55 78 186          E-R 9.00-17.00
Saadame Itella ja Omnivaga.
50€ ostuga Eestis TASUTA TARNE!

La Tene kristallikomplekt SÕNN "2021. AASTA ÕNNEKRISTALLID"

  • 14.50€

Toote detailid

  • Mudel: SÕNN "2021. aasta õnnekristallid"
  • Saadavus: Laos


Pilt on illustratiivne.


La Tene kristallikomplekt SÕNN "2021. AASTA ÕNNEKRISTALLID" koosneb Sõnni 2021. aasta õnnekristallidest, mis toovad talle tuge ja lisaenergiat, et aasta edukalt mööda saata. See kristallikomplekt on loodud kasutamiseks just 2021. aastal. Komplektis on Kuukivi, Jaad ja Amuleti Kristall. Need kristallid on pandud väikese koti sisse koos kristalle tutvustava jutuga.

Amuleti Kristall on Sõnnile 2021. aastasse oluline õnnekristall. See aitab tal enda tõelise kutsumuse üles leida ja leida kontakti inimestega, kellega on saatuse poolt side ette määratud. Suurendab ka intuitsiooni ja iseenda sisemise hääle usaldamist. Amuleti Kristall, mis on ka hingede rändamise ja saatusetee leidmise kristall, toob Sõnnile head suhteõnne. Juba suhtes olevatel Sõnnidel aitab leida üles tõelise kutsumuse ja ande. See kristall aitab tal mõista iseenda tugevusi ning erilisi jooni, mida saaks selles elus kasulikult ära rakendada.

Jaad on Sõnni 2021. aasta üks tugevaimaid õnnekristalle. See tagab tema elus külluse-, rahavoolu- ja rikkuseenergia liikumise, tuues endaga kaasa hulgaliselt tööõnne ning erialaseid võimalusi. See suurendab tööga seotud intuitsiooni. Kuna 2021. aasta on Sõnni rikkuseaasta, siis Jaad aitab sellest aastast maksimumi võtta. Hoia seda tööl, kanna endaga kaasas, hoia küllusekristallide keskel või rahakotis raha vahel. See kristall toob head tööalast ja ärialast õnne, seega hoia seda terve aasta endaga.

Selle aasta õnnekristall Kuukivi aitab Sõnnil teha tarku valikuid, aidates kaasa õigel rajal kõndimisele. See toob häid ideid ja palju intuitiivsust elukorralduse muutmiseks ning takistab valikute tegemist, millega Sõnn ise hiljem rahule ei pruugiks jääda. Seega võiks Kuukivi olla terve aasta Sõnni kõrval hea abilisena.

Kuukivi on 2021. aasta kõige suurem õnnekristall, mis juhatab iga inimese õigele rajale ning aitab langetada kasulikke otsuseid. 2021. aastal on vaja luua vundament paremale ning edukamale elule. Sellel aastal on vaja teha tarku otsuseid, enda elu analüüsida, muuta süsteemi ja struktuuri, mille 2020 lonkama viis. Hoia Kuukivi kristalli terve aasta enda kõrval, et see oleks sinu isiklik teenäitaja. See vähendab stressi, mis tekib energia ja tempo suurenemisega. Ideaalne abiline 2021. aastaks.

Kristallikomplekti kanna endaga kaasas, aseta sünnikristallide laekasse, enda foto kõrvale või pane enda foto selle komplekti sisse.

Kui 2021. aasta on lõppenud, siis viige kristallid tänutäheks loodusesse – jõevette või metsa.

Puhasta seda kristallikomplekti vähemalt korra kuus Nag Champa viirukiga, et kristallidesse kogunenud negatiivne energia nende seest vabaneks ja et kristallid saaksid sinuga jätkusuutlikult terve aasta tööd teha! Kui Nag Champat ei ole käepärast, siis sobib nende kristallide puhastamiseks ka Tsitronella viiruk või eeterlik õli või Oopiumi viiruk (sobib ka Must Oopium). 

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud Komplektis olevad kristallid on keskmistes mõõtudes. Kristallid on pandud väikese koti sisse koos kristalle tutvustava jutuga.

Sildid: SÕNN, kristallikomplekt, la tene kristallikomplekt sõnn 2021. aasta õnnekristallid, la tene, komplektid, la tene sõnn, sõnn kristallikomplekt, jaad, amuleti kristall, kuukivi, 2021. aasta, 2021. aasta õnnekristallid, 2021

  • Visa
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja