolevalt kantud amuletina ja kasutusel olnud juba vanast Babüloonia ajastust saati. Venemaal on Dendriitahhaat kõrgelt hinnatud kristall selle tervendavate omaduste tõttu.


DENDRIITAHHAAT MAAGILINE MÕJU kõrvarõngastena:

- Dendriitahhaat tugevdab perekonnasiseseid sidemeid ja tundeid. See on kristall, mis aitab teiste pereliikmetega hästi läbi saada.

Kanna Dendriitahhaati töö juures kaasas, et mõista rohkem teisi inimesi, et luua enda suhtes paremat arvamust, paremat läbisaamist teiste inimeste/kollektiivi liikmetega. Dendriitahhaat on läbirääkimiste kristall, mis edendab igas valdkonnas suhtlemist.

- See on kristall kõigile neile, kelle töö on seotud ravitsemisega, ravimisega, massaažiga, teraapiatega või mingit sorti inimeste aitamisega. See ei luba energial ära kuluda ja aitab järjepidevalt inimesi aidata nii, et ei tekiks suuremat sorti energiakadu.

- Vanade uskumuste kohaselt toob Dendriitahhaat head õnne kõigile neile, kes tegelevad taimedega, taime kasvatamisega, põllumajandusega ja üleüldiselt ka head õnne näiteks enda kodu taimi kasvatades. See on taimekasvatajate tööedu kristall, mis toob selles valdkonnas küllust, head vilja/saaki ja edu.

- Dendriitahhaat aitab sügavat, tugevat ja spirituaalset kontakti saada loodusega. Aitab neid, kes soovivad alternatiivmeditsiini õppida ja seda praktiseerima hakata. On väga kasulik taimedega tervendajatele, aidates leida uusi viise taimi kasutada, aidates neid õppida ja kasvatada.

- Kui kannad Dendriitahhaati samal ajal kui tegeled enda aiaga, siis see annab väge taimedele juurde ja õpetab sind alateadlikult õigesti käituma mõne taimega.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena või valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Aitab neid inimesi, kellel närvidest läheb seedimine korrast ära või, kes ei suuda enda alateadvuses olevat hirmu kuidagi kontrollida ja see muudab keha närviliseks. Dendriitahhaat rahustab närve ja aitab kontrollimatu või allumatut stressi/närvilisust ise suunata ning sellest tundest vabaneda.

- Kui meestele on seljavalude kristall Mahagon-Obsidiaan, siis naistele on Dendriitahhaat.

- Dendriitahhaat tervendab laktoositalumatust ja aitab seda kontrolli all hoida. Seda kristalli on soovitatav kanda ka last ootaval naisel, et enda last selle tervisemure eest kaitsta. 

- Kanna Kivistunud Palmipuud koos Dendriitahhaadiga, kui sa soovid õppida taimi tervendaval eesmärgil kasutama. Dendriitahhaat aitab mõista taimede tervendavaid omadusi ja Kivistunud Palmipuu toob visioone ning nägemusi selle kohta, milline taim just sind või kedagi teist võib abistada.

KROONTŠAKRA

Dendriitahhaat aitab Kroontšakrat kõige enam, seda selles mõttes, et see aitab rahu leida ja teiseks aitab see JUURTŠAKRAT, aidates maaga kontakti saada.

SODIAAK

Tähemärgilt toob Dendriitahhaat kõige enam tervist NEITSILE.

Dendriitahhaat on KAKSIKUTE jõukuse ja külluse talisman. Dendriitahhaat töötab ideaalselt nii meestega kui ka naistega, kes on Kaksikute sodiaagi all sündinud. See talisman toob neile tööedu ja materiaalset küllust. 

Inglisõnum 196

Kui sa oled viimasel ajal näinud Inglisõnumit number 196, siis sinu Inglid soovitavad sul Dendriitahhaati kasutada. Dendriitahhaat on sellel eluperioodil sulle kõige kasulikum kristall. See toob küllust ja rahavoolu. See on ka märk, mida sulle 196 Inglite poolt näidatakse. 

Dendriitahhaati võid laadida Tsitriin geoodi peal või kõrval. Puhasta vähemalt korra kuus Patšuliviiruki/eeterliku õliga või Bergamoti eeterliku õliga.


Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud pärl ca 12 mm

Sildid: La Tene kõrvarõngad DENDRIITAHHAAT, La Tene, Ehted, hõbe, kõrvarõngad, dendriitahhaat, la tene, la tene kõrvarõngad, dendriitahhaat kõrvarõngad, töö, tervendamine, ravitsemine, massaaž, teraapia, taimed, taimekasvatus, põllumajandus, küllus, tööedu, loodus, alternatiivmeditsiin, rasedus, laps, vitamiin, toitumine, tervislik toitumine, abieluõnn, suhe, tähelepanu, idee, närvid, seedimine, seljavalu, hirm, stress, laktoositalumatus, juurtšakra, kroontšakra, inglisõnum 196, 196, neitsi, kaksikud

  • SWEDBANK
  • SEB
  • PayPal
  • Visa

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja