55 78 186          E-R 9.00-17.00
Saadame Itella ja Omnivaga.
50€ ostuga Eestis TASUTA TARNE!

La Tene kristallikomplekt "KOOL JA ÕPPIMINE"

  • 15.90€

Toote detailid

  • Mudel: La Tene kristallikomplekt "KOOL JA ÕPPIMINE"
  • Saadavus: Laos


La Tene kristallikomplekt "KOOL JA ÕPPIMINE" on loodud lastele koolis käimise jaoks, et koolis oleks hea olla ja õppimine tekitaks pigem rõõmu. Need kristallid aitavad lapsel tarkusi omandada nii, et see last ära ei kurnaks, samas annavad energiat, et pikad päevad ei mõjuks kurnavalt. Sellesse komplekti kuulub Oranž Kaltsiit, Fluoriit, Punane Jaspis, Dumortjeriit ja Tiigrisilm. Need kristallid on pandud oranži koti sisse koos kristalle tutvustava jutuga.


Keskendumine ja õpihimu


ORANŽ KALTSIIT on kristall, mis aitab lapsel õpingutele keskenduda ja õppimise tema jaoks meeldivaks muuta. See on kristall, mis aitab mõista, et õppima peab iseendale, mitte hinnete saamiseks. Aitab mõista, et pingutus ja soov hakkama saada on see, mis on kiitmist väärt ning et hinne ei määra ära seda, kui tark ta on. Aitab lapse enesekindlust hoida ja õpetab tal iseennast väärtustama.


Tänapäeva ühiskonnas on kahjuks selline suund, et lapsi suunatakse õppima hinnetele, mitte selle jaoks, et läbi õpingute enda jaoks midagi avastada. Laps peaks aga mõistma, et õppimine on lõbus ja seda ei tohiks teha kartuses saada hinne. Oranž Kaltsiit aitab kooli vabamalt suhtuda ja õpetab seda perioodi enda elus armastama.


Mälu, oskus meelde jätta ja oskus teadmisi kasutada


FLUORIIT on väga hea kristall, mis aitab lapse mõttemaailma stimuleerida ja tema analüüsivõimet suurendada. Erinevat värvi Fluoriidikristallid on lapsel kooli jaoks väga olulised. Fluoriidist kristalli soovitan ma hoida koolilaua peal, koolikotis või talismanina kaasas. See on kristall, mis edendab ajutegevust ja aitab lapsel areneda.


Väga kasulik kristall reaalainete õppimiseks ja veelgi erilisemaks kristalliks neile, kellel on probleeme asjade meelde jätmisega. Kasulik näiteks luuletuste selgeks õppimisel ja laulusõnade meelde jätmisel. Fluoriit stimuleerib mõttetegevust ning aitab leevendada ka lapse peavalusid, mis tulevad liigsest pingest, mida võib õppimine põhjustada.


Energia õppimise jaoks ja kaitse ebaõigluse eest


PUNANE JASPIS on energiat andev kristall, millel on oskus anda lapsele koolis käimise jaoks jõudu ja energiat, blokeerides laiskuse, mis segab õppimist ja mis tekitab soovi koolist või õpingutest põgeneda. See on kristall, mis kaitseb ka ebaõigluse eest ning ei lase teistel lastel ega ka õpetajal olla lapsega ülekohtune. See on kristall, mis õpetab iseenda eest seisma.

Õppimine, mälu tugevdamine ja analüüsivõime

DUMORTJERIIT on õppeedukuse number üks kristall. Dumortjeriit aitab lapsel õppida, muutes õppimise meeldivaks. Dumortjeriit aitab taandada õppimisest tulenevat stressi, aidates teadmisi kergemini omandada.

Dumortjeriit stimuleerib aju, aidates mälul tugevamaks muutuda ja kergendada faktide meelde jätmist. Dumortjeriit edendab analüüsivõimet, aidates mõista, mida õpetatakse ja kuidas neid teadmisi enda elus kasutada. Dumortjeriidist kristall on eriliselt kasulik reaalainete õppimiseks.

Julgus, enesekindlus ja head õpitulemised

TIIGRISILM on üks ideaalsemaid kristalle, mida laps võiks koolis käies endaga kaasas kanda. Tiigrisilm aitab esiteks kaitsta ebaõigluse eest, mida teised lapsed, või vahel ka täiskasvanud inimesed, võivad lapsele osutada. Tiigrisilm aitab kiireid lahendusi leida ja otsuseid langetada. See kannab endaga kaasas eduenergiat, mis omakorda aitab näiteks kaasa eksamite või tööülesannete täitmisel. Tiigrisilm on kasulik ka neile, kes tegelevad spordiga, tuues neile selles valdkonnas edu.

Tiigrisilm julgustab last enda eest seisma, andes talle enesekindlust teiste lastega ja õpetajaga suhelda. Tiigrisilm julgustab eriti neid, kelle jaoks on kool väga võõras. See on väga kasulik kristall neile, kes lähevad esmakordselt kooli või kes alustavad kooliteed uues koolis.

Tiigrisilm suurendab õppeedukust, jagades eksamite ja kontrolltööde tegemistel head õnne.

Need kristallid võiksid lapsel koolis kaasas olla või olla tema koolilaual. 

Nendele kristallidele võid veel juurde lisada erinevaid kristalle, mis on kooli ja õppimise jaoks kasulikud. Teiste kristallide kohta saad lugeda minu ühest artiklist - "Kristallid lastele kooli jaoks", mille leiad SIIT.

Sildid: La Tene, kristallikomplekt, KOOL JA ÕPPIMINE, la tene, la tene kristallikomplekt, kristallikomplekt, kool, õppimine, lapsed, oranž kaltsiit, fluoriit, punane jaspis, dumortjeriit, tiigrisilm

  • SWEDBANK
  • SEB
  • PayPal
  • Visa

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja