55 78 186          E-R 9.00-17.00
Saadame Itella ja Omnivaga.
50€ ostuga Eestis TASUTA TARNE!

La Tene kõrvarõngad "RUBIIN-TSOISIIT"

  • 21.00€

Toote detailid

  • Mudel: La Tene kõrvarõngad "RUBIIN-TSOISIIT"
  • Saadavus: Laos


La Tene kõrvarõngad "RUBIIN-TSOISIIT" on kokku pandud Rubiin-Tsoisiidi pärlist ja 925 hõbedast.


RUBIIN-TSOISIIT on kristall, mis on kahest väga väärtuslikust kristallist maapõues kokku kombineeritud. Nendeks kristallideks on Rubiin ja Tsoisiit. Selles kristallis Rubiin on punakas kristalli osa ja rohekas-mustjas osa Tsoisiit. Tsoisiidile on loomulik mustjas muster. Rubiin-Tsoisiidi peamiseks leiukohaks on Tansaania kirde osa. See on siiamaani veel ainuke leiupaik Rubiin-Tsoisiidile, mis aga ei tähenda, et seda kusagil mujal maailmas ei oleks, seda lihtsalt ei ole veel avastatud.


Rubiin-Tsoisiit on kristall, mis aitab sinu tuju paremaks muuta. Kui sa otsid enda ellu kristalli, mis aitaks sind rõõmsameelsemaks muuta ja samas sinu emotsionaalsemat poolt tervendada, siis selleks võiks kindlasti olla Rubiin-Tsoisiit.

Kristallidel kõigil on oma iseloom ja oskused, kui neid aga erinevalt kasutada, kanda, paigutada või kombineerida, siis nad annavad omakorda veel huvitavama jõu, mõju ja müstilise energia meile või keskkonnale.

RUBIIN-TSOISIIDI maagiline mõju kõrvarõngastena:

- Kui sa kannad Rubiin-Tsoisiiti kõrvarõngastena, siis see avab sinu ülemised meeled spirituaalsete juhatuste jaoks, aidates sul vihjeid, sõnumeid ja märke paremini lugeda. See avab sind sinu Auras olevate hingede jaoks, aidates sul kuulata, mis neil sulle öelda on.

- Rubiin-Tsoisiiti kantakse leina ajal endaga, et kiiremini üle saada surmast tulnud valust ning õppida hingest inimesest lahti laskma. Rubiin-Tsoisiit õpetab, et surma ei pea kartma ega seda halvana võtma, see on normaalne ning isegi vajalik elu osa. Miks vajalik? Et hing saaks edasi minna teiste ülesannete juurde, mis universum talle ette on määranud. Rubiin-Tsoisiit õpetab, et surm on ühe peatüki lõpp ja teise algus.

- Rubiin-Tsoisiit aitab toime tulla pidevate meeleolukõikumistega, aidates tasakaalustada emotsioone. Sobib neile, kes väga kergelt ja kiiresti ärrituvad ning ei suuda pärast seda tagasi rahulikuks muutuda.

- Kristall, mis on kasulik sulle, kui sa soovid uut energiat ja uut algust enda spirituaalsele "minale". See aitab taas üles leida spirituaalseid suundasid ja õppida end tundma. See on kristall, mis aitab paremini aru saada "kes oled sina", miks sa siin oled ja mis ülesanne sulle on selles elus antud.

- See on kristall, mis aitab mõista, mida sinu hing ja süda soovib, mis on see, mis sulle head teeb. Aitab enda jaoks häid asju teha ja enda pärast õpetab elama. Sobib neile, kes unustavad iseennast ära.


- Rubiin-Tsoisiit on kasulik leinaperioodil, aidates südames olevast valust vabaks saada ja aidata taastuda lähedase kaotusest. Lein on täiesti normaalne emotsionaalne seis, see viitab armastusele ja seda ei pea ignoreerima. Küll aga mida peab tegema, on sellest edukalt välja tulla. Leina ei tohi kinni jääda, see ei lase elus edasi liikuda. Kui meie jaoks lähedane lahkub siit maailmast, siis meie jääme siia ja peame eluga edasi minema seniks kuni meile on elu antud. Rubiin-Tsoisiit aitab seda teha.


- Kui Rubiin-Tsoisiiti kasutada või kanda koos Rodoniidi ja Apatši Pisaraga, siis see toimib kiiremalt. Ka nendel kahel kristallil on olemas jõud, mis suudab leinaga toime tulla. Hoia neid kolme kristalli üheskoos ja kanna neid, kuni oled leinast välja tulnud.


- Rubiin-Tsoisiidi kristalli soovitan ma sulle, kui sa ei tea veel täpselt seda, mida sa soovid teha. Eriti kasulik on see neile, kes ei tea, millise eriala peal nad tugevad võiksid olla ja millega elus üldse rahul oleksid. Valikuid on tänapäevamaailmas väga palju ja see kõik toob omakorda kaasa paanika, mille käigus tekib segadus ja oskamatus tunnetada, mis on õige ja vale. Rubiin-Tsoisiit toob rahu seniks, kuni oled leidnud selle, mida soovid teha. See aitab juhatada õigete otsuste langetamiseni. Koos Mookaitega toob Rubiin-Tsoisiit kiiremaid lahendusi ja selguse sinu hinge.


- Rubiin-Tsoisiit parandab keskendumist ja aitab mõtteid koondada. Sobib eriti hästi sulle, kui sul on pidevalt pea laiali otsas ja sul kaob ära teadmine, mis on täna sinu jaoks kõige olulisem ning mis mitte. Rubiin-Tsoisiit avab sind enesearengule, aitab sinuni jõudnud informatsiooni õieti käsitleda, enda peas õigesse kohta sättida ja uuendada vanu teadmisi uute vastu. Eriti kasulik on see kristall siis, kui sul on valed arusaamad või sind kahjustavad teadmised, mille oled kunagi ühel või teisel põhjusel endasse kinnitanud. Rubiin-Tsoisiit aitab ümber mõtestada seda, millest oled valesti aru saanud. See omakorda aitab sul edasi areneda ja muuta enda maailmapilti. 


RAVITSEMINE


Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist. 


Rubiin-Tsoisiit on see kristall, millest vee-eliksiire ei valmistata, kuna see sisaldab vähesel määral alumiiniumi. 


- Aitab vabaks saada traumadest/seksuaalsetest ärakasutamistest ja nendest tekkinud emotsionaalsetest probleemidest. See on kristall, mis aitab sul unustada, lahti lasta sellest samas kogemusest ja aitab mõista, et elu peab edasi minema ning sa ise ei vääri enda elu pidurdamist.

- Suurendab füüsilist energiat kehas. Rubiin-Tsoisiit muudab sind aktiivsemaks ja annab sulle elujõudu juurde.

-  Rubiin-Tsoisiit on viljakuse kristall, aidates nii meest kui naist mõlemat. Aitab tervendada, kui on probleem olemas ja aitab tõsta viljakust kogu Auras. Kui naine ja mees soovivad koos last saada, siis on soovitatav mõlemal seda kristalli kanda. Õhtuti laadida Apofülliidi geoodi peal ja iga päev kanda, et mõlema Aurad muutuksid tervemaks, mis on terve lapse saamisel ülioluline.


SÜDAMETŠAKRA JA KROONTŠAKRA

Tegemist on kristalliga, mis aitab Südametšakral avaneda ja selles olevaid probleeme tervendada. Rubiin-Tsoisiit parandab eneseväljendust ja on abiks neile, kes ei oska enda tundeid väljendada, armastusest rõõmu tunda, oma kaaslasele armastust avaldada ja on muutunud suhtes tuimaks. 

Mida lähemal sa Rubiin-Tsoisiiti Kroontšakrale kannad, seda võimsamalt see mõjub. Rubiin-Tsoisiit aitab sinu kaitsvate hingede ja Inglitega kontakti saada, aidates neile oma mõtteid kiiremini edastada. Kandes seda kristalli, räägi ja suhtle mõttes nendega, et oma unistusi täide viia. See on põhjus, miks nad üldse meie lähedal eksisteerivad. 


SODIAAK


Tähemärgilt mõjutab Rubiin-Tsoisiiti kõige enam JÄÄRA ja VEEVALAJAT. Jäärale ja Veevalajale on Rubiin-Tsoisiit abieluõnne toovaks talismaniks.


Rubiin-Tsoisiit on Jäärale ka õnnekristall, mis aitab tal olla positiivne, optimistlik ja õnnelik. Toob Jäärale üleüldist õnne ning toob esile kõige positiivsemad iseloomujooned.


Rubiin-Tsoisiiti võid laadida Muskoviit geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Sidrunheinaviiruki/eeterliku õliga


Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud Pärli suurus ca 14 cm. Kõrvarõngaste kogupikkus ca 4 cm.

Sildid: La Tene, RUBIIN-TSOISIIT, Tene, hõbe 925, la tene kõrvarõngad rubiin-tsoisiit, viljakus, jäär, veevalaja, lein, meeleolu kõikumised, spirituaalsus, enda mõistmine, enda jaoks elamine, südametšakra, minevik, füüsiline energia, seksuaalsus, keskendumine

  • SWEDBANK
  • SEB
  • PayPal
  • Visa

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja