55 78 186          E-R 9.00-17.00
Saadame Itella ja Omnivaga.
50€ ostuga Eestis TASUTA TARNE!

La Tene kristallikomplekt VEEVALAJA "2021. AASTA ÕNNEKRISTALLID"

  • 14.50€

Toote detailid

  • Mudel: VEEVALAJA "2021. aasta õnnekristallid"
  • Saadavus: Laos


Pilt on illustratiivne.


La Tene kristallikomplekt VEEVALAJA "2021. AASTA ÕNNEKRISTALLID" koosneb Veevalaja 2021. aasta õnnekristallidest, mis toovad talle tuge ja lisaenergiat, et aasta edukalt mööda saata. See kristallikomplekt on loodud kasutamiseks just 2021. aastal. Komplektis on Mookaite, Valge Ahhaat ja Kuukivi. Need kristallid on pandud väikese koti sisse koos kristalle tutvustava jutuga. 


Mookaite on Veevalaja õnnekristalli, mis toob talle just sellel aastal eriliselt palju head energiat, võimalusi, positiivsust, optimismi, küllust ja rikkust . See kristall aitab tuua uut hingamist, elujõudu ja parandada Veevalaja enesetunnet. Mookaitet hoia terve selle aasta enda kõrval, et see saaks ligi tõmmata häid võimalusi.

Valge Ahhaat on kristall, mis on Veevalajale just sellel aastal ülimalt oluline. See leevendab stressi ja aitab vähendada vaimset ning füüsilist pinget. See on sisemist tasakaalu ja rahulolu loov kristall, mis aitab elu nautida, end välja puhata ning luua ellu sellist rütmi, mis on tervisele soodne. Valge Ahhaat aitab Veevalajal võtta 2021. aastast maksimumi ning end tõeliselt välja puhata. See kristall aitab tasakaalu luua ja õppida elu täiel rinnal nautima.

Kuukivi on 2021. aasta kõige suurem õnnekristall, mis juhatab iga inimese õigele rajale ning aitab langetada kasulikke otsuseid. 2021. aastal on vaja luua vundament paremale ning edukamale elule. Sellel aastal on vaja teha tarku otsuseid, enda elu analüüsida, muuta süsteemi ja struktuuri, mille 2020 lonkama viis. Hoia Kuukivi kristalli terve aasta enda kõrval, et see oleks sinu isiklik teenäitaja. See vähendab stressi, mis tekib energia ja tempo suurenemisega. Ideaalne abiline 2021. aastaks.

Kristallikomplekti kanna endaga kaasas, aseta sünnikristallide laekasse, enda foto kõrvale või pane enda foto selle komplekti sisse.

Kui 2021. aasta on lõppenud, siis viige kristallid tänutäheks loodusesse – jõevette või metsa.

Puhasta seda kristallikomplekti vähemalt korra kuus Nag Champa viirukiga, et kristallidesse kogunenud negatiivne energia nende seest vabaneks ja et kristallid saaksid sinuga jätkusuutlikult terve aasta tööd teha! Kui Nag Champat ei ole käepärast, siis sobib nende kristallide puhastamiseks ka Tsitronella viiruk või eeterlik õli või Oopiumi viiruk (sobib ka Must Oopium)

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda 
SIIT.

Tehniline
Mõõdud Komplektis olevad kristallid on keskmistes mõõtudes. Kristallid on pandud väikese koti sisse koos kristalle tutvustava jutuga. Kristallide värvus võib erineda pildil näidatust.

Sildid: VEEVALAJA, kristallikomplekt, la tene kristallikomplekt veevalaja 2021. aasta õnnekristallid, la tene, komplektid, la tene veevalaja, veevalaja kristallikomplekt, mookaite, valge ahhaat, kuukivi, 2021. aasta, 2021. aasta õnnekristallid, 2021

  • Visa
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja