55 78 186          E-R 9.00-17.00
Saadame Itella ja Omnivaga.
50€ ostuga Eestis TASUTA TARNE!

La Tene 2021. aasta ÕNNEKOMPLEKT "ÕNNETOOVAD OTSUSED"

  • 17.90€

Toote detailid

  • Mudel: LA TENE 2021. aasta ÕNNEKOMPLEKT "ÕNNETOOVAD OTSUSED"
  • Saadavus: Laos


La Tene 2021. aasta õnnekristallide komplekt "ÕNNETOOVAD OTSUSED" on loodud kolmest kristallist, Prasioliidist, Kuukivist ja Antofülliidist, mis toetavad, juhatavad õigele teele ja aitavad 2021. aasta õnnelikuks ning edukaks muuta.


2021. aasta on teine aasta 12-aastasest astroloogilisest perioodist. Kui esimene aasta ehk 2020 lammutas ära vanad struktuurid ja tõi inimeste ellu hulgaliselt segadust, siis sellele järgnev aasta annab sulle võimaluse end uutes suundades liikuma seada.


Astroloogia põhjal tuleb 2021. aastal olla võimalikult aktiivne ja näha suurt vaeva iseenda õnne ning heaolu nimel. See on nii-öelda 12-aastasele perioodile vundamendi loomise ja esimese aasta segaduse likvideerimise aeg.


2021. aastal tehtud otsused tuleb hästi järgi mõelda, nendesse tuleb süveneda ja selle kõige juures tuleb lasta esile tulla intuitsiooni häälel, mis aitab õigele teele liikuda.


Toeta iseennast või kingi tuge sinule kallitele inimestele läbi kristallide, et 2021. aasta otsused saaksid olla sinu või tema jaoks vaid õnnetoovad.


Olen kokku pannud kolmest kristallist koosneva kristallikomplekti, mis aitab otsuseid teha. Need kristallid toetavad, juhatavad õigele teele ja aitavad vältida valede valikute tegemist. Need on universaalsed õnnekristallid 2021. aasta jaoks. Hoia neid enda lähedal, käes või koduseinte vahel, et hoida selgust ning tuge pakkuvat energiat alati iseendaga.


Nende kolme kristalli ühine vägi toob sinus välja piisavalt palju sisemist vaistu, mis ei lase valesid otsuseid langetada, suurendades sinu isiklikku õnne igal tasandil.


Pikemalt räägin sellest kõigest juba 2021. aasta horoskoobis ja selle-teemalistel loengutel.


PRASIOLIIT 


Prasioliit toetab sind 2021. aastal, mis on täis suurte oluliste teemade paika panemist. Sul on vaja end nüüd rajale seada, et tekkida saaks tasakaal, mille 2020. aasta ära võttis. Prasioliit suurendab sinus spirituaalset energiat, mis toetab omakorda intuitsiooni tugevnemist. Lisaks sellele on Prasioliit küllusekristall, mis aitab rahaenergial aktiivne olla. See kristall aitab mõista ka seda, kuhu oleks õige investeerida ka enda isiklikus elus ja toob 2021. aastal tööalaselt õnne kõikidele inimestele.


KUUKIVI 


Kuukivi on üks tugevatoimelisi intuitsioonikristalle, mis suurendab sinu sisemist vaistu ja aitab enda elus õigeid otsuseid teha. See toob sinus esile "selgelt teadmise" selle kohta, kuhu poole sa peaksid enda sammud seadma, millega tegelema, millest loobuma ning millele kõige enam keskenduma. Kuukivi ühendab sind oma isikliku saatuseraamatuga, aidates alateadlikult mõista, mida pead enda elus ette võtma. Kuukivi toetab sind terve 2021. aasta.


ANTOFÜLLIIT


Antofülliit on nende kahe kristalli kõrval tugev kaitsekristall, mis hoiab sind eemal valede valikute tegemisest. See kristall suurendab sinu isiklikku jõudu, vastupidavust, süstib parajas koguses julgust ja aitab olla distsiplineeritud. Loob 2021. aastale vundamendi, aidates sul ka kõige keerulisemas olukorras suurepäraselt hakkama saada. Lisaks toetab Antofülliit sinu intuitsiooni, aidates sellel tõtt rääkida.


Kristallikomplekti puhasta vähemalt kord kuus kuni 2021. aasta lõpuni Nag Champa või Salveiviirukiga. Selle abil hoiad kristallid enda elus pidevalt aktiivsena. Selleks lase ühel viirukil kristallikomplekti kõrval lõpuni põleda. Kõige parem aeg selle tegemiseks on Kuu esimene veerand. Kuufaaside kohta leiad infot SIIT.


Aasta lõpus, 2021. aasta viimastel päevadel, ava kristallikomplekti kott, milles kristallid on, ja vii need vabasse loodusesse. Saada need tänulikult ära!

Tehniline
Mõõdud Komplektis olevad kristallid on keskmistes mõõtudes. Kristallid on pandud väikese koti sisse koos kristalle tutvustava jutuga.

Sildid: Tene, la tene kristallikomplekt, la tene 2021. aasta õnnekomplekt, õnn, edu, õnnekomplekt, prasioliit, kuukivi, antofülliit, õiged otsused, spirituaalsus, intuitsioon, sisemine vaist, kaitse, isiklik jõud, 2021. aasta õnnekristallid

  • SWEDBANK
  • SEB
  • PayPal
  • Visa

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja