55 78 186          E-R 9.00-17.00
Saadame Itella ja Omnivaga.
50€ ostuga Eestis TASUTA TARNE!

La Tene kristallikomplekt "KALAD"

  • 19.20€

Toote detailid

  • Mudel: La Tene kristallikomplekt "KALAD"
  • Saadavus: Laos


La Tene kristallikomplekt "KALAD" on loodud viiest erinevast kristallist, mis on Kalade tähemärgi all sündinutele kasulikud, õnne toovad ja tervist hoidvad. Selles komplektis on LasuriitVerekivi, Sinine Kaltsedon, Roosa Kaltsedon ja Ševroon Ametüst. Kristallide komplekt on pandud helesinisesse riidest koti sisse koos kristallide seletusega.

Kalad on kaheteistkümnes tähemärk tähemärgi süsteemis, keda juhib Neptuuni vägi. Neptuun on see planeet, mis annab Kaladele emotsionaalsust, empaatiavõimet, tundlikkust, sensitiivsust ja tugevat intuitsiooni. Kalade tähemärgi alguseks loetakse 19. veebruari ja selle lõpuks 20. märtsi.

LASURIIT "Intuitsiooni tugevdamise kristall"

Kalade intuitsiooni tugevdamise, arendamise ja võimamaks muutmise kristalliks on Lasuriit. Lasuriidil on oskus Kalade intuitsiooni veelgi võimsamaks muuta ja see on kristall, mis aitab Kaladel spirituaalsetel teemadel edasi areneda. Lasuriit annab ka julguse uskuda iseendasse ja usaldada ennast. Sobib nendele Kaladele väga hästi, kes seavad samme sinna poole, et ennast täielikult usaldada.

VEREKIVI "Materiaalne rikkus ja hea tervis"

Kalade hea õnne ja materiaalse külluse kristalliks on Verekivi. Verekivi on samal ajal ka Kalade tervise kristalliks. Verekivi oskab Kalade ellu tuua jõukust, materiaalseid kordaminekuid, edu, õnne ja samas kaitseb tema tervist haiguste tekke eest.

SININE KALTSEDON
"Kalade Inglitega suhtlemise kristall"

Sisemise hääle tugevdamiseks ja Inglitega suhtlemiseks on abiks Kaladele Sinine Kaltsedon. Sinine Kaltsedon on kristall, mis aitab Kaladel õppinda enda Ingleid kuulama. See on kristall, mis aitab märke lugeda ja end spirituaalselt arendada.

ROOSA KALTSEDON "Armastuse õnn ja armastuse leidmine"

Roosa Kaltsedon on Kalade tähemärgi all sündinud naistele ja meestele mõlemale. See on kristall, mis toob Kaladele armastuse õnne igas valdkonnas. See on kristall, mis toob kontakti armastatuga ja perekonnaga. See on kristall, mis aitab Kaladel enda lähedastega heas suhtes olla. Roosa Kaltsedon on kasulik Kalade naistele kandmiseks, kui neil on soov enda parterilt rohkem tähelepanu saada.

ŠEVROON AMETÜST "Rahu ja stressile leevendust"

Kalad on väga temperamentse iseloomuga. Ševroon Ametüst on see kristall, mis aitab Kaladel olla tasakaalukas ja see on nende temperamentsuse jaoks väga oluline kristall. Ševroon Ametüst aitab Kaladel mõista, miks nad midagi tunnevad, miks mõni emotsioon on hetkel liiga kõrge ja mida selle kõigega peale hakata.

Need on Kalade jaoks väga kasulikud kristallid, mis selles komplektis olemas on. Seda komplekti võiks Kala kaasas kanda või enda voodi kõrval hoida. Neid kristalle on ka hea enda lähedasele Kalale kinkida.

Komplekti võib lisada teisi kristalle, mida Kala enda ellu soovib!

Loe täispikka Kalade artiklit SIIT. Seal on kirjas kõik Kalade iseloomu ja nendele õnne toovate kristallide kohta.

Puhasta seda kristallikomplekti vähemalt ühel korral kuus Salvei rituaalitaime suitsuga, et nendesse kristallidesse kogunenud negatiivne energia nende seest vabaneks ja et need kristallid saaksid sinuga jätkusuutlikult tööd teha! 

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud Komplekti kristallid on valiku keskmistes mõõtudes.

Sildid: Tene, kristallikomplekt, KALAD, tooted, komplektid, kalad kristallikomplekt, la tene kalad, lasuriit, verekivi, sinine kaltsedon, roosa kaltsedon, ševroon ametüst, tähtkuju komplekt

  • SWEDBANK
  • SEB
  • PayPal
  • Visa

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja