55 78 186          E-R 9.00-17.00
Saadame Itella ja Omnivaga.
50€ ostuga Eestis TASUTA TARNE!

La Tene käekett "ÄRILISED UNISTUSED"

-25%
  • 16.60€
  • 12.45€

Toote detailid

  • Mudel: La Tene käekett "ÄRILISED UNISTUSED"
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


Tegemist on viimaste eksemplaridega ja seetõttu on suurused piiratud koguses.


La Tene käekett "ÄRILISED UNISTUSED" on loodud selleks, et sinu materiaalsed, tööga ja ettevõtlusega seotud unistused täituksid. Kui sinu sees on unistusi, sul on ambitsioone ja siht on silme ees, siis see väeese aitab sul kõiki neid ellu viia. See väeese, nii nagu ka kõik teised La Tene butiigi ehted, kristallid ja väeesemed, on tehtud naturaalsetest poolvääriskividest ehk nendel on olemas lisaks ilule ka energia, mis aitab meil elus midagi saavutada. 


Selle La Tene käeehte olen valmistanud Mariami Jaspisest ja Goldriverist, mida kaunistavad imeilusad 925 hõbedad pärlid. Käeehe on kokku pandud spetsiaalse käeehte kummiga, mis teeb selle ehte kandmise väga mugavaks.


- Mariami Jaspist ja Goldriverit on kasulik korraga koos ehtena kanda, nende kombineerimisel tekib vägi, mis aitab sinu ärilisi, materiaalseid ja tööalaseid unistusi täide viia. Need kaks kristalli suudavad ühendada enda väe ja kui sinu sees on selliseid unistusi, siis need hakkavad sinu Auraväljas looma sinu unistuste täitumiseks vastavat õnneenergiat, aidates ühel päeval sul jõuda sinna, kuhu sa oled unistanud jõuda. Kaks kristalli, mis aitavad sinu ambitsioone reaalsuseks muuta.


- Mariami Jaspise peamiseks omaduseks on suurendada ärilist vaistu. Mariami Jaspis toob häid ideid, kuidas enda elu materiaalses mõttes edukamaks muuta, tuues head äriideed, mida teostada ja käivitada. Väga kasulikuks väe kristalliks sellele, kes tegeleb ettevõtlusega või kellel on soov sellega kunagi tegelema hakata. Mariami Jaspis suunab  Auravälja õnneenergiat, mis omakorda kutsub ellu head õnne, häid võimalusi ja edukust.


- Goldriver on unistuste täideviija. See on kristall, mis suurendab ambitsioonikust ja seda positiivses mõttes, adates sul olla aktiivne ja andes sulle soovi tegutseda millegi nimel, mida sa enda ellu soovid tuua. Goldriver aitab selle kandjasse tuua ambitsioone ja väga terveid ambitsioone, mida sul on võimalik selles elus saavutada. Aitab tagasi tuua elujõu ja soovi millegi nimel pingutada. Goldriver annab tegutsemiseks väga palju jõudu.


Kuna tegemist on materiaalseid unistusi täitva väeevesemega, siis on seda kõige õigem igal öösel laadimise eesmärgil hoida Tsitriin või Šampanja Aura Kvarts geoodi peal, puhastada kord kuus Palo Santo või Kaneeliviiruki suitsuga. 


Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud Pärli suurus ca 0,6 cm.

Sildid: Tene, käekett, ÄRILISED UNISTUSED, Tene käekett, Tene käekett ärilised unistused, ärilised unistused käekett, hõbe käekett, hõbe, ettevõtlus, ambitsioonid, äriline edu, materiaalsus, edukus, äriline vaist

  • SWEDBANK
  • SEB
  • PayPal
  • Visa

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja